BA_Oldman

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Apr 1, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. BA_Oldman

    BA_Oldman Guest

    Moja wspaniała, "kocia" koleżanka utworzyła swój temat to i ja utworzę swój. Może nieco później ale wiadomo, czas reakcji z wiekiem znacznie się wydłuża, takie coś lagi tylko na żywo (pożyjecie zobaczycie) :D

    Tylko proszę tu nie pisać jak słabo w tym roku GSW gra bo zdaję sobie z tego sprawę i smuci się serce moje. W tym roku z ciekawością przyglądam się wschodzącej gwieździe czyli Luka Doncić.
     
    BA_Bastet likes this.
  2. BA_Oldman

    BA_Oldman Guest

    A dzisiaj wiersz dla WSZYSTKICH :) Warto sobie przypomnieć o ich istnieniu, szczególnie przy pisaniu zgłoszeń do PT :p

    Prowadziły raz rozmowę
    Różne znaki przestankowe.

    Rzekł dwukropek: „Mógłbym przysiąc,
    Że tu jest dwukropków z tysiąc,
    Bo beze mnie nie ma zdania…”
    „A bez znaku zapytania?…”

    „Też pomysły - rzekł cudzysłów. -
    Śmiać się można z tych pomysłów,
    Bo kto czytał różne wiersze,
    Wie, że mam w nich miejsce pierwsze”.

    „O, przepraszam - rzekł przecinek -
    Mógłbym wziąć to za przycinek,
    Bez przecinka nie ma zdania…”
    „A bez znaku zapytania?…”

    „Niezły komik, niezły zbytnik!” -
    Zirytował się wykrzyknik. -
    „Nie chcę chwalić się przed nikim,
    Ale jestem wykrzyknikiem!”

    Myślnik leżąc milczał smutnie,
    A tu średnik wdał się w kłótnię:
    „Jak ze wszystkich zdań wynika,
    Nie ma wiersza bez średnika,
    Bez średnika nie ma zdania…”
    „A bez znaku zapytania?…”​

    Kropka, słysząc te hałasy
    Sprowadziła dwa nawiasy:
    „Cni panowie, zacne panie,
    Zamykamy całe zdanie!
    Koniec! Kropka! Odpoczynek!”
    „Znów przycinek!” -
    Rzekł przecinek. ​

    Stary i zawsze dobry - Jan Brzechwa
     
    BA_Bastet and TL_Tyche like this.
  3. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Z serii: Cytowanie wybiórcze - GSW w tym roku słabo gra :p

    Korzystając z przerwy między jedną bazą danych a drugą zapytam jak tam przygotowania do świąt - wysprzątane, choinka już stoi, pierniki upieczone? U mnie wczoraj odbyło się uroczyste dekorowanie ciasteczek :p
     
  4. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Witam w wątku szanownego kolegę! <3

    Ceniąc sobie zabawy językowe, ale przede wszystkim pieszcząc się ortografią podsyłam żarcik (uwaga! tym razem grafika bez kota!)

    zasadnosc_ortografii_na_przykladzie_swetra.jpg

    Ot perła, z pamiętnika zszokowanego tickeciarza: "rzułty"
    Pamiętamy!

    :D
     
    BA_Oldman likes this.
  5. BA_Oldman

    BA_Oldman Guest

    Moi Drodzy
    Z okazji nadchodzących świąt życzę Wam wszystkiego najlepszego w grze, spokojnych i pogodnych dni wolnych :) Osobiście mam zamiar w końcu się wyspać, uzupełnić niedobór węglowodanów (to na pewno się uda).
    Pozdrawiam gorąco.
     
    MrBark, TL_Tyche and BA_Bastet like this.
  6. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Pogodnych i spokojnych mój Waleczny!
    Bez trosk i z pełnym brzuszkiem!


    41Y2Z4m5TkL._SL500_AC_SS350_.jpg
     
    TL_Tyche likes this.
  7. BA_Oldman

    BA_Oldman Guest

    W obliczu nadchodzących zmian nie jestem w stanie kontynuować przygody. Zmiana mechaniki Magicznego Pocisku tak aby zadawał obrażenia z bliskiej odległości to już przesada. Cała przyjemność z gry czyli liczenie po którym uderzeniu w końcu zadziała przestanie istnieć. To niesprawiedliwe, bo to bardzo relaksująca i wciągająca część rozgrywki. Drugim problemem jest masowe identyfikowanie i sprzedawanie przedmiotów, to zabolało najbardziej. Cała kwintesencja gry przecież polega na odkrywaniu przedmiotów i ich powolnym sprzedawaniu. Nie wyobrażam sobie gry bez dreszczyku emocji związanym z okrywaniem przedmiotów, poszukiwaniem platynowych zaklęć a potem spokojnym sprzedawaniu patrząc jak delikatnie i w wolnym tempie rośnie ilość złota na naszym koncie.
    Sami rozumiecie, że w zaistniałej sytuacji nie mogę już pozostać z Wami. Żegnajcie.

    ps. Napisałbym, że "będę tęsknił za Wami" ale niektórych wyjątkowo nie lubiłem.
     
    Last edited by moderator: Apr 1, 2020
    BA_Bastet, Geraldinio and Slaw445 like this.
  8. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    No niestety, to nie żart :(

    On naprawdę niektórych nie lubił :( Na przykład mnie.

    Wrzodziastego kota, który zawsze zostawiał mu pełną michę starych ticketów, żeby nie musiał się martwić, co robić w grze. Wrednej BA, która ciągle podrzucała tematy do rozważań, czy usunąć post, wątek czy właściwie całe Forum. Nudnej koleżanki, która ciągnęła go poprzez moderowanie aż do 1 kwietnia.

    Będzie mi Cię brakować Di, Twojego spokoju, który wpływał na mnie dobrze, bo musiałam trzymać fason. Ciętych uwag, wielkiej pomocy zarówno na Forum, w pomocy technicznej, przy przeprowadzce Forum, przy wszystkich technicznych duperelach aż bo zdalną pomoc z siecią.
    Byłeś tu naszą ostoją, rozwagą i technomagiem, Ostatnim z Rodzynków, Tickekhallem i Walczącym z Wulgami.

    Żonie zazdrościmy, że będzie miała Cię teraz więcej <3

    Trzymaj się tam, gdzie nie ma mrocznej mocy Forum.


    di.jpg
     
    sziszmisz75 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.