Feedback 236. Sürüm Geri Bildirimleri

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Beta, Jun 26, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Beta

  Beta Board Administrator Team Drakensang Online

  Merhaba,

  236. Sürüm ile ilgili geri bildirimlerinizi bu başlık altından yapabilirsiniz.

  Saygılarımla.
   
 2. engineer36

  engineer36 Forum Greenhorn

  Pvpde okçuların patlayıcı oku ve av oku yetenekleri rakiplere değmesine rağmen hasar vermeden patlıyor veya içinden geçiyor 236. sürümle düzeltilir diye umduk ama sorun devam etmekte.
  Saygılarımla
   
  türkiyeözgur and Beta like this.
 3. Beta

  Beta Board Administrator Team Drakensang Online

  Merhaba @engineer36,

  Sorunu tekrardan teknik ekibimize ileteceğimizden emin olabilirsiniz. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

  Sevgilerimle, iyi günler dilerim.
   
 4. Durgunvezir

  Durgunvezir Forum Apprentice

  235-326 güncellemsiyle ammon haritalarındaki kuvvet özleri ve ara dünya kemiklerini otomatik pikap aktif haldeydi.27 haziran 2020 ise bu durum tamamen düzeltilip eski hale getirilmişdir sebebini ögrenmek istiyorum gerekszi bir hamle olmus.hizmete veripte geri çekmek hiç hoş değil
   
  Last edited: Jun 27, 2020
  Beta likes this.
 5. Beta

  Beta Board Administrator Team Drakensang Online

  Merhaba @Durgunvezir,

  Şu an güncel olan etkinlik, normal ve ammon haritalarıda bizzat yaptığım testlere göre kuvvet özünün ve ara dünya kemiklerinin otomatik toplanmasında bir sorun bulunmamaktadır.

  Sevgilerimle, iyi günler dilerim.
   
 6. Arbius

  Arbius Forum Apprentice

  Premium yoksa otomatik toplamaz.
   
 7. Durgunvezir

  Durgunvezir Forum Apprentice

  [​IMG]


  bu itemi koleksiyon cantasına ekledikten sonra oyun içinde başka haritalara geçişlerde cantadan kayboluyor her seferinde tekrardan itemi yerleştirmem gerekiyor.bilginize

  teşekkürler
   
  Last edited by moderator: Jun 28, 2020
  Beta likes this.
 8. İyiliktenYoksun

  İyiliktenYoksun Forum Greenhorn

  @Durgunvezir, bu aralar bende de Koleksiyon çantısında herhangi bir kostüm giydiğimde ve sonradan map değiştiğimde yeri değişiyor, bu sürekli oluyor oluşan bir bug mu acaba?
   
  Beta likes this.
 9. Beta

  Beta Board Administrator Team Drakensang Online

  Merhaba @Durgunvezir, @İyiliktenYoksun,

  Daha önceleri böyle bir şikayet almamıştık. Sürüm ile birlikte oluşan bir hata olduğunu düşünüyorum. Gerekli yerlere iletilecektir. Geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımla, iyi akşamlar dilerim.
   
  İyiliktenYoksun likes this.
 10. kanlıhançerr

  kanlıhançerr Forum Apprentice

  Etkinlikte yeşil toz diğerlerine nazaran çok az atıyor. Ya hepsi az atmalı ya da birbirine yakın oranlarda atmalı. Yeşil yokken diğerlerinden 1000 tane olsa bir anlamı yok, boya ile tezgahta değiştirmek istesek 10 tanesine 1 yeşil veriyor. Boya dayanmaz, boyaların altınla alınması da kaldırıldı zaten.
   
  enesx1234 and aBDuLHaMiTHaN like this.
 11. aBDuLHaMiTHaN

  aBDuLHaMiTHaN Forum Inhabitant

  [​IMG]
  60 lvlin ayak sesleri mi acaba :rolleyes:
   
  ρøωεƦωølŦ likes this.
 12. ρøωεƦωølŦ

  ρøωεƦωølŦ Junior Expert

  olabilir çember büyücüsünün bu skili gelirse iyi ama şeyi sevmedim korucuyla ejderha savaşçısın ki görsel efekt açısından hiç olmamış buhar teknisyenin yeteneğini göremedim zaten
   
  aBDuLHaMiTHaN likes this.
 13. KillerFrost

  KillerFrost Forum Greenhorn

  Bearch seti geliyo bence buda magenin lazer skilinin son hali :)
   
  aBDuLHaMiTHaN likes this.
 14. aBDuLHaMiTHaN

  aBDuLHaMiTHaN Forum Inhabitant

  https://www.twitch.tv/videos/666916980
  yeni skill görünümleri için bkz.
  cüce skilleri= 14:17
  savaşçı= 17:15
  mage= 17:38
  korucu= 18:12
   
  sakaryalı1985 and NofeArTR like this.
 15. NofeArTR

  NofeArTR Active Author

  Setin etkisi olabilir mi bilemiyorum ama gösterilen skiller her karakter için 1 tane seçildi. Oysa dediklerine göre birden fazla yeni skil olacağını dile getirdiler. Mevcut skillerin değiştirilmiş halini de göstermiş olabilirler. Büyücü için zincir şimşek skilinin yeni hali. korucu için kurt çağırmanın yeni hali, buhar teknisyeni için sol tuş yani uzun mermi atışı, savaşçı karakteri için hızlı koşma skili. diye düşünüyorum.

  Ayrıca gösterilen skil ve efekler wip logosu taşımaktadır. Yani burada pre ve deluxe ile çalışabilir. veya eski skillerinin yanına ek verebilirler.

  60 lvl için ısrarla gelmeyecek dediler. yeni skiller 55 lvl da kullanıma açılacağını söylediler. Ama tabi spoiler vermemek içinde öyle demiş olacağından bir anda gelirsede şaşırmam :)

  Saygılarımla
   
  aBDuLHaMiTHaN likes this.
 16. marcopolo11

  marcopolo11 Forum Greenhorn

  Okçuların patlayıcı oku karakterin içinden geçmesine rağmen kimi zaman hasar vermiyor büyük bir hitbox sorunu var. Magelerin donmuş küre ile vurduğu hasarın haddi hesabı yok ve skillin patlama çapı çok fazla bu konuda ne zaman bir dengeleme getirelecek acaba sınıflar arası hasar dengelemesi şuan ki pvp sisteminde çok adaletsiz işliyor buna bi çözüm getirilmezse oyuncu kayıplarınız artacak.
   
 17. #medusa

  #medusa Forum Apprentice

  Okçunun patlayan oku , donmuş küreden %25 daha fazla patlama alanına sahip diye hatırlıyorum, hasar bakımından da donmuş küre %410 buz hasarı atarken patlayan ok işaretli düşmana %500 fiziksel hasar bırakıyor,tegan palto ile bu sayılar artıyor.
  pvpde birisi %80 zırha vururken birisi daha az dirence vuruyor ama okun hızı ile kürenin hızı kıyaslandığında bu fark kapanıyor diye düşünüyorum.

  Ayrıca ok tek başına zırh kırarken magenin zırh kırabilmesi için tekillik de atması gerekiyor.
  ana yeteneklere baktığımız zaman okçunun daha avantajlı olduğunu görüyoruz,eğer bir dengeleme gelecekse patlayan oka gelmeli.
   
  Last edited: Jul 5, 2020 at 2:30 PM
  enesx1234, Laviηia and aBDuLHaMiTHaN like this.
 18. marcopolo11

  marcopolo11 Forum Greenhorn

  Patlayıcı okun hitbox'ndan haberin yok sanırsam direk olarak karaktere vurmadığı sürece patlamıyor donmuş küre patlama menzilinde defans kırmadan 7-8k kritik vurabiliyor sen burada dengelemeyi okçunun patlayıcısına gelsin diyorsun komik olmuş direnç oranı neden %60 lar düzeyinde kalıyor bu konuda mageler fazlasıyla hasar çıkarabiliyor zırh medusayla 80 civarında olabiliyor ama aynı durum dirençte geçerli değil nerf yemesi gereken karakter mage sınıfıdır. hasar ve kritiğin yüksek rakibin direnç defansı düşük olunca ortaya çıkan hasarı herkes görebiliyor. okun hızından bahsediyorsun patlama menzilini küreyle aynı miktarda yapsınlar razıyım hızının donmuş küreyle aynı olmasına. Kaldıki yukarıda bu soruna değinen başka arkadaşlarda var patlama sorunu devam ediyor rakibe değmesine rağmen hasar vermeden kayboluyor.
   
 19. türkiyeözgur

  türkiyeözgur Forum Greenhorn

  Merhaba,
  Sanırım uzun zamandır bu bir problem fakat hala çözülebilmiş değil. Tegan’dan düşen ejderha derisini yüzlerce belki binlerce kez kesmeme rağmen atmış değil drop oranı gerçekten çok dengesiz. Lütfen bu problem çözülsün artık 80k hasarım olmasına rağmen sırf bu palto olmadığı için C7 kesemiyorum kritik darbe düşüklüğünden. Böyle giderse oyunu bırakacağım çünkü topluluk sikkesi biriktirecek kadar vaktim de olmayacak.
  Teşekkürler
   
 20. #medusa

  #medusa Forum Apprentice

  ee onu da pvedeki üstünlüğünüze sayın o zaman.
   
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page