Discussion Čarodejník Kruhu

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Nebula, Sep 2, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Nebula

    Nebula Community Team Team Drakensang Online

    emblem_class_spellweaver_60p.png
    V tomto vlákne môžete diskutovať ohľadom triedy Čarodejník Kruhu.
     
    jesper_hamburg likes this.
  2. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Konečně pořádné odolnosti. Ještě mi chybí 20x modry diamant a 5x pyramida a 5x modry kynit.
    [​IMG]
     
    Last edited: Nov 27, 2019
    blackassam, micuna13 and Tauron like this.
  3. Tauron

    Tauron Advanced

    Hezké to máš, musím uznat :rolleyes:. Jen koukám na tu rychlost... Nebylo by pak lepší to dotáhnout na breakpoint 3,6364? Preferuji sice hru s krvavým mágem, kde tento rychlostí zlom využiji daleko více (ledová koule), ale přeci jen u blesku je to také znát a osobně pod tuto rychlost jít již nemohu :D. Nebo chodíš s buffem na rychlost útoku?
     
  4. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Chtěl bych ale zatím na něj nedosáhnu. Ponkuji plášť tak snad se zadaří. A pak jsem zvědavý jak budou vypadat ty další pláště z bosů.
     
  5. *EyesFuture*

    *EyesFuture* Someday Author

    Pekné ale mňa zaráža tá nevyváženosť medzi odolnosťou a zbrojou, prečo? A prečo nemáš vyrunené Ramená a rukavice?
     
    elithyacz likes this.
  6. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Kurde díky očko vidíš toho jsem si ani nevšiml a přitom jsem je vůbec neměnil. Napraveno a odolky vs zbroj. Grimmovo roucho na zbroj je bída a já jel od začátku cestou odolek. S tím že nebudu vůbec používat Kara set měl jsem ramena tam je ta zbroj znát.
     
  7. Zrusto

    Zrusto Forum Greenhorn

    Pěkná rychlost útoku, obzvlášť s Q4 zbraní :)
    Sám na takovou hodnotu se možná dostanu, až s krvavým mágem a po dokompletace run na max na speed v ozdobě + vylepšení rukavic na 4x platinu. :)

    Co se týče HP, to máš nějaký prsten/helma/amulet s HP nebo to máš modré král. ametysty + vysoké runy?
     
  8. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    15x modré královské ametysty 5x pyramidka a 11x 30%hp a 4x 40%hp. Ale asi zkusím na ponku 3x kritik + 1x hp pokud se zadaří nějakou platinu opět najít.
     
  9. d2ano

    d2ano Forum Apprentice

    Mozem sa opytat, v torze mas naponkovane 4x skody alebo si si tam nechal mannu? . Pozeram ze bez buffu mas 257
     
  10. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Torzo 4x zranění. Manu mi dělají 5x modrá sluníčka v botách Grimmovo roucho 29,27% a nárameníky od Emilie +6%
     
    Last edited: Oct 7, 2019
  11. d2ano

    d2ano Forum Apprentice

    Tie slunicka sa asi nedaju ziskat co?
     
  12. Tauron

    Tauron Advanced

    Sluníčka, neboli klenot podpory lze získat z vánočního eventu. Klasickou farmou či koupí nikoliv, bohužel.
     
  13. Mr.Peetee

    Mr.Peetee Forum Greenhorn

    Zdravim, zacal som hravat na druhej postave za maga, chcel by som sa teda spytat, ktory set by ste preferovali a preco? q4 ci q7? dakujem pekne.
     
  14. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Se koukni na stats @elithyacz...

    Na druhou stranu je to individuální... Stejně musíš ponkovat jinak jsou sety slabý
     
  15. Mr.Peetee

    Mr.Peetee Forum Greenhorn

    Ja viem že musím ponkovať :D a naponkované mám, len som chcel vedieť názor od ľudí, s ktorou zbraňou/setom sa im lepšie hrá v skupine alebo povedzme na bossoch. Pri warovi viem že q7 bol pre mňa super, ale tuto skusenost nemam.
     
  16. Borošar

    Borošar Forum Connoisseur

    Peetee to nejvíc záleží na tom, co k tomu chceš kombinovat a hlavně jaký máš herní styl... já třeba nepoužívám meteor, očarování ani vortex na zkracování CD a ani se mi to nechce učit, zároveň jsem vyznavačem řetězáku, tak preferuji Q4 set... :)
     
    Mr.Peetee likes this.
  17. d2ano

    d2ano Forum Apprentice

    Nie je lepsie hodit o jednu ladovu gulu viacej a nepotrebujes retezak? .. namiesto q4 krvavu palicu, a namiesto opasku napriklad stakovaci opasok z premium day a aj sa ti troska navysi dmg
     
  18. blackassam

    blackassam Forum Expert

    ...no spíš záleží od herního stylu hráče a jestli víc chodí sólo nebo skupinu...Blood mage a Q7 je víc universálnější, Q7/Q4 pro méně zkušené zase spíš lepší do skupiny s warem.
    ...Blood mage je nejjednodušší na ovládání...nemusíš hlídat CD na aktivaci buffu jako Q7.....ale chce to královské šutry, abys využil maxima DMG z této zbraně. Pokud nemáš královské šutry popřípadě posvátné tak lepší spíš do startu Q7. Oproti Q4/Q7 je tato zbraň něco rychlejší na útok v základu + navýší něco málo HP, větší volnost pro kombinace setů.
    Q7 ti dá parádní buff 150% zranění navíc ale je náročnější na časovaní pro zkracování CD a aktivaci buffu této zbraně. Hlavně pak u bosse , když jedeš sólo.
    Q4 je to trochu už složitější, tím abys využil maxima z této zbraně je ideální navýšit co možná nejvíc many a rychlost zbraně, abys pak mohl využít blesky v plné parádě...nevýhoda je v tom jsou živlové odolnosti pak tratí na určitých bosech při použití blesku. Tak tě to stejně donutí hrát se sférkou, která aspoň vrací část z many pokud si aktivuješ talent na to a v určitých ohledech to může být i víc efektivnější. Další nevýhodu máš tam, kde jsou monstra v pohybu. Tím abys netratil na efektivitě blesku tak je musíš buď fixovat nebo časovat blesk tak, aby dopald na střed monstra.Jedna z výhod Q4 setu je ta že ti pomůže navýšit hodnotu kritických zásahů.
    Z mého pohledu je spíš lepší do startu Q7 set a to proto, že zlatá očarka se dají celkem snadno vyrobit pro přenos a 150% z bonusu zranění navíc máš svých jistých. Zvlášť pak, když se naučíš ovládat dobře zbraň.....
    Blood mage a Q4 mají svůj potenciál , ale chce to už mít svou postavu na určité úrovni , aby se z těchto zbraní vytěžilo jejich maxima jinak spíš budeš na tom hůř oproti Q7....hodně jednoduše řečeno.
    Takže každá zbraň má své pro a proti ....a je to hodně o tom jakým herní stylem se chce hráč dál ubírat ( jaké další sety k tomu využívat)...řekl bych že DSO almanach od Amperiona poskytlo už mnoho různých inspirací na vyskládání buildu tak že je s čím experimentovat ;):D.
     
  19. Borošar

    Borošar Forum Connoisseur

    Ty ses ale ptal na Q4 nebo Q7 :)

    Za mě je řetězák nejlepší skill ve hře a chodím s ním ráda :D Ale určitě ho nedoporučuji nikomu, kdo nemá dostatečně silný útok ;)

    Jinak Blackassam Ti to podle mě napsal dost výstižně :)
     
    d2ano likes this.
  20. Saxx

    Saxx Forum Greenhorn

    Ahoj, nevíte kde se dá dropnout zbraň Zkáza? Díky .)