Bug Kullananlara Ne Olacak?

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by zagor355, Jul 16, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. zagor355

zagor355 Forum Greenhorn

Selamlar arkadaşlar. Öncelikle bu konuyu neden açtığımı soracak olursak, bundan yıllar önce bot kullanan arkadaşlara kalıcı uzaklaştırma verilmişti. Ben de o zamanki hesabımı satın aldığım için eski sahibinin bot kullandığını dahi bilmiyordum. Herneyse mevzuya gelecek olursak, Bot programı hesaba çok birşey fayda etmediği halde bütün hesaplar kalıcı olarak uzaklaştırıldı değil mi ? Peki ya bu çanta bug'unu yapan arkadaşlar oyun sonu mücevher,pet,malzeme vb şeyleri fulledikten sonra banlanacak değil mi? Pek olasılık vermiyorum ama yine de sormak istememin sebebi serverin yarısından çoğunun bu bugu kullandığını gördüm. E haliyle oyunun pek aktif kitlesi de yok dso nasıl bir karar alacak merak ediyorum doğrusu :) 10 Dakikalık bot programına kalıcı ban atan sistem umarım bu olayda da aktiflik gösterir. Teşekkürler

2. nitroo

nitroo Someday Author

Bu görev günde 1 yapılabiliyor deniyor ama bana hiç görev çıkmıyor bu görev kaldırıldı mı ?

3. Xequarth

Xequarth Forum Apprentice

discord'taki açıklamaya göre bug'ı kullananları cezalandırılacak, kazandıkları itemlar da silenecek denilmiş. fakat ceza hakkında detay yok. perma ban ben beklemiyorum. çünkü heredur'da 7-8 saat boyunca onlarca kişi kullandı bu hatayı. merakla bekliyorum ben de cezayı.

dünkü patch ile komple kaldırdılar görevi. büyük ihtimal bug olayı tamamen çözülene kadar aktif etmezler.

ayrıca söylemesem olmaz onlarca questli, event itemlı etkinlik yaparsan buglar kaçınılmaz oluyor. mesela bazı npclerin istediği quest itemlarını götürünce alıyor ama ödülü vermiyor şu an. bakalım onu ne zaman çözecekler.