Bossları nasıl kesebilirim ?

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by DRoX, Oct 17, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. DRoX

DRoX Forum Greenhorn

herkese selam oyuna yeni basladım sayılır 100 lvl büyücüm var zorlayıcı ve ölümcül normal haritaları rahatlıkla kesebildiğim halde zorlayıcı bossların bile zırhlı hp sinde zorlanıyorum zırhı kırıldımı rahat kesebiliyorum ama zırhlı hpsini nasıl seri kesebilirim büyücü arkadaslar yardımcı olursa sevinirim önerileriniz nelerdir.

2. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba DRoX,

Öncelikle aramıza hoş geldiniz. Yeni 100 seviye olan bir oyuncu için bossları kesmek zordur. Bunun en büyük nedeni bir çok eksiğiniz olmasıdır. Doğrudan bossları kesmek yerine grup taleplerinde bulunarak diğer oyunculardan yardım almanızı tavsiye ederim. Belli bir seviyeye geldiğinizde bu zorluk modlarında daha kolay kesim yapabilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıdan forum içinde de nick, sunucu gibi bilgilerinizi belirterek yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Grup İstekleri

İyi oyunlar dilerim.

3. cakmak1136

cakmak1136 Forum Apprentice

hesabınızın fotolarını vs paylasırmısnız bende 100 oldum ama map zor donuyorum zorlayıcıda :D

4. DRoX

DRoX Forum Greenhorn

5. SkyLander

SkyLander Forum Apprentice

Büyücü karakterinin yeteneklerini bilmiyorum onun ıcın yetenek agacın hakkında birsey diyemem ama bütün karakterler icin ortak olan konuları söyleyeyim

1- atak hızın en az 4 olmalı . neden dersen 4 oldugu zaman yeneklerini kullandıkca buff birikiyor ve 100 olunca sana 30 sanıye boyunca %80 (tam emin degilim ama buna yakın bir sayıdır) oranında hasar artısı verıyor. böylelikle karakterine bir süre daha hasar artısı yapmana gerek kalmıyor

2- Kritik degerin cok düsük. kritik degerin en az 350k olmalıki kangölunde rahat edebilesin. ideali 450k civarı sanırım. kritik hem kritik vurma sansını hemde vurdugun kritik hasar artırır.

sana tavsiyem önce atak hızını 4 yap sonrasında kritik degerin 350k olana kadar kritik taslarını yukselt. atak hızını 4 yapmak icin tek el silah var büyücülerdeki adını bilmiyorum atak hızı 0.400 felan olması lasım 145 level itemde. üzerine 4 tane atak hızı buyusu aktarırsan işini görür taslarla birlikte.

DRoX likes this.
  6. DRoX

DRoX Forum Greenhorn

reis saol ama bosver ya saldım ben :).senin dediğin silahlardan biri çöl değneği 2 aydır oyundayım quizah basarılarını fulledim düşün artık kaç tur kestim haritaları min.500 bir o kadar çöl döndüm tek düşen 1 tane ayakkabı sadece 1 tane ayakkabı baskada hicbirşey düşmedi.bir değnek düşmezmi ya.

Share This Page