Feedback Bahar Festivali etkinliği geri bildirimleri

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Beta, May 16, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba,

Bahar Festivali etkinliği ile ilgili geri bildirimlerinizi, soru, sorun, görüş ve önerileriniz bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

Etkinlik rehberine buradan ulaşabilirsiniz.

İyi oyunlar dilerim.

2. MASK05

MASK05 Forum Greenhorn

selam .. yumurta adasınki boos neden filizlenme yüzüğünü atmıyor etkinlik her gün 5:6 sefer kangölü kesiyorum yok arkadaş.
    neden böyle yapıyorsunuz arkadaş kafa dağıtıp oyun oynayalımıda geçtik bari eziyet etmeyin . milleti çökerttiniz okçular çığırından çıktı herkes isyanda.
    bari bunu yapmayın haritayı kesmesi ayrı dert girmesi ayrı, oyunumu bıraksın herkes ne istiyorsunuz senede birkere gelen etkinlik yahu.biraz vicdanlı olun gidenleri arıyor herkes .. o adamlar oyunu oynayıp ne var ne yok görüyorlardı arada millede bonus kod verip gönül alıyorlardı. siz ne yaptınız geldiğinizden beri milleti söyletip duruyorsunuz kendinize ayıp ayıp az vicdanlı olun insanlar size değerli zamanını harcayıp üstüne birde para veriyorlar. yazıklar olsun

yazdıklarımı'da saçma sapan çevirip yayınlıyor forum bile forum'luktan çıkmış

Last edited by moderator: May 21, 2022
    aBDuLHaMiTHaN likes this.
  3. tuncy4141

tuncy4141 Forum Apprentice

boss zaten hiç bişey atmıyor .... etkinlik cehennem modda bitirdim yaklaşık 20 tur kestim bi günde hep boş.... ve harita olayı gerçekten sıkıcı sinir bozucu her yerde evlat çıkaranlar var..harita dönmek için çok fazla öz gidiyor 2 gün aralıksız öz kassan kangölü modda ancak bikaç tur kesebiliyorsun