Bugnuté úspechy

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by windovsik100, May 1, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. windovsik100

windovsik100 Forum Greenhorn

Zdravím. Chcel by som sa spýtať prečo mi nechce rátať úspechy za zabitie bossov. Mal som 5020 a zabil som bossa na Inferne 1 aby mi odkrylo úspechy na zabíjanie a rovno mi to skočilo napríklad po inf4 a nezapočítalo mi to úspechy a keď som skúšal dať inferno 2 že by to bolo iba bugnuté tak mi ich nedalo takisto. Potom som s kamarátom išiel prvýkrát na Q9 INF6 a keď sme zabili bossa dalo mi fajku aj na to že som ho zabil na inf5 ale body za to som nedostal a to som tam v živote nebol. Dokonca sú tam aj úspechy za zabíjanie bossov na tých väčších infernách (5-7) a tie čísla sa ani nezhodujú s tým kolko bodov úspechov by som mal dostať. Dali by sa tieto stratené body úspechu nejak vyriešiť? Predom ďakujem za odpoveď.

2. couda22

couda22 Forum Commissioner

Pocita to dobre. Funguje to jinak, nez si myslis. Konkretni priklad - predpokladejme, ze hrac jeste nezabil Grimmaga na Inf1. V uspechu zabiti Grimmaga na infernalech to tedy bude napravo ukazovat, ze po splneni uspechu se bude do celkoveho skore ZAPOCITAVAT 55 bodu. Jakmile zabijes Grimmaga na Inf1, tak to bude ukazovat, ze po za biti Grimmaga na Inf2 se ti bude do celkoveho skore ZAPOCITAVAT 110 bodu. Takze jakmile zabijes Grimmaga na inf2, tak se ti celkove skore nezvedne o 110 bodu, ale o 55, protoze 55 bodu za zabiti na inf1 uz v celkovem skore zapocteno bylo. Bohuzel u uspechu, ktere maji vice "urovni" neni videt, kolik mas do celkoveho poctu uz zapocitanych bodu.

Geredis, windovsik100 and Tauron like this.
  3. windovsik100

windovsik100 Forum Greenhorn

Dobre ďakujem za odpoveď.

Share This Page