60 lvl hakkında.

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Nessa198, Jul 26, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Nessa198

Nessa198 Forum Apprentice

yeni lvl gelice yeni setler ve kombinasyonlar gelebilir mi ? soruyoum çünkü yükseltme yapıyoruz her gün. Sonunda çöp olmasını istemeyiz. Örneğin bazı mageler cadı setini kullanmayıp bahar set+ a1 göğüslük kullanıyorlar(bence saçma) bu tarz.

NofeArTR likes this.
  2. Laviηia

Laviηia Regular

Yeni setlerin gelmesi, yeni kombinasyonların ortaya çıkması en az 6 ay sürer bence..

Last edited: Jul 28, 2020
    NofeArTR likes this.
  3. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @Nessa198,

Daha önceki içerik genişlemeleri bilgisi geldiğinde nesnelerini sizin gibi düşünüp aktarnayan çok arkadaşım olmuştu ancak bu onların gelişmelerini sanılanın aksine daha da uzatmıştı. Şayet yeni seviyeler gelmesi durumunda bu genişletmeye girebileceğiniz en iyi şekilde girmeniz sizlerin faydasına olacaktır.

Sevgilerimle, iyi günler dilerim.

NofeArTR likes this.
  4. NofeArTR

NofeArTR Advanced

Aslında buradaki en güzel soru 55 lvlda ki tuttuğumuz efso platin değerli itemleri 60lvl eşssizlere aktarıp aktaramayacağımız ? yada 55 lvl sıradışı platin ile 60lvl sıradışı platini aynı tezgaha koyup efso platin deneyecekmiyiz ? Çünkü şuanda bilinen tezgahta birşey yapılacaksa item seviyelerinin hepsi aynı lvl olması. farklı seviyeleri kabul etmiyordu. İnşallah güzel bir çözüm bulmuşlardır diye ümit ediyorum.

Damm1tmaN and aBDuLHaMiTHaN like this.
  5. Nessa198

Nessa198 Forum Apprentice

merak ettiğim diğer bir konu ise, örneğin şuan oymayla 60 lvl yapılmış bir Kanlı oyma asasının temel değerleri ile ileri de 60 lvl düşürülmüş oymasız kanlı oyma asasının temel değerleri aynı olacak mı? yani demek istediğim itemlerimizi tekrar düşürmeye gerek kalacak mı? bu yeni güncelleme kafamızda çok soru oluşturdu. @Beta @NoFear @Laviηia

6. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Forum Connoisseur

60 lvl gelmesi demek herşeyin sıfırlanması demek. Yani bütün itemler sil baştan olacak. Buna nasıl item, çekirdek kasılır orasını bilemem

7. ρøωεƦωølŦ

ρøωεƦωølŦ Junior Expert

bence millet tekrardan uğraşmaz gibime geliyor yok tekrardan kas çocuk oyuncağı sanki bence bu oyunun son çırpınışları

8. NofeArTR

NofeArTR Advanced

İkisininde yüzdesi aynı olsa bile şuan için fark var. Çünkü oyma ile temel değer artış, itemin yüzde değeri artışından farklı. Aynı zamanda istenilen oyma miktarıda 59 ile 60 arasında baya fark var.. 55lvl itemi 65 e kadar oymalamak şuan için zor. Hatta 55lvl itemleri 65 e kadar oymalama açık olacak mı orasıda muamma.. oyma sınırı getirebilirlermi ? bilemiyoruz. Kıssadan hisse 60lvl itemleri yine temel değerlerini bulmak için çabalayacağız ki benim üstümdeki itemlerin 1 item hariç(tegan palto) hepsi 2 sarılı, 2 item ise 3 sarılı ve iyi temel değerini bulmam yıllarımı aldı.

Bu gibi sorunları düşünüpte yeni çözüm getirirler mi bilemiyorum. İlk etapda istenilen oyma miktarını dengeleyip düşürmek, ikinci etapta ise droop oranlarının artışı olması lazım. Böylece temel değeri iyi yakalama şansımız olması gerek. Bunu yakalamaya çalışırkende eski itemlerimizin bir kısmını oymalayamabilmemiz lazım. Yoksa yine yıllarımızı alacak.
    Mesala topluluk sikkesini ben hiç harcamamıştım. Baya vardı 60lvl gelince tegan palto parçasını alıp direk paltoyu 60lvldan başlatacaktım fakat oyun yöneticileri hemen tegan palto parçasını kaldırdılar mesala satıştan. İşte bu gibi olumsuzluklar olunca yukarıda sağladığım çözümleri yapmaları imkansız gibi geliyor. Tabi birde yazılarda arkadaşın belirttiği gibi çekirdek problemi mevcut.

Saygılarımla

9. PLAKASIZ

PLAKASIZ Someday Author

içimden bir ses oyma kasmak yeterli olacak diyor ama bekleyip göreceğiz. eski bir duria atasözünün dediği gibi '' drakensang online'dir, ne yapsa yeridir'' :cool:

10. Laviηia

Laviηia Regular

Yav ne adamsın :D:D:D

Share This Page