Discussion Általános kérdések és hibajelentés

Discussion in 'Magyar szekció' started by Kazimir, Sep 16, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. LungDragon

LungDragon Forum Apprentice

Ezzel egyidejűleg más hiba lépett fel, a serpenyő mind2 oldala egyensúlyba kell hogy legyen. Ha 1 hiba javításra kerül akkor generál egy újabbat :)
    Elemei eszenciákat lehetetlen azóta úgy legyártani, hogy be is számolja a feladatba...
    110/500 on állok pedig elég sokat legyártottam, de nem számolja be.
    Megoldás van rá?

2. Bundin

Bundin Padavan

A balckborgos event haladás droppját miért állították vissza a régi szintre? Miért kell az embernek egy ilyen kis eventen 20-27 kört mennie? Most ráadásul időm sincs rá!

3. StSanya

StSanya Board Administrator Team Drakensang Online

A következő release-ben javítva lesz.

Bundin likes this.
  4. JimJupiter

JimJupiter Advanced

Közben gyakorlatban kitapasztaltam mi a hiba, ha a tudástalentumok oldalról nyitom meg a munkapadot és a küldetéses szilánkot választom akkor beszámítja. Ha a városokban lévő munkapadot nyitom meg, ott hiába választom a küldetéses kraftot, nem számitja b
    Probáltad a munkapadot a tudástalentumok oldalról megnyitni? Lehet ott beszámitja.

5. LungDragon

LungDragon Forum Apprentice

Köszi, hogy próbálsz segíteni megoldani a problémát, de nekem ott sem számítja be.
    Tudnál feltenni valami képet, mit hogy csinálsz az elszámolásához?

Share This Page