Bazı Önerilerim

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by rturkmn6, Aug 11, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. rturkmn6

rturkmn6 Forum Greenhorn

Öncelikle Oyunu bitiren başlı başına oyunucuyu hayattan soğutan maden kasma olayına bir yenilik gelmeli.Yaklaşık 30 kraliyet taşını maviye çekmem için 3000 yeşil 3750 kadarda mavi maden kasmam gerekiyor bunun için harcanacak zaman çok çok fazla ve aşırı sıkıcı açıkcası bunu kolaylaştırmaları gerekiyor.Önerim şudur;
    1-) Her map te maksimum 2 maden çıkıyor. Bunun yerine madenlerin çıktığı yerlerde hep maden bulunsun.
    2-)İlk seçenek olmaz ise çıkan madenlerdeki drop oranları min-3 max-10 gibi değerlere çıkarılsın.
    3-) Premium ve Deluxe oyuncular için yere düşen gizemli küpleri toplamak bazen aşırı zahmet verici oluyor bunun yerine otomatik toplanabilir olsun sonuçta kim istemez ki küplerin kasasında olmasını?
    4-)Özlerin birikme oranı 50K'dan 99K ya vs çıkarılmasıdır envanterde aşırı yer kaplıyorlar
    5-)Ruh taşları envanterimizi açtığımızda gelen ikinci sayfada depolanabilir olsun.(Hüner anahtarları vb. itemlerin olduğu yerde).

Mesajımı gören yetkili varsa önerilerimi not edebilir mi?

Last edited by moderator: Aug 22, 2020
    buzmavi501 and Beta like this.
  2. nitroo

nitroo Forum Apprentice

Birde şu var mesela zırh için senden yağ tenekesi istiyor dün 10 sefer girdim 10 sadece 1 sefer o da 3 tane verdi gerisi hep et parçası itemi

3. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @rturkmn6,

Mesajınızı okudum ve okuduğumu belli etmek amacı ile beğeni bıraktım. Sürekli tekrar cevapları vermemizden rahatsız olan forum sakinlerimizin isteklerini yerine getirmek için bu tarz bir yöntem geliştirdik. Mesajınızı beğenmemiz mesajınızı gördüğümüz, okuduğumuz ve/veya size katıldığımız anlamına gelmektedir. Vermiş olduğunuz öneriler için teşekkür eder, gerekli yerlere iletileceğini belirtmek isterim.

Sevgilerimle, iyi günler dilerim.

rturkmn6 and raider like this.

Share This Page