BUG - schema vyroby

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Madaddy, Dec 29, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Madaddy

Madaddy Forum Apprentice

Zdravím,
    uplne mi chybí ulohy na schemata výroby 3 a 4 od Matthewa Allthingse i Kingswillu.
    Mohu vyrobit jen modre a fialove predmety.

Nemohu legendy , přenos očarování

Server Grimmag
    Postava MadLaxx
    LVL postavy 55

Je upozornim, tento problem má více hracu vim minimálně ještě o 3 dalších

2. Kryton2x4b.523p

Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

Zkus se ještě podívat do úspěchů,sekce výroba. Je možné,že budeš muset vyrobit třeba 20x fialové předměty,aby jsi získal recept na lega. Pokud ti nějaký recept chybíte,lze jej získat už nejspíš jen z úspěchu. Zelené úkoly byli nejspíš odstraněny. Ale není to oficiální,je to jen můj názor:)

3. MisterNoob

MisterNoob Advanced

Mne pre zmenu nejde vyrobiť na novej postave prvý modrý predmet. Recept mám odomknutý, ale po vložení hocijakej druhej zelenej veci zmizne (ak idem cez recept) a po pridaní zvyšných dvoch píše že z tejto kombinácie nejde nič vyrobiť. Ak dávam zelené na ponk bez receptu, tak sa recept výroby ani neobjaví.

edit: skúsil som resetnúť úlohu, už to ide.

Last edited: Dec 29, 2020
  4. Kryton2x4b.523p

A dáváš 4 různé předměty? Nesmíš dát 4 stejné. Třeba 4x zbraň nejde složit. Jeden musí být vždy jiný. Jinak buď to bude v úspěchu a nebo budeš muset napsat na podporu.

5. Madaddy

Madaddy Forum Apprentice

Diky vsem za reakce

6. Madaddy

Madaddy Forum Apprentice

Diky

7. _Batole_

_Batole_ Junior Expert

Ty úlohy na ponk se mi zdají změněné. Na nové postavě jsem je dělala nedávno a pro výrobu tzv. fialek si musíš koupit recept.

Pro přenos očarek je opravdu nutné splnit úspěch ve složce výroba.
    K legendám jsem se zatím nedostala, ale mrknu se jestli mi to na nové postavě jde.

8. _Batole_

_Batole_ Junior Expert

Takže na nové postavě to mám zamčené stejně jako ty.
    Ponk píše, že je nutné získat úspěch. Mně chybí složit ještě 5 neobyčejek a věřím, že pak to půjde. Jen je po CE problém sehnat dost run na ponkování. Nikde nic pořádně nepadá :(

9. Madaddy

Madaddy Forum Apprentice

No konečně reakce která do toho vnesla světlo. Díky moc. Nechces delat support ? Panové se mají hodne co učit. Asi toho maji moc.
    Ale tohle je jasne a názorné.

Diky Moc

_Batole_ likes this.
  10. _Batole_

_Batole_ Junior Expert

Díky Maddady :D
    Hele šla jsem do hry zjistit víc. Potupně jsem točila bosíka o několik řádů níže, aby to šlo rychleji. Za každé kolo jsem dostala 1x fialový dárek a něco k tomu.
    Z dárků padají itemy tvého lvl, takže super na zisk run a naopak modré dropnuté věci z nižšího lvl chtějí málo run na ponkování. Takže jsem úspěch splnila.
    Nevím už kolik jsem musela složit modrých, ale fialek to chtělo 20. Nyní mi tam svítí úspěch 30 legend. Po jeho splnění budeš moct přenášet očarka.

Hezkou hru nejen tobě.

11. Kryton2x4b.523p

Pěkně a názorně vysvětleno. Já bohužel nejsem ve hře, takže můžu jedině bez obrázků. Mám se ještě hodně co učit:-D

Share This Page