Feedback 250. Yama geri bildirimleri

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Beta, May 27, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mehmet044

mehmet044 Forum Apprentice

Şu günlük deki gereksiz görevleri kaldırmaya kaldırmıyacaklar yetkililere iletin en azından sıralı koysunlar görevleri ona göre zaman kaybını ve maliyetini düşürsünler presi olmayan zaten 2 sınıf muamelesi görüyor en azından günlükden yana yüzü gülsün. Bide yeni gelen gorga mapında güçden düşüren boslar yok bi zahmet o mapın boslarını da mapa koysunlar 15 cehennem verdiğimize deysin.

Damm1tmaN and aBDuLHaMiTHaN like this.
  2. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Exceptional Talent

bu kuvars mapinde her slotta aynı şey gerçekleşiyor. mutlaka bir küre miktarı 2 adet eksik atıyor bu bir hata mıdır? aynı slottan çekilmiş foto

3. Tзсниоlogy

Tзсниоlogy Forum Apprentice

Bossların hepsinden grup bonussuz garanti 1 tane 3xküre parçası atıyor. Bazen de 1 tane 3xküre parçası yanında ek olarak 1 tane 1xküre parçası çıkabiliyor. Ondan dolayı 2 fark olabiliyor. Bir oyun hatası değil bu. İyi oyunlar

aBDuLHaMiTHaN likes this.
  4. aBDuLHaMiTHaN

süper günlük ödüller var valla. şimdi ben nasıl saldırırım biliyo musun bu süperrr ödülleri alabilmek için...

Damm1tmaN likes this.
  5. mehmet044

mehmet044 Forum Apprentice

azıcık online artınca oyun game over oldu sanki yoksa bana mı öyle geliyor?

6. adanali1940

adanali1940 Forum Apprentice

dark legacy geldiğinde oyunu silip full hesabımı bırakmıştım.Artık inancım kalmamıştı çünkü oyun o kadar kötü hale gelmişti ki. Son günlerde birçok yeniliğin ve güncellemenin geldiğini gördüm, yeniden oyuna başlıyorum dolayısı ile. Oyunda hala özlediğim birçok şey var.
    Önceden max hıza ulaşmak zordu, özellikle mage dışındaki karakterlerde maksimum atak hızı yapmak için oldukça ugrasmak gerekiyordu. Şimdi en kolay şeylerden bir tanesi oldu ne yazık ki,bir anlamı kalmadı...
    Şu an oyunda korucu karakterim için söylüyorum, yaptığım şey mini bossları kesmek oluyor sadece,hiçbir mapta hiçbir zaman kücük yaratıkları kesmiyorum, sizce oynanış böyle mi olmalı? Haritada bildiğin amerikan futbolu gibi adam(npc) geçmeye çalışıyoruz sadece...
    en beğendiğim şey solo oynanabilirlik olmuş, artık hiçbir şekilde birilerine bağımlı olmadan solo da farm yapabiliyoruz sanırım. bu oldukça güzel.
    Üzerinde durmak istediğim bir nokta daha var; premium ve deluxe üyeliklerin cazip edici bir tarafı kalmadı,küplerden basit taşlar çıkıyor...
    diğer özelliklerinden sadece sandığa erişim işime yarıyordur muhtemelen deluxe üyeligin. onbinlerce kürem var ,küpten cıkacak küreye de ihtiyacım yok vs... dolayısı ile benim gibi çok oyuncu oldugunu farz edersek , bu üyelikler daha cazip hale getirilebilir. en azından küp içeriği artırılabilir ki satın alalım...
    alt edit: tekrar başlama sebebimin en büyük nedeni ve olmazsa olmazı oyundaki arkadaşlıklarımdır. Yoksa dark legacy gibi büyük bir hayal kırıklığını hatır dışında hiçbir şey kabul ettiremez...

Last edited: Jun 15, 2021
    Damm1tmaN likes this.
  7. aBDuLHaMiTHaN

sarı renkli yani efso dediğimiz küplerden, trapez ve kraliyet taşları çıkabiliyor. küplerin artık renkleri mevcut yani. kan mıoddan düşer efso küpler.
    bu bahsettiğin şey evet doğru ama kısmen. şöyle ki 4.0 hızı yakalarsın ancak 100 stack biriktirip %100 hasar artış buffunu almak için 100 kez bir moba atak yapman gerekirken, 5.5 hızda yanlış hatırlamıyorsam x4 e katlıyor yani 25 atak yaparak 100 stack biriktirebilirsin bu da mapde sürekli olarak %100 hasar buffuyla dolaşman demek zira 30 sn süresi var.
    rün kasmak için evet(zor mod ve üzeri). daha fazla taş kasmak için boss kesmelisin
    portal satın alarak taş kasabilirsin ve o küreler yetmez bir zaman sonra. npc thabo'da günlük görev var onu mutlaka yapmanı tavsiye ederim. kuvars map girişi verecek o girişleri diyar rününü de efsoya çekerek ve grup puanını diyar becerisine tam puan vererek bir turda 1kdan fazla küre alabilirsin(5 kişilik ptde). tabi grup becerisine puan verebilmen için de senin de bahsettiğin gibi solo oyun oynamanı pek tavsiye etmem. oyun içi arkadaşlıkların olduğunu yazmışsın onlarla zaman geçir maplerde

adanali1940 and Damm1tmaN like this.
  8. Damm1tmaN

Damm1tmaN Someday Author

Ben kuvars mağarasından bu kadar küre kasılabildiğini yeni sizden öğreniyorum. Çok oynamadığımdan birçok şeyi kaçırıyorum sanırım oyunda. Rün işini falan hallettikten sonra grupla hangi mod girildiği farkediyormu yerden 50 küsür küre almak için?

gameako3 likes this.
  9. aBDuLHaMiTHaN

yo farketmez dostum. yalnız yukarıda bahsettiğim şartlar olmalı. zor mod girebilirsin misal

Damm1tmaN likes this.
  10. gameako3

gameako3 Junior Expert

Eğer eskiden beri emek verilmiş bir karakteriniz varsa çok oynamıyorsanız bile gelen yama notlarını mutlaka takip edin.

Damm1tmaN and aBDuLHaMiTHaN like this.
  11. aBDuLHaMiTHaN

bu hatayı defalarca yaşadık boss keserken. öldüğüm halde canım dolu görünüyor ve ruh taşı ile kaldıramıyorlar beni. ruh taşına sağ tıklayıp kullanmayı denedi arkadaşım ama ruh taşı beni kaldırmıyor yine de.

Damm1tmaN likes this.
  12. Damm1tmaN

Damm1tmaN Someday Author

Uzunca bir süre görmezden gelecekler ve bunları düzeltmek yerine abuk subuk acelesi olmayan şeyleri düzeltmekle uğraşacaklar. Hep böyle yapıyorlar :D

aBDuLHaMiTHaN likes this.
  13. aBDuLHaMiTHaN

1) bosslar +1 fazladan taş atacak
    2)öldüğünde kendini olduğun yerde kaldırırsan,zırhın ve hasarın %20 artacak 10 sn
    3) %2 hasar artışı
    4)tek elli silahlar için %0.5 hasar artışı
    5) ne zaman hareketsiz kalsan zırhın %20 artar 5 sn
    6) sersemletme bağışıklığının süresi 2 sn artar
    7) bir düşman öldürdüğünde hp yenileme %2 artar 5sn
    8) çift elli silahlar için %2 hasar artışı
    9) blok yediğinde, 10 sn sürecek bir bastırılmış güç üretir. eğer bu gücü 100 kez biriktirirsen temel hasarının %1000'ini fiziksel hasar olarak etrafındaki düşmanlara patlama hasarı olarak verirsin
    10) %2 hp verir
    11) (mage için) don hücumunu ve ışınlanmayı kullanırsan, %20 mana kaybedersin; eğer hp %33 altına inerse (bunu kimse kullanmaz çok saçma)

evet yeni gelecek mücevherler bu şekilde bilgilendirme amaçlıdır

NofeArTR and Damm1tmaN like this.
  14. aBDuLHaMiTHaN

daha önce de olmuştu bu hata. bossu kesiyorsun mapden gelerek sandık tıklanmıyor gri renkli

hata devam ediyor. umarım yakın zamanda düzeltirler

Last edited: Jul 4, 2021
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page