Feedback Altın Yıldız Etkinliği Hakkında Geri Bildirimleriniz ve Sorularınız

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Menekşe, May 19, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Menekşe

Menekşe S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba arkadaşlar,

Altın Yıldız Etkinliği hakkında geri bildirimlerinizi, şikayet ve önerilerinizi, sorularınızı ve etkinliğe dair her şeyi bu konu altından yapabilirsiniz.

Saygılarımızla, iyi forumlar dileriz.

2. Busra

Busra Forum Greenhorn

Bence bir hayli uğraştırıcı bir etkinlik. En azından benim için öyle. Nitekim bitiremiyorum da zaten. Şuanda küre mi kasayım altın mı kasayım öz mü kasayım yoksa etkinlik mi kasayım şaşmış durumdayım. Tabii herkesin bu durumda oldugunu sanmıyorum. Yine yeniaya kaldık :)

SonmezSezer likes this.
  3. erol26

erol26 Someday Author

Kendimce bir etkinlik değerlendirmesi yaptım bunlar benim görüşlerim tabi katılır veya katılmazsınız bilmem ;

1-) Etkinlik için lazım olan altın ve küre sayısı haddinden fazla
    2-) Son etkinliklerde gördüğümüz kadarı ile ilerleme barındaki ödüllerin hepsi çöp
    3-) Yenilmezleri yen'deki gibi sonlarda anahtar verilip kozmik sandıklardan güzel ödül çıkabilirdi
    4-) Düşen kozmik anahtar drobu %7-%15 arasında olmalıydı
    5-) Kozmik sandıktan çıkan ödüllerin arasında draken'de olmalıydı
    6-) 1 günde altın,küre ve günlük verilen 2 girişle max 86 tur giriliyor eziyetli mod girildiğini varsayarsak 86(giriş)x10(event süresi)X165(eziyetli moddaki ilerleme) =141.900 yapıyor bir sayfa daha ilerleme barı koyulabilirdi.Şu an eventi bitirmeme rağmen giriyorum fakat boşa toplanıyor herşey
    7-) Giden altın ve küre oranına göre verilen draken miktarını yetersiz buldum
    8- ) İlerleme barlarında 5-10 ödül arasına en azından altın ve küre koyulabilirdi
    9-) Son bostan çekirdek düşmemesi tam bir rezalet event bitene kadar 860 tur giren bir insan en azında 4-5k çekirdek kasabilirdi bu tam fiyasko olmuş.
    10-) Son zamanlarda ki bigpointe olan güvenimizin haklı olarak iyice azalmasından dolayı bu tarz eventlerde en çok boss kesene verilen eşsiz ödül için ayrı bir yer yapılıp güncel olarak en çok kesen ve kaç kere kestiğini gösteren bir sayfa oluşturulup ilk 5-10-20 kişi gösterilebilip şeffaf olunmalıydı bence.Şahsen kendi düşüncem artık şu yönde ; kaç kere kesersem keseyim onlar en çok kesene değil vermek istediklerine verecekler o ödülü.

11-) Eventin tek iyi tarafı pet oranı güzel ayarlanmış.Umarım diğer eventlerde aynı durum geçerli olur.

aBDuLHaMiTHaN likes this.
  4. myhacknight

myhacknight Forum Greenhorn

Biri bana burdaki mantığı anlatabilir mi ? Etkinliği bitirip üstüne tekrar tekrar girmeme rağmen pet düşmedi ama oyuncuların 10/7 sinde pet var, kime sorsam 1-5 arası urda düşürdüğünü söylüyor şaka mı bu ? İlerleme barına koyulsa ordan alırdım en azından 0 drop adaleti!

Last edited: May 20, 2020 at 12:14 PM
    ArGOneon and aBDuLHaMiTHaN like this.
  5. ArcherX

ArcherX Forum Greenhorn

öncelikle yıldız altını boss undan draken çekirdeği düşmemesi gibi bi durum var.draken çekirdeği sadece etkinlik bosslarından düşer peki yıldız altınından neden düşmüyordu çok merak ediyorum açıkçası..
    saygılar..

6. AbraKadabra

AbraKadabra Forum Greenhorn

Steller gold çekilişine nasıl katılabiliriz, sonrasın da ise nasıl takip ederiz.
    Teşekkürler.

7. ArGOneon

ArGOneon Forum Greenhorn

Ya şu peti bir tek bana atmadı arkadaş bu nasıl bi hata 250 tur altın yıldız etkinlik haritasına geldim, etkinliği 3. sayfaya kadar açtım bi tane altın peri atmadı. neden neden benim hesabım neden. ya yıllardır gözümün nurunu akıtıyorum şu oyuna bu haksızlığa neden maruz kalıyorum. etkinliğin 3 sayfasını açtım bi tane şu altın periden atmaz mı ya. atmadı işte. biraz insaf edin ya insaf, neden hep bu hatalar benim hesabımı buluyor. bi de utanmadan herkesin drobu aynı, hesaba göre drop yok deniliyor. ya hu o zaman nasıl millet 10 tur da bi peri düşürüyor da ben 250 turda bi tane peri düşüremiyorum. hayır çarım 75k dmgli çar zorlayıcıdan c5 e kadar her modda 10larca defa kestim nasıl atmıyor hala aklım almıyor...

8. PLAKASIZ

PLAKASIZ Forum Apprentice

yazdıklarına harfiyen katılıyorum. 5 yada 6. kesişte pet düştükten sonra bir daha o taraflara uğramadım. draken çekirdeği atsaydı, belki biraz vakit öldürmek için girilirdi.

Share This Page