Bezpieczne punkty.

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Jagiellonia, Apr 4, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Jagiellonia

    Jagiellonia Forum Greenhorn

    Witam serdecznie wszystkich graczy. Temat który chciałbym nawiązać w wami dotyczy się bezpiecznych punktów albo miejsc w których moby nie mogły by zabić gracza. O ile moby się nie " respawnują " w miejscach na zwykłych mapach to w między świecie jest to dosłownie plagą. Nie da się czasami bezpiecznie dojechać do mapy gdzie ma się misje. Dlaczego tak jest? Na obronę przeciwko takim mobkom a czasami nawet mini bossom ogranicza nas czas ładowania mapy. Postać jest już załadowana a ekran ładowania wciąż trwa. Możecie teraz myśleć że mam słaby komputer. Nie nie mam. Internet? 300 mbps może być za słaby? Wątpię. Mimo tego mapa potrafi się ładować 18 sekund. Mieszkam we wschodniej części polski co też wydłuża połączenie z serwerem. Co mogę napisać więcej? Właściwie to nic na czas obecny. Tylko tyle że zaprojektowanie takich bezpiecznych miejsc wymagało by trochę czasu. No ale, gracze też marnują swój czas na ciągłe zgony poprzez zaniechanie takich rzeczy. Zrozumcie, że to jest strasznie męczące. To chyba na tyle, zobaczymy jak temat się rozwinie. :)
     
    BKGREG likes this.
  2. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Uran235 - jeżeli nie ma do napisania nic konstruktywnego, to lepiej będzie nic nie pisać. Post usunąłem, gdyż kompletnie nic nie wnosił do tematu.