Feedback Hayalet Festivali etkinliği geri bildirimleri

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Beta, Sep 16, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba,

Hayalet Festivali etkinliği ile ilgili geri bildirimlerinizi, soru, sorun, görüş ve önerileriniz bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

Etkinlik rehberine buradan ulaşabilirsiniz.

İyi oyunlar dilerim.

Thunderbolt_TR and aBDuLHaMiTHaN like this.
  2. aretias

aretias Forum Greenhorn

Merhabalar iyi oyunlar. Geçen seneki etkinlikte ilerleme barının son kısmının 85 bin civarı olduğunu gördüm. Bu seneki ilerleme barı ise 500 bin ve aşırı derecede zor. Burada bir hata olabilirmi?

cigarbennett likes this.
  3. delalo

delalo Forum Greenhorn

anlatmaya gerek yok görüyorsunuz ne demek istediğimi herkes anladı zaten

4. Xequarth

Xequarth Forum Apprentice

ben party bulmakta zorlanmıyorum ama yine de gereksiz uzun o son bar. event'i oynamak zevkli değil, ödüller desen iyi değil. hangi akla hizmet o kadar uzun ilerleme barı koydular anlamadım.

cigarbennett likes this.
  5. Sapsupxdd

Sapsupxdd Forum Greenhorn

Hayalet Festivali ile ilgili sorularm var.
    Geçen sene umut festivali 81k puan ile tamamlanıyordu. Bu sene neden
    500k puan istediniz?
    Hayalet Festivali Ölülerin Doğuşu'yu kullanarak 56k puan ile
    tamamlanıyordu. Bu sene neden 350k puanda tamamlanıyor?
    Geçen yıl ile aynı , Boslardan düşenlerden örnekteki gibi aynı puanlar bu
    kadar yüksek mi?
    Puanlardaki %600-700 sanan duygu nedir? Her şeyi görmek gibi puanlara da
    mı zam?
    7/24 bu oyunu oynamamızı mı istiyorsun?

6. Sapsupxdd

Sapsupxdd Forum Greenhorn

Hayalet Festivali ile ilgilim var.
    Geçen sene umut festivali 81k puan ile tamamlanıyordu. Bu sene neden
    500k puan istediniz?
    Hayalet Festivali Ölülerin Doğuşu'yu kullanarak 56k puan ile
    tamamlanıyordu. Bu sene neden 350k puanda tamamlanıyor?
    Geçen yıl ile aynı , Boslardan örnekteki gibi aynı puanlar bu
    kadar yüksek mi?
    Puanlardaki %600-700 sanan duygu nedir? Her şey gibi puanlara da
    mı zam?
    7/24 bu oyunu oynamamızı mı yapacak?

55baba55 likes this.
  7. CHAS3R

CHAS3R Forum Apprentice

Bar gerçekten çok uzun , uğraşmak lazımda gereksiz uzun ödüllerde çok teşvik etmiyor

cigarbennett likes this.
  8. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba aretias, Sapsupxdd, delalo, CHAS3R, Xequarth

Etkinlik ilerlemesinde herhangi bir hata söz konusu değildir. Bu sene gelen etkinliğin ilerleme miktarının fazla olmasına bizlerde katılıyoruz. Durumu sizlerden gelen geri bildirimleri de derleyerek merkez ekibimizle paylaşacağız. Ancak, şahsi fikrimi soracak olursanız bu etkinlik süresince ilerleme ile ilgili bir düzenleme yapılacağını sanmıyorum. Anlayışınız için teşekkürler.

İyi oyunlar dileriz.

9. DeathofDevil

DeathofDevil Forum Greenhorn

Bu eventin ilerlemesini böyle kabul edip önümüze süren kişinin matematik bilgisinden şüphe etmek lazım.

O kadar küre, sophia ilacı, geçidin karşılığında bize verilen şeyler çok komik. Ayrıca bu ilerlemeyi yapmak insan işi değil.

Hadi solo kangölü kesebiliyoruz, acımasız cehennem ölümcül kesebilecek olanlar için kaç tur lazım hesapladınız mı?

Bu eventin ödüllerinin bitiren ve bitiremeyen tüm oyunculara tazminat olarak hediye edilmelidir. Bundan sonraki eventler de daha merhametli olmanızı bekliyoruz. İyi forumlar.

Xequarth likes this.
  10. Xequarth

Xequarth Forum Apprentice

herhangi bir hata yok derken 50k yerine yanlışlıkla 500k yapmamışlar tabi, öyle bir hata yok ama bariz bir planlama hatası olduğu ortada :) endgame, midgame, earlygame oyuncusu fark etmez kimse için mantıklı bir ilerleme barından söz etmek mümkün değil. umarım ilerleyen eventlarda böyle bir ilerleme barı enflasyonu görmeyiz. geçit, küre, diğer girişler(sofia' remedy), ander, yeterli dps'i olmayan oyuncu için party bulmak vs earlygame-midgame oyuncusu için sıkıntı. endgame oyuncusu da geçen sene 85k'lık bar ile tamamladığı event'da bu sene 500k'lık son barı görünce tekrar yapmak istemez. ayrıca zaman kavramından hiç bahsetmiyorum bile. herkesin oyuna ayırdığı süre farklı, oyuna ayırdığı bu sürenin tamamını tek bir event'ta deli gibi farm yaparak eğlenecek kimse de bilmiyorum ben. etkinlik pelerini satma amaçlı politika desek yine de gereksiz uzun bir event barı var.

55baba55, Beta and DeathofDevil like this.
  11. DeathofDevil

DeathofDevil Forum Greenhorn

Event kıyafeti aldığım halde bitiremedim. 630 ilerleme veriyor 1.000 turu yaptıktan sonra parmaklarım gora daki kaleci gibi olur

55baba55 and CHAS3R like this.
  12. 55baba55

55baba55 Forum Connoisseur

500 k ilerleme cok fazla olduguna herkez gibi bende katılıyorum mını de farlı nolmuş oda 285 k tabıkı onu kesmek için yaşam güçüne ihtıyac var yasam gücünü alabılmek için 500k lık harıtanın (ürkünc kale) bosunu kesmemeiz lazım kangölünde (30 adet) acımasızda (20 adet) yaşam gücü atıyor insan bunu bari etkınlık başında ayarlar illa ki mını geldigin de mi atması lazımdı yüzlerce kez kestık mını gelmeden neden atmadı ? bence hata hele bırde dün kodverilde DSO büyüklüğünü göstermiş verılen kod da hediye 10 adet yanlış yazmadım sadece 10 adet yaşam gücü seyın admın kardeşlerım abılerım bacılarım sızlerde oynuyorsunuz bu oyunu bunları görmuyormusunuz oyunda herkesın wertigoyu kangölü kesemediğini biliyoruz acımasız kaç yüz kere kesmemıiz lazım o kadar yasam güçünü ve zamanı nasıl halledecegiz

Menager625, DeathofDevil and CHAS3R like this.
Thread Status:
Not open for further replies.