CHLUBÍRNA

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by blackassam, Dec 3, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. blackassam

blackassam Forum Expert

Lucky day...když je ponek jednou za X let pokakaný od štěstí..2+2+0+0 :D:p

2. Dukynka

Dukynka Forum Apprentice

Dostávat bílého tygra je téměř každodenní záležitost, ale komu se povedlo tohle a to ještě z jednoho samého minibosse :D
    https://ctrlv.cz/u7vNp

3. elithyacz

elithyacz Forum Baron

4. elithyacz

elithyacz Forum Baron

2400 klíčů ke stokám = 100x Mhorblík +/- co jsem sem tam nafarmil a hopl na něj.
    https://ctrlv.cz/MGRv

jackoneill1976 likes this.
  5. anti.

anti. Regular

Dukynka likes this.
  6. elithyacz

elithyacz Forum Baron

To jsou věci klecový chov prasátek co by na to řekla nějaká komise EU :)

-Touchwood- and Gauthor like this.
  7. Cultiva

Cultiva Forum Apprentice

dnes se ze mě stal král debilů.je nějaka šance že mi podpora vrati omylem prodanou zbran? z dmg 50000 mam 21OOO vyměna desítky za čtverku neni moc fajn

8. couda22

couda22 Forum Commissioner

Pokud jsi ji prodal, tak na podporu urcite napis (doporucuju slusnou zadost s popisem toho, co se ti stalo), myslim, ze sance na vraceni existuje (zejmena, pokud to bude prvni takova zadost). Pokud jsi ji roztavil, tak roztavene veci nevraci.

9. Cultiva

Cultiva Forum Apprentice

komunikace se skřípajicíma vratama je stejna jako s podporou ale aspon vim že je zbytečny ztracet čas se psanim tam

10. Cultiva

Cultiva Forum Apprentice

a jestli někdo chce dukaz jejich schopností a ochoty pomahat at si spočita kolik měsicu spiš let mizi vortex vlajka a jako bonus už rok nejsou v normalnim teganswalu v doupěti za heroldem minibosi a jak dlouho trvala třeba oprava menši chyby
    při farmeni bledyho hrobu

jackoneill1976 likes this.
  11. Cultiva

Cultiva Forum Apprentice

tak podpora mi včer napsala že predmět byl obnoveny a at si dam pozor zjistil sem to na emailu dnes ale nikde zbran neni je možny že zmizla při dnešnim patchi nebo co to bylo když sem ji nevyzvedl z toho okynka nalevo ktery ignoruju bo tam chodi tolik nabidek a nedaji se nektery ani smazat tim že je otevřu?

12. Cultiva

Cultiva Forum Apprentice

nebo kam ji pošlou když nikde neni?

13. chevasitos

chevasitos Forum Master

2x ti ji nevrátí , jinak byla mezi tím bordelem v inventáři, kde bylo místo a ráno rozespalej jsi si ji prodal znova :D

-Touchwood- and elikape like this.
  14. elithyacz

elithyacz Forum Baron

Staré eventy kdysi vs nové eventy nyní vypadají jako stejné ale nejsou :)

15. Ares

Ares Advanced

Vrátené predmety sa zjavia priamo v inventári bez akéhokoľvek upozornenia. Je to nešikovné, najlepšie je mať pekne uprataný inventár pred spaním :)

16. elithyacz

elithyacz Forum Baron

Prý zelená oáza pche takhle vypadá když vyschne.

17. Bloodborne

Bloodborne Active Author

nevim eli co vypada,kdyz vyschne...jaobyc hraz z eventu del to nehraje.....tvl podivej se na tu grafiku ? uvedomuji si č-ci , ze je rok 2020 a ne nejakych 1997-99? ten typek nademnou hoidil foto....................ja jsem zapnul hru po tydnu s tiim vasim deluxem a fakt tam je,sel jsem do cardhunu dal mapu a vypinam ten hnus - vyrid tem ......................... at jde si zhrat a at za 5 let daj mapy

18. Inu

Inu Junior Expert

Jaj tak ty si dej jeste jednoho a padnes pod stul... Pokud hledas krasnou grafiku tak si najdi jiný titul jejich na trhu dost jinak mmorpg hry nejsou hrane prioritne kvuli grafice koukni se trebas na metin2 wow a ostatni tituly samozrejme ze jsou i vyjimky kde je grafika libová... tak to raději ani nezapinej nešiř negativitu a s pánem Bohem.

19. Bloodborne

Bloodborne Active Author

v zadnem pripade priteli takovy ja nejsem ,ze bych mel padat.ja jen rima ,ze mma prem deluxe nebo jakse ta zhovadilost jmenuje a zapnul jsem hru a byl jsem carhunu a ted jak jej opravili je to proste strasne a kdyz to vidim a ni se nechce hrat a vubec kdo si ,ze tady davas rady ? ja tuto cicovinu hraji od patchce 39 (tak snad mam pravao na nazor ty tyxko) a kdy ty ?

20. Inu

Inu Junior Expert

No ja začala hrát před rokem mám 4postavy všechny +40k dmg hlavní mám v end game +80k. Zareagovala sem hlavně proto že tvuj první post vypadal tak že si byl bud hodně naštvaný ale spíše opilý jaksi ten post nedává smysl... A je smutné vidět takového ,,veterána" v jednom postu použít 3vulgarismy to je smutné víc než graficka stránka této hry. Doufam že se o tebe modi patřičně postarají. a ted jdi prosím spát :rolleyes:

Share This Page