Feedback 239. Sürüm Geri Bildirimleri

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Arthemis TR, Aug 5, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Arthemis TR

Arthemis TR Team Leader Team Drakensang Online

Merhaba,

Sürüm hakkında geri bildirimlerinizi bu başlık altından yapabilirsiniz.

Saygılarımızla.

2. SABATON56

SABATON56 Forum Apprentice

bu sürümde nebula hatası veriyor ne zaman düzeltilir acaba

#medusa likes this.
  3. #medusa

#medusa Someday Author

Oyuna girilmiyor.

SABATON56 likes this.
  4. PLAKASIZ

PLAKASIZ Someday Author

-programlardan oyunu kaldırın

-Çalıştır'a %LOCALAPPDATA%\Temp\DSOClient bunu yazıp açılan dosyada herşeyi silip oyunu tekrar kurun, oyun açılması lazım. Yama geldiği gün bende giremiyordum. Bunları yapınca oyuna giriş yapabildim.

5. SABATON56

SABATON56 Forum Apprentice

benimkinde nebula hatası veriyor

bu nebula3 hatası 239cu sürümlemi geldi ne zaman düzeltilecek herşeyi denedim yine olmadı ekran kartını bile güncelledim ne zaman düzelir bilgi verebilecek varmı

Last edited by moderator: Aug 6, 2020
  6. Arthemis TR

Arthemis TR Team Leader Team Drakensang Online

Merhaba @SABATON56,

Bu başlık altında yaptığınız geri bildirimler için tekrar tekrar yazmanıza gerek yoktur. Sorunları direkt olarak ilgili birimlere iletmekteyiz. Oyun içinde devam eden sıkıntılarınızda lütfen destek birimimiz ile iletişime geçiniz. Forum üzerinden teknik destek sunmamız maalesef mümkün değildir.

İyi oyunlar, iyi forumlar dileriz.

7. Rookie

Rookie Forum Apprentice

Map geçişlerinde veya oyuna girerken yüklenme barında bir fps düşüklüğü var. Önceden akıcı bir şekilde yeşil ibare barı doldururken, sürüm 239'dan sonra bahsettiğim şekilde dolduruyor. Sanırım bunu sadece ben yaşamıyorum.

buzmavi501 likes this.
  8. snr64

snr64 Forum Apprentice

arkadaşın dediği gibi oyunda ciddi anlamda fps sorunu var karekterde takılmalar oluyo düzgün olanı sistemi nasıl bozabiliyo bu arkadaşlar gerçekten hayret verici bi durum:)

9. enesx1234

enesx1234 Active Author

FPS sıkıntısını bende yaşamaktayım yeni patchten sonra bozuldu, cidden düzgün calısan sistemi nasıl bozuyolar bende anlamış degilim ...

10. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Forum Pro

Bugünkü bakım işe yaramış görünüyor. Oyun tarihimde ilk defa 53ms gördüm gayet akıcı bir oyun deneyimi oldu. Arada nadir de olsa takdir edilecek işler oluyor oyunda

Beta likes this.
  11. snr64

snr64 Forum Apprentice

evet 50lilerde geziyo ms güzel birşey ama kaç aydırda 80-90larda oynuyoduk yani kendileri bozup kendileri düzelttiler pekde takdir edilecek durum yok gibi sanki :)

12. buzmavi501

buzmavi501 Forum Apprentice

Bende de fps sorunu var, oyunda başlangıç yada harita geçiş sırasında dolan bar fps düşüşü bariz belli oluyor. Ayrıca şehire ışınlanırken dolan ufak barda aynı şekilde, son olarakta kestiğimiz yaratıkların canıda takılarak düşüyor.

13. snr64

snr64 Forum Apprentice

erken konuşmuşuz sanırım:) dün güncellemeden sonra bariz bir şekilde iyiydi fakat bugün oyuna girdim güncelemeden önceki duruma döndü oyun ms 50 civarından 65 civarına çktı karekterde oynarken takılmalar oluyo hafiften, lagın etkisi belli oluyo akışkanlık yok ve arkadaşların dediği gibide bar dolarken fps düşüklüğü açık şekilde görülüyo.teknik ekibini sorgulamaları gerek.

14. fatihaltun12

fatihaltun12 Forum Greenhorn

Oyuna giriyorum 1 saat de beklesem 10 saatte beklesem kendi çarımı göremiyorum şehirdeki diğr insanları da göremiyorum sadece adları var yemin ediyorum bıktım bıktım bıktımmmmmmmmmmmmmmmm insnların sadece petleri ve nickleri var kafayı yiyeceğim eleştirmekte istemiyorum daha fazla nolur nolmaz ama bıktım cidden bıktım

ve oyunu sil yükle yaptıktan sonra böyle oldu ilk başta oyun açılmıyordu zaten, sonra 32 bit yapmayı öğrettiler ticket adminleri şimdi oyuna girdim bu sorun var inanılmaz

Aynı zamanda oyunda bir sıkıntı daha var 1. edvanterden bir şeyi aldınız diyelim başka envantere koyucaksınız diyelim atıyorum 5. edvantere koyucaksınız 5. envantere geçiş yaptıgınız an elinizde tuttugunuz eşya gözükmüyor 5. envanterde bir yere gelip sol tıktan elinizi çektiğinizde orada oluyo

oyunun en büyük sorunu şu BENCE = oyunu silip yükledik diyelim alttaki 1.5 gblık bar dolmuyor direkt şifre yazınca yeniden girebiliyorsun bu da üstte anlatıgım gibi berberin sorun getiriyor bana direkt bu sorunun cevabını verirseniz diğer anlattıgım 9138138109 tane sıkıntıda çözülür diye düşünmekteyim saygılar

Last edited by moderator: Aug 13, 2020
    SirCJUNE likes this.
  15. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Forum Pro

oyunun bulunduğu klasör kaç gb boyut olarak?
    win+r
    %temp%
    Dsoclient klasörü boyutu ne kadar görünüyor?

16. F2x

F2x Forum Apprentice

[/QUOTE]="Kin, post: 740582, member: 208522"]c:kullanıcılar:temp:DSOCLİENT Dosyasını bulup içindeki status.xml dosyasını not defteri ile açıp 0 olan bu değerleri 1 yapacaksınız
    0 açık 1 kapalı demektir program dilinde.

<clientDownloadErrorOccured>0</clientDownloadErrorOccured>
    <preloadingFinished>1</preloadingFinished>
    <requiredPreloadFinished>1</requiredPreloadFinished>

xml olarak kaydettikten sonra masaüstüne 1 kopyasını ayırın.Her patch geldikten sonra yükleme yapmadan bu dosyayı dsoclientin içine atarsanız otomatik yüklemeyi kaparsiniz. 53838. kez söylüyorum şu çözümü sabit yapin diye ama mod yok buralarda galiba[/QUOTE]

17. kodadı

kodadı Forum Greenhorn

arenadaki bazı bossların attığı skiller gözükmüyor . ve tek atıyor bu yüzden binlerce andermantım çöp oldu.

Laviηia likes this.
  18. xkeke34

xkeke34 Forum Apprentice

Bazen geride durup olayı kavramak daha mantıklı olabiliyor. Güncelleme sonrası hemen girersen oyuna belli bir çerez yüklemesi gerekiyor önbelleğe oyunun. Direk kaldığınız yerden devam etmek mantıklı karar değil.

ölüm741 and enesx1234 like this.
  19. Laviηia

Laviηia Regular

Yok. O bossta bug var bi skilli gözükmüyor.

20. xkeke34

xkeke34 Forum Apprentice

Yaklaşık 400 giriş harcadım ve her bossun attığı skil vurduğu range , çıkaracağı moblar stun atacağı zamanı kısacası her hareketini kafamda canlandırabiliyorum artık. Eksiklikler olduğunu düşünüyorsanız düşük kalitede oynamayı deneyin.

ölüm741 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page