Buhar Teknisyeni 100 lvlde ne yapmalı ?

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by cakmak1136, Oct 24, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. cakmak1136

cakmak1136 Forum Apprentice

oyunda veya forumda bılgı verecek bırılerını bulamadım en sonunda buraya geldım yenı 100 lv bır cuce olarak ne yapmam lazım hangı ıtemlerı aramalıyım ne uzere aktarma yapmam gerekıyor =? bılgı verecek olanlara sımdıden tesekkurler

2. 4NormaL

4NormaL Someday Author

Başlık: Teknisyen Savaşçının Korkutucu Başlığı (Hasar Aktarımı)
    Omuzluk: Usta Makinistin Çelik Omuzluğu (Kritik veya Saldırı Hızı Aktarımı)
    Zırh: Şef Teknisyenin Göğüslüğü (Anı Zırhı Hayat Aktarımı) veya Yokedici Göğüslüğü (Saldırı Hızı Aktarımı)
    Ayakkabı: Şef Teknisyenin Deri Çizmesi (Anı Ayakkabısı)
    Eldiven: Sargon Eventinde Düşen Eldiven veya Uçan kıvılcım eldiveni
    Kolye: Yokedici kolyesi onu yapana kadar herhangi bir kolye
    q5 Yüzükleri (Hasar aktarımı) çift el silah için 1 tane q5 yüzüğü yerine mortis yüzüğü takarak ona saldırı hızı aktarımı yapabilirsin.
    Kemer: Uçan Kıvılcım kemeri veya q4 kemeri, premium gününde Azim kemeri alana kadar.
    Silah: Avenger veya çift el olarak q4 silahı
    Yan el olarak Mekanikum kalkanı (Hayat puanı aktarımı)
    Flama: Kahramanın Flaması (Hasar aktarımı)
    Silah Süsü: q1 veya q8

Aktarımlar 5 iteme hasar aktarımı 3 iteme kritik 2 item saldırı hızı 1 hayat olacak şekilde tek ellide 2 hayat aktarabilirsin.

vetellan and cakmak1136 like this.
  3. Imperias0061

Imperias0061 Forum Greenhorn

yeni 100lw oldum ve cuceler ne kullanıyor hiç bilmiyorum balor yuzekleri dışında diğer itemler nedir ve nerelerden düşer yardımcı olursanız cok sevınırım

vetellan likes this.
  4. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba,

Karakter değerlerinizi, rün, taş ve bilgelik seviyelerini bilmeden yapılacak her yorum afaki olacaktır. Yukarıda bir kullanıcımız bu konuda fikirlerini belirtmiş dilerseniz bu bilgiyi değerlendirebilirsiniz. Bunun dışında karakter değerlerinizi bizimle paylaşırsanız daha net bilgilendirme yapabiliriz.

İyi oyunlar dilerim.

5. Imperias0061

Imperias0061 Forum Greenhorn

Başlık,omuzluk,zırh,ayakakbı nerden düşüyor acaba,birde düşük seviye eşsiz itemi yüksek seviyeye nasıl çekerim biliyormusunuz

6. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba,

Oyuncumuzun bahsettiği başlık ve omuzluk farm yaptığınız bütün haritalarda şansınıza ve seviyenize bağlı olarak düşebilir. Bunun dışında zırh için 'Yokedici' ayakkabı içinde anı haritalarında şansınızı denemeniz gerekir. Düşük seviye nesneleri ise şu aşamada yüksek seviyeye çekemezsiniz. Güç oymaları eskiden bu işe yarıyordu. Fakat, artık daha yüksek seviye itemler istiyorsanız yine aynı şekilde daha yüksek haritalarda bu nesneleri aramanız gerekiyor.

İyi oyunlar dilerim.

Share This Page