brak zasobów

Discussion in 'Sekcja Polska' started by OSIECZKA, May 13, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. OSIECZKA

  OSIECZKA Forum Greenhorn

  witam jestem tu nowa i proszę o wyrozumiałość.
  Od początku gry nie dodają się do mojego konta żadne nagrody ani zasoby po zabiciu mobków, wykonaniu zadań jak i żadne nagródy po codziennym logowaniu. Pisałam o tym do PT ale ciągle mi odpowiadają, że mój adres mailowy się nie zgadza (próbowałam na różne sposoby) w związku z tym proszę o pomoc bo może coś źle robię w grze. Dodają się jedynie PD i Mroczne Monety.
  Dziękuję
   
 2. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Niestety, ale na forum trudno będzie Ci pomóc. Zwłaszcza, że nie mamy tu podglądu konta. Zostaje kontakt z Pomocą techniczną.

  Aby poprawnie napisać ticketa, należy wejść na stronę: https://www.drakensang.com/pl i zalogować na konto z gry. Następnie, zjechać na dół i kliknąć Pomoc techniczna. Na kolejnej stronie należy wybrać rodzaj zapytania i najdokładniej jak się da, opisać problem. Reszty pól nie należy zmieniać, o ile e-mail jest poprawny i ma się do niego dostęp.
  Zanim jednak się wyśle zgłoszenie, trzeba się upewnić, że adres e-mail został poprawnie zweryfikowany (PT wysyła informację, jeśli tak nie będzie). Aby ponownie wysłać wiadomość z linkiem weryfikującym, należy wejść na stronę https://www.drakensang.com/pl i po zalogowaniu, najechać na górze na nazwę użytkownika, a następnie Zarządzaj kontem. Na kolejnej stronie, kliknąć po lewej stronie na E-mail i tam powinien znajdować się guzik do ponownego wysłania wiadomości. Po jego kliknięciu należy sprawdzić skrzynkę e-mail przypisaną do konta w grze i w otrzymanej wiadomości kliknąć na stosowny link.
   

Share This Page