Announcement Ban Çekici Vuruldu!

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Arthemis TR, Jun 9, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Arthemis TR

  Arthemis TR Team Leader Team Drakensang Online

  Merhaba Dracania'nın Kahramanları,

  Bugün, geçmiş Dragan Etkinliği'nde oluşmuş hatayı sömüren ve böylece diğer oyunculara karşı bir üstünlük elde etmiş olan kullanıcılar Drakensang Online Geliştirme Ekibi tarafından kalıcı olarak banlanmıştır. Bunlar, hatayı sonuna kadar sömürüp imkansız derecede değerli nesne elde eden ve bunun sonucuyla yüzleşmek zorunda olan kullanıcılardır. Onların bu davranışları Genel İşletme Şartlarımızı açıkça ihlal etmektedir:

  "1.2.9 Genel hataları veya programlamada bulunan hataları çıkar amaçlı kullanmak yasaktır. Fark edilen hatalar veya yanlışlıklar hemen Destek iletişim formu kullanılarak haber edilmelidir."

  Dahası; bu ihlalin derecesi o kadar büyüktü ki, kalıcı cezadan daha düşük bir ceza düşünülemezdi.

  Hatayı kullanan herkesi tespit ettik ve cezai işlem uyguladık mı? Büyük olasılıkla hayır! Belli bir ölçüde sömürülenlere odaklanmak zorunda kaldık. Hatanın oluştuğu özel koşullar ve kazanılabilecek çok çeşitli ürün ve miktarları nedeniyle, hatayı yaşayan ancak bunu kasıtlı olarak yapmayan kullanıcılara ceza vermememiz gerektiğinden emin olmamız gerekiyordu. Ancak, daha fazla kullanıcıya cezai işlem uygulamaya devam etme hakkımızı saklı tutarız.

  İhtiyaç duyulmamasını umuyoruz, ancak gelecekte Ban Çekici'ni daha hızlı ve daha hassas bir şekilde sallayabilmek için izlemelerimizi geliştirmeye çalışıyoruz!

  Bu zamana kadar göstermiş olduğunuz anlayış ve sabırdan ötürü sizlere teşekkürlerimizi sunarız.

  Drakensang Online Ekibiniz
   
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page