Artaya'nın Meydanına Nasıl Gidilir?

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Makyavelli, Dec 5, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Makyavelli

Makyavelli Forum Apprentice

Merhaba,
    Karanlık Miras paketinin “Ormanda Kaybolmak (1/4)” adlı görevinde Artaya'nın meydanını bulamayan oyuncular için bu konuyu oluşturuyorum.

Artaya'nın Meydanına Nasıl Gidilir?

1- ''Tywyll Dail'' adlı haritadan Sapkın Ormanlara giriyoruz.

(Ormanlar arasında ki kapıları açabilmek için ağaç köklerini kullanacağız.)

2- Aşağıdaki görselde işaretli olan yere gidip ağaç köküne tıklıyoruz.

3- Açılan kapıya gidip diğer haritaya geçiyoruz.

4- Aşağıdaki görselde işaretli olan yere gidip ikinci ağaç köküne tıklıyoruz.

5- Görselde işaretli olan kapıya gidip diğer haritaya geçiyoruz.

6- Aşağıdaki görselde işaretli olan yere gidip üçüncü ağaç köküne tıklıyoruz.

7- Aşağıdaki görselde işaretli olan kapıya gidip sonra ki haritaya geçiyoruz.

8- Aşağıdaki görselde işaretli olan yere gidip dördüncü ağaç köküne tıklıyoruz.

9- Aşağıdaki görselde işaretli olan kapıya gidip sonra ki haritaya geçiyoruz.

10- Aşağıdaki görselde işaretli olan yere gidip beşinci ağaç köküne tıklıyoruz.

11- Aşağıdaki görselde işaretli olan kapıya gidip sonra ki haritaya geçiyoruz.

12- Aşağıdaki görselde işaretli olan yere gidip altıncı ve son ağaç köküne tıklıyoruz.

13- Artaya'nın meydanına görselde işaretli olan kapıdan gidebilirsiniz.

NOT: Eğer Artaya'nın meydanından çıkarsanız tekrar aynı yolu izleyerek girmek zorundasınız.

Biz bu görevi yaparken çok zaman kaybettik, çok uğraştık. Siz uğraşmayın, zaman kaybetmeyin. :)

2. sibano

sibano Padavan

Nerniaya nasıl gideriz ?

3. Makyavelli

Makyavelli Forum Apprentice

Artaya'nın meydanından çıktıktan sonra ki haritada ağaç kökünde tıklayın. Açılan kapılardan meydana giden kapıdan içeri girin Nerina karşınıza çıkacaktır.

cantetk123 likes this.
  4. terq1

terq1 Someday Author

Teşekkürler. Bol şans

5. justfortheday

justfortheday Forum Apprentice

Sağolasın üstdım vazgeçmiştim son umut foruma bakayım dedim senini çözümü gördüm eline emeğine sağlık

Makyavelli likes this.
  6. [kofin]

[kofin] Junior Expert

Eline emeğine sağlık

7. SusarinSonmez

SusarinSonmez Forum Apprentice

gölge yaratığı çıkmıyor bende mi sıkıntılı yoksa normaldede birşeye mi tıklamamız lazım

8. Tholmania

Tholmania Forum Greenhorn

Şaka gibi ya aptalca bi bug yüzünden görevlere devam edemiyoruz. Normalde Nerina'yı bulduğun meydanda onunla konuştuktan sonra canavar çıkmalı. Bende 3 tane çıktı onları kestim daha da çıkmadı. Hatta görev rehberliği başka hedef bulamıyor falan da yazdı. Ama olması gereken birkaç tane daha çıkmasıymış. Onları kesiyorsun ve görev meydan haritasında bitiyor eğer çıkmıyorsa geçmiş olsun BUGPOINT sizi ne zaman insan yerine koyarsa o zaman bu sorun için bir yama hazırlama gereği duyarlar ve belki ana görevlere devam edebilirsiniz. Bakın belki diyorum çünkü sizi öyle bir kefeye koymaya niyetleri olsa bile gelen yamalar bir şeye çözüm olmuyor. Oyunu bıraktıracak kadar büyük hatalar devam ediyor. Bu arada test ettim görevi silip tekrar almanız bir çözüm değil. Bir kere o haritada karşınıza canavar gelmediyse her tekrar alışınızda haritaya girerken "4 canavar kaldı" "görev rehberliği başka hedef bulamıyor" uyarıları çıkıyor. Haritada beklemek de çözüm değil çünkü denendi bir işe yaramıyor. Bu oyuna başlamayı seçtiğiniz için geçmiş olsun bu batakta hep beraber sürüneceğiz.

Bu kadarı da ayıptır ya. Üstte gönderiyi yazarken meydan haritasındaydım. Ortada bekliyordum. Neriya'ya doğru hareket ederken yaklaşık 10 canavar çıktı. Bir an sorun çözüldü sandım ama hepsini kesmeme rağmen hâlâ 3 canavar kaldı dedi ve bitmedi görev. Yani sevincim kursağımda kaldı. Tekrar ediyorum bir batağı oynuyorsunuz. Bakalım oyuna olan sevginiz çektiğiniz çileden üstün gelecek mi.

Last edited by moderator: Dec 22, 2020
  9. iisleyici

iisleyici Someday Author

Tholmania dediğin gibi bu görev insanı çileden çıkarır, yapan varmı acaba.oyunu zevk almak için oynuyorduk ama bu gidişle zevk almak hayal olacak gibi. Berbat ötesi birşey

10. PLAKASIZ

PLAKASIZ Padavan

öncelikle tam emin değilim ama sanırım ben bu görevi yaptım.. görevler cok olunca; umarım yanlış yönlendirme yapmam..

artaya'ya vardın görevi verdin seni meydana gönderiyor görev nerinayı bul yaratık kes filan diyor.. buraya kadar geldikten sonra benim yaptığım şey artaya'dan(ilk varışımdan sonra) çıkıp meydana gitmedim.. direk twyvil denilen yere gidip tekrar en baştan artaya meydanını buldum. kapıdan girip hemen geri çıkıp kütüğü bulduktan sonra meydana girdim ve görevi tamamladım diye hatırlıyorum.. umarım bir işe yarar.. Allah sabır versin hepimize DrakenLAG ve BUGpoint evreninde :cool:

Makyavelli likes this.
  11. NofeArTR

NofeArTR Forum Pro

Bu paylaşım için teşekkürler Emeğine sağlık. Kısa zamanda yayınlanan bu videoyu buldum. aslınnda 3 aşamada artannya meydanınna gidiliyormuş. Büyük mantarlı kütüğü açıp büyük mantarlı kapıdan girince oluyormuş. Fakat Gizli Görevi 7 veya 8 defe denedim olmadı :/
    Resmen kafa patlatılan bir map olmuş

EDİT: Uzun uğraşlar sonucunda sonunda çözdüm ve gizli görevleri bitirdim...

Last edited: Dec 19, 2020
    Makyavelli likes this.
  12. PLAKASIZ

PLAKASIZ Padavan

bu videodan bakarak bende yapayım dedim.. örümcek bossu cıktı ama digerlerini bulamadım.. videoda şanslıysanız gidersiniz diyor ya işte bende şans yok sanırım hep ilk haritaya atıp duruyor :)

NofeArTR likes this.
  13. NofeArTR

NofeArTR Forum Pro

Bende baya uğraşmıştım hatta 8 defa falan başa döndüm 11.map dediği olay rastgele atıyor. Kütüğü açtığında yazdığım yerden meydan yazıyorsa gösterdiğim kapıdan gir 2. mape atıyor sonra tekrar denemelisin. Video'da lucky dediği mapler rastgele atıyor. hatta demediği yerde rastgele atıyor bazen. Kolay gelsin..

Bu arada bu map için bu kadar kafa yoracaklarına karakter & skillere yoğunlaşsalarmış daha güzel bir oyun oynayabilirdik. Gereksiz detaylı bir map olmuş

Last edited: Dec 22, 2020
    PLAKASIZ and aBDuLHaMiTHaN like this.
  14. Hasanbey0

Hasanbey0 Someday Author

Öncelikle sağol.İnsanlar da sapkın ormanlara çok benziyor içinde kayboluyorsun hangisinin doğru hangisinin yanlış olduğunu bilmiyorsun.Doğrusunu gösterdiğin için sağol tekrardan..Iyi oyunlar

Birşey soracağım ordamısınız makyavelli?

Makyavelli likes this.
  15. KZD55

KZD55 Forum Greenhorn

Selam ne yazikki fotograflari göremiyorum hata bendemi bilmiyorum. Bende degilse elinde olanlar fotograflari yeniden yukleyebilirmi ?

16. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba KZD55,

Fotoğraflarda herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Kontrollerimizde Google Chrome'da şuan ekran görüntülerine ulaşabiliyoruz. Sorununuz devam ediyorsa başka bir tarayıcı ile bu sayfayı açmaya deneyebilirsiniz.

İyi oyunlar dilerim.

17. KZD55

KZD55 Forum Greenhorn

Teşekkürler cevap için. Ben fairfox kullanıyorum belki o yüzdendir.

Beta likes this.