Buhar Teknisyeni arada buga mı giriyor ?

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by xkeke34, Aug 13, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. xkeke34

xkeke34 Forum Apprentice

Öncelikle herkese merhaba, kafamda olan bir kaç konuyu paylaşmak istedim sizlerle.
    1. Öncelikle Buhar Teknisyenlerinde var olan Hızlı Gülle yeteneğini bazen dibimizde olan moblarda işe yaramıyor. Sanki moblar çok içimize girdiği için kullandığımız Hızlı Gülle yeteneği işlemiyor dibimizdeki moblara karşı.
    2. Buhar Teknisyenlerinde ; Q7 setinde var olan Süper Yankı Roketi yeteneği bazı anlarda karşı mobları sersemletmesine rağmen eşsiz set özelliğindeki Özel Atış bekleme süresinni kaldırma aktif etmemektedir. Ya da aktif olduğu halde öncesinde kullandığımız takdirde yetenek bekleme süresi sıfırlanmamakta ve 1-2 saniye beklememiz gerekiyor.
    3.Bütün yetenek ağaçlarında diğer karakterlere oranla her yetenek diğer karakter yeteneklerine kıyasla daha az hasar vermekte.100k hasara sahip Buhar Teknisyenine kıyasla 60-70k hasara sahip okçu yada büyücü karakterler daha eşdeğer hasar verebiliyor bi orantısızlık var bu karakterde.
    4.Karakterin bütün yetenekleri nerdeyse Ateş elementi üzerine kurulu bu bir yerde avantaja dönebiliyor bazı zamanlarda da ekstra dezavantajta bırakabiliyr karakteri.

ölüm741 likes this.
  2. SirCJUNE

SirCJUNE Forum Apprentice

Merhaba,Buhar Teknisyeni oyuncusu olarak 1.Konu benimde başıma geliyor yakın mesafede hasar almıyor moblar ben bug olduğunu ve düzeltileceğini düşünüyorum. 2.Konuda yazdığın bazen oluyor ama ayarlamak gerekiyor atış sonrası roketi o zaman sıkıntı yaşamazsın. 3.konu için cücelerin hasarı az olsada kuleler her türlü arayı kapatıyor bunu boss keserken çok daha hızlı kesebildiği örneği gösterebiliriz.
    4.Konu içinde tek çözüm Özler.

3. SABATON56

SABATON56 Forum Apprentice

bosları keserken hızlı ama pvp savaşlarında bir önemi kalmadıktan sonra buhar teknisyeni ne işe yarar büyücü geliyor kullelere vurunca hemen kuleler patlıyor arkadaşında dediği gibi buhar teknisyenlerinde sorun var galiba bu oyunda bi cücelere birde savaşçıya istenilen önem verilmiyor ne varsa korucu ve büyücüye yapılıyor mesala ben hiç görmedim yapımcılardan buhar teknisyeni kullanan

4. Menekşe

Menekşe Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @xkeke34,

Belirttiğiniz durumları ekip arkadaşlarıma bildirmekteyim. Sizden ricamız bu tarz hataları Drakensang Online Destek ekibimize gerekli ekran ve video görüntüleri ile bildirmeniz, sonuca daha kısa sürede ulaşmayı sağlayacaktır.

Saygılarımızla, iyi günler dileriz.

xkeke34 likes this.
  5. xkeke34

xkeke34 Forum Apprentice

Bende Buhar Teknisyesine aşinayım olaylarını ortalama üstünde biliyorum zaten de benim bunları yazmamın amacı yeni başlayacak olan ya da yeni yeni gelişmekte olan oyuncular için bir çok konuyu tek çatı altında topladım. Mesela boss savaşında c5 üstü modlarda kuleler her zaman bossa kilitlenmiyor arada sapıtıp başka yöndeki kule menzılının alakasında olmayan hedeflere saldırıyor. Bir nevi kulenin amacı bir yerde avantajken bir yerde de dezavantaja dönebiliyor. Mesela bossun içinde oynarsan kulelerinle birlikte a8 setini doğru dürüst çalıştıramıyorsun bunun gibi bir çok içerik sayabilrim sana. Yorumun için teşekkürler öz konusunda katılmıyorum sana sadece diğer yorumların için teşekkürler.

SirCJUNE likes this.

Share This Page