Brigavik Dropları Hakkında

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by kimliksizxx, May 3, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. kimliksizxx

kimliksizxx Forum Greenhorn

merhaba brigavik dropları neden kapalı hiç drop yok 33.gündür drop yok kangölü sandık 4 tane acıoz gene yok 5 kisiden 1 kisiye belki atıyo belki atmıyo bu kadar kısmanın mantıgı nedir ?
    insanlar artık bezme noktasına geldi yetkililer artık şu mapın droplarına bişeyler yapsın rica ediyorum .

2. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba kimliksizxx,

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. İsteğiniz üzere konuyu merkez ekibimize ileteceğiz.

İyi oyunlar dilerim.

3. enesx1234

enesx1234 Padavan

yüksek ihtimalle ammon yüzük dropları gibi onlarıda kapatmışlar yanlışlıkla. Bir yerden yapıp bir yerden bozuyorlar. Yeni yamayla inşallah düzeltilir bende aynı şekilde arkadaşlarıma düşürmeye çalışıyorum günlerdir. Drop tamamen kapanmış.

4. CMF-CMF2

CMF-CMF2 Forum Greenhorn

Unutulmayan anı eşşizleri hiçbir şekilde düşmüyor.Yeni yama sonrası anıdan hiçbir şekilde item düşüremedim yama öncesi zırh eldiven işe yaramyan parçalar atıyordu en azından drop vardı.Yama sonrası bu saydıklarım bile atmıyor korucu sınıfı olarak silah süsüne ihtiyacım var o olmadan ilerlemem mümkün değil geçit kasıyorum ki maliyetli bir iş artık geçit kapıyı buluyorum drop alamıyorum bir item için 30 gündür çabalıyorum ama elde var sıfır. Şöyle bir mantık olursa a1 den yüzük çok kolay düşüyor dakika arasında ama brigavik eşşizleri hiçbir şekilde düşmüyor biz her ne kadar oyuncular olarak hep emek verdik ama emeğin karşılığı bu değil gerçekten anı dropları kısılmış bunu görebiliyorum lütfen anı dropları düzelsin GEÇİT-KAPI bulabilmek bir emek ama dropları en aza indirmek gerçekten emeğe saygısızlık.Oyundan fazlasıyla soğudum diyeceklerim bu kadar

5. endur

endur Forum Apprentice

eskiden bir başlık altında düşen nadir eşlerin ss lerinin paylaşılırdı unutulmayan anı eşsizleri içinde böyle bir başlık açılıp item düşürenler bu başlık altında paylaşım yaparsa dropların durumu için daha sağlıklı bir bilgi paylaşımı olur

6. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba endur,

Önerinizi değerlendireceğiz. Fikirlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

İyi oyunlar dilerim.

7. Nothanks!

Nothanks! Forum Apprentice

Yamadan sonra düştü birçok kez tamamen kapali değil.

8. sibano

sibano Advanced

Selamün Aleyküm
    cüce rehber adı altında video paylaştım forumda o videoda 2 tane anı itemi gösterdim süs ve ayakkabı bakmak istersen bakabilirsin ayrıyeten diğer sınıflar içinde en iyi eşyaların ayakkabı ve silah süsü olduğunu düşünüyorum

Share This Page