Feedback 227. Sürüm Geri Bildirimleri

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by .Alfa., Jan 15, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. NofeArTR

NofeArTR Someday Author

Merhaba;

Tezgah aktarımların önizlemesinde görsel bir sorun var. Aktarımı yaptıktan sonra düzeliyor fakat aktarımdan önce değerler yanlış gösteriyor. İletirseniz sevinirim.
    Saygılarımla

2. Durgunvezir

Durgunvezir Forum Greenhorn

Son zamanlar da çok sık yaşamaya başladıgım bug sorunu yaşıyorum.Bütün haritalarda ısınmalarda bütün karekterim ve bütün itemlerim sıfırlanmaktadır.Envanterim ve hasar tablosuna aktıgımda bütün herşeyi (0) olarak görüyor.Amonlarda ise oda kapıları yok oluyor.düzlemesi için sehre tekrar ısınlanarak itemleri tekrar dizmek zorunda kalıyorum.günde 2 kez karşılasıyorum.Bu (bug)dan bilginiz var mı düzeltilebilir mi cevabınızı bekliyorum.Sorun halen devam etmektedir

3. Menekşe

Menekşe S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @Durgunvezir,

Sorunu bilmekteyiz ve merkez ekibimize daha önceden iletmiş bulunmaktayız. En kısa sürede düzeleceğine inanıyoruz.

Sevgilerimle, iyi akşamlar dilerim.

Beta likes this.
  4. MetehaN

MetehaN Forum Greenhorn

yeni güncellemelerde istemci güncelleniyor bu bir sorun mu yoksa genel mi ?

5. Menekşe

Merhaba @MetehaN,

Bahsettiğiniz durum bir sorun değildir. Herkeste olan bir olaydır.

6. BULLSEYE1

BULLSEYE1 Someday Author

Gözünüzü seveyim şu envanter sorununu bol bol geri bildirim yapın lütfen de bir çözüm gelsin şuna. Yetmiyor deluxe varken bile envanter. İtemler de geçmiyor tezgahta. Efso biriktirmek için zaten yer yok. Her tur 2-3 kez env boşaltıyoruz C4te özellikle. Soloyken hadi süre problemi oluyor sadece belki ama ptde herkes aynı anda env boşaltmadığından biz bossa ya da diğer mape geçiyoruz diğerleri geri kalıyor ya da tam tersi oluyor. Özellikle şu sıralama da yeşil bar dolmadı diye yakınıyor herkes sonra. Dolmaz tabi hep beraber kesim hiç yapılmıyor ki nasıl dolsun. Ptde bile solo gibi oynuyoruz.

Menekşe, Laviηia and aBDuLHaMiTHaN like this.
  7. ceyko3834

ceyko3834 Forum Greenhorn

Bakım günü yazmasam daha iyi olabilirdi belki ama yazmak istiyorum. Yeni 55 oldum 1 haftadır adamlara q7 inf 3,4 kestiriyorum toplamda +50 kere kesmişizdir. Sonuç olarak 1 kademe 6, 1 kademe 7 değerleri de çok kötü olan 2 eldiven düştü. Normalde de böylemiydi bilmiyorum ama +50 kere kesmede nasıl hala silah düşmüyor anlamak elde değil gücüm yetse sabaha kadar kesicem. Kasan adam bulmak zor kaldı ki 1,2 tur kesip çıkıyorlar

Menekşe likes this.
  8. arda819

arda819 Forum Greenhorn

Merhaba işe yaramayan parçalar ve çömezden ustaya görevleri görünmüyor sorun nedir? hiç bir iteme aktarma yapamıyorum mücevher v.s birleştiremiyorum lütfen bu sorun giderilsin.

Last edited: Feb 5, 2020
    Menekşe likes this.
  9. kaan

kaan Forum Apprentice

Kingshill görev sorunu 20 gündür çözülemiyor.Bugün çeyrek yıllık bakımı yapılmış ama hala aynı.Daha ne kadar bekleyeceğiz taşlar birikti birleştiremiyorum item birleştircem birleştiremiyorum ne zaman giderilecek bu mağduriyet ?

Menekşe likes this.
  10. slngkhn

slngkhn Forum Apprentice

Merhaba;

İftihar Mücevherinin soketlemesi 5. Bendeki soketlenmiş miktar 5 ve envanterimde de 3 tane daha var.Benim durumumda olan birçok oyuncu var.Soketlenemeyecek veya birleştirme yapılamayacak bu tür özel mücevherler için bir çalışma var mı? Çünkü gün geçtikçe bu tür mücevherler çantada yer kaplıyor ve ne olur ne olmaz saklamak zorunda kalıyoruz.Eğer bir çalışma yoksa merkez birime bu konuyu bildirebilir misiniz?

Teşekkür ederim.

Menekşe likes this.
  11. iisleyici

iisleyici Forum Greenhorn

burayla bir alakası olmayabilir ama forumlarda bulamadım. kaçakçı sığınağı diye bir haritaya giriş aldım mavi kutulardan.Bu bölümün bir girişi veya elde ediliş şekli varmıdır. Biraz açıklayabilirmisiniz.

12. Thunderbolt_TR

Thunderbolt_TR Forum Apprentice

Andermant satın alındığı zaman giriş alınabiliyor. Andermant almadığım için ekstra başka bilgim yok

13. NofeArTR

NofeArTR Someday Author

Bunun Türkçesi çevrilmediği için kısaca özetleyeyim.

Kaçakçı sığınağı girişi Kazançlı saat etkinliği geldiğinde tüm o gün online olan oyunculara 1 adet bedava giriş gelmektedir. Diğer girişler ise nakit para ile ander çektiğinizde gelir. Genelde daha ucuz olması açısından Ander alınan yerde Özel sekmesindeki teklifden yararlanılabilir.
    Yada hiç para vermeyeyim yada daha ucuz para vereyim derseniz benim gibi yapabilirsiniz.
    Etkinlik ilerlemesi oyun hesabınıza ander geldiğinde ilerleme verir. Bu mantıkla şansınıza küp açabilir küpten çıkan 1k ander ile giriş kasabilirsiniz. Yada hesabınızca maymuncuk varsa dünya maplerine girip 5'lik yada 25'lik sandıkları açarak ander kasabilirsiniz.
    İlerlemeden 2 giriş kasmak için 4k ander kasılması gerekir. 1 giriş te size bedavadan veriyor. toplam 3 giriş ile Şanslı kedi peti düşürmeyi deneyebilirsiniz. (Mod farkmetmiyor. mod yükseldikçe sadece drkan çekirdeği ve yaldızlı yonja miktarı artıyor)
    bedava giriş 250 ander
    1 giriş garanti ander ödülü 375 dir (mod farketmiyor) yani 625 anderiniz garanti geriye 4000-625=3.375 anderi maymuncuk açarak kasabilirsiniz. ben yaklaşık 1700 civarı maymuncuk açarak kasmıştım.
    Umarım bilgilendirici mesaj olmuştur.
    Saygılarımla

Laviηia likes this.
  14. ibrahiminc

ibrahiminc Forum Greenhorn

Merhaba öncelikle.

Yeni sürümün gelmesi ile beraber oyunda takılmalar arttı. Mapler girdikten 10-15 saniye sonra yükleniyor. Npc ile konuşmaya çalıştığım zaman da aynı. Kentsel alana dönünce süre daha da uzuyor. Ne yapmalıyım?

dereta2 likes this.
  15. Menekşe

Merhaba @ibrahiminc,

Oyunun güncellemesini tamamen yaptığınız halde mi bu hatayı alıyorsunuz? Ayrıca ekran kartı sürücülerinizi güncelliğini kontrol edebilir misiniz?

Sevgilerimle, iyi geceler dilerim.

16. ibrahiminc

ibrahiminc Forum Greenhorn

Evet oyunun günceemesini tamamen yapmama rağmen hatayı alıyorum. Oyunu iki defa silip tekrar kurdum ama çözüm bulamadım. Ekran kartı driverı güncel.

Menekşe likes this.
  17. blackmamba59

blackmamba59 Forum Greenhorn

Konu kirliliği olmasın diye burdan soruyorum gelecek olan dragan etkinliğinde diğer set parçalarıda olacakmı acaba karaduldan falan çıkan parçalar. Görünüş olarak paltosunu cok istiyorum silahlarıda baya hosuma gidiyor bazı yerlerde kullanmak için omuzluğu da lazım tabi.

18. Menekşe

Merhaba @blackmamba59,

Konu hakkında henüz etkinliğin gelmemiş olmasından dolayı bir bilgimiz yok ancak kendi düşünceme göre, kişiselleştirmede açabileceğimiz şekilde gelebilir.

Beta likes this.
  19. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Active Author

Var gelecek

228 sürüm notları açıklandı. Merkez ekip nasıl bir akıl tutulması yaşıyor çözemiyorum. Küre parçası düşme oranını düşüreceğiz diyor. Diğer yandan küre parçası kasma ile alakalı bir etkinlik geleceğini söylüyor.
    Buna sebep olarak da uçuk miktarlarda küre parçasına sahip olan eski oyuncuları gösteriyor. Maksat yeni oyuncu ile eski oyuncular arasındaki bu uçurumu kapatmak olduğunu söylüyor. Bizi saf mı zannediyor merkez acaba anlamıyorum. O açığı nasıl kapatacak yeni oyuncu? Atıyorum 500k küresi olan adam da o etkinliği yapmayacak mı (küre parçası kasma etkinliği) ? Üstelik eski oyuncu çok daha kolay yapabilecekken bu küre etkinliğini? Yorum sizlerin :rolleyes:

Last edited by moderator: Feb 18, 2020
    blackmamba59 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page