CHLUBÍRNA

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by blackassam, Dec 3, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. anti.

anti. Regular

já zase nahodím nějakou chloubu, když tady mamlasové jenom spamují blbosti

https://postimg.cc/QV2Bvh1N takhle vypadá jeden z anti.jackpotů na trýznivé obtížnosti, při farmení cirkusu :D (11x2) A ANO JE TO TRÝZNIVÁ OBTÍŽNOST

https://postimg.cc/8FvkRrXh a tady asi jedinečná ramena na mága :D Draganovy ramena se zlatým blokem sice už mám ale pod tři zlaté staty se mi to moc přenášet nechce :D

micuna13, blackassam and -Touchwood- like this.
  2. jackoneill1976

jackoneill1976 Forum Veteran

no teda..

erupce asi na slunci..

2 kola..2x goblini..a na tryzni :D.. jeste jsem mel nasazenej amulet takze solidni darek :D

3. blackassam

blackassam Forum Expert

Někdo by byl určitě rád, já bych spíš už radši směnil za ty diamanty :D:p

..i na tu platinku ještě došlo...

micuna13, anti. and Geredis like this.
  4. anti.

anti. Regular

5. jackoneill1976

jackoneill1976 Forum Veteran

tak to nech lezet..

6. anti.

anti. Regular

a kdo bude za mě otvírat vajíčka...

zase jednou hranice mega pokořena

https://postimg.cc/D8DXsVFv

jackoneill1976 likes this.
  7. blackassam

blackassam Forum Expert

Hody, hody, doprovody...naval vejce lampovatý, když ne lampovatý tak aspoň to pavoukaté hnízdo :D

8. elithyacz

elithyacz Forum Baron

Dneska při materování nářez 3x materi runa a voala tady je konečně konečný výsledek.

micuna13, -Touchwood-, anti. and 2 others like this.
  9. anti.

anti. Regular

no ty jsi hrozný cucák :mad::D

10. elithyacz

elithyacz Forum Baron

Jak se píše v diskuzním: pro nás co máme vše +/- není co dělat tak jsem si zablbnul v Nahuatanu.
    Ještě orbaxe, Toltacky, což se asi dá pár jsem jich tam viděl ale čelistnatce ani náhodou.

A tady je zbytek.Ještě že jsou i jiné mapy než Nahuatan kde se tito pytlíci respawnují.
    Zase taková sranda jak si myslím devs to nebyla.Zlatý amulet ze stok na toto "vykydlení" bezvadná věc.

Nyní zbývá poslední skrytý úspěch což je myslím ten raptor.Ale tam štestí zatím není.

Last edited: Aug 31, 2020
  11. MortisCz

MortisCz Someday Author

Me na tomhle uspechu stve ze se to pricita pouze pokud se beha normalni obtiznost.
    Ale treba uspech zabij 100x Reka , tak je jedno na jake obtiznosti ho zabijete pricte se to.
    Tohle by se melo opravit. Bych treba i z nudy ten uspech udelal ale na normal to nema cenu behat. Aby se to vyplatilo, treba kolebka smrti na i3. Ale co ja s 50lvl itemama zejo. Nema cenu nad tim ztracet cas.
    Dalsi co me stve je ten uspech s tim raptorem a uspech v hiraji na sponkovani ty hulky. Proste nemozny udelat.

12. elithyacz

elithyacz Forum Baron

Hulka byla celkem v pohodě ale ten raptor tak to je pěkná ****.

Last edited by moderator: Sep 8, 2020
  13. Gauthor

Gauthor Count Count

A už někdo ví, jak ho najít? Nebo je nějak buglej? Zatím všechny návody se ukázaly jako nefunkční.
    Ne že bych to nějak potřeboval, ale prostě mi to už asi pět let vrtá hlavou. A já jsem prostě zvědavej. Máte ho někdo?

14. MortisCz

MortisCz Someday Author

co jsem cetl tak mezi 11:30-12 hodinou a muze byt na 3 mistechn a mape a muze byt na jakekoliv ze 7 map. 1 misto je je kolebka zivota dole u toho bose zaby o dalsich mistech nevim

15. Gauthor

Gauthor Count Count

To máme podobný informace, jenže tam prostě nikdy není. :(

16. elithyacz

elithyacz Forum Baron

Malá připomínka prvního !nového" Dragana. Jo to byly časy hojnosti.

17. Warodzilla

Warodzilla Junior Expert

Sice me moc na chlubeni neuzije, ale ty 3 hodiny klikani byly fakt umorny...Ale na druhej pokus to aspon vyslo :) https://ctrlv.cz/9UFH

blackassam, elithyacz and Geredis like this.
  18. elithyacz

elithyacz Forum Baron

Jen se nestyď moc pěkné. Já skončil na IV amulet 2 zlaté a vzhledem k ponku když do něj nic od prvního dragana kdy mi padl nemám tak co se drbat s těmi vyššími úrovněmi. Uvidíme do DL.

19. Warodzilla

Warodzilla Junior Expert

Presne tak, o nic nejde :) je mozne, ze to po Contentu predelaji, a experta clovek udela na tom Krveproliti nebo jak se to vlastne jmenuje. Ale rikal jsem si, co kdyz to zustane mezi temi achievementy, co uz ziskat nejdou. A to mi nedalo :) Ale krom toho titulu a amuletu navic vlastne clovek nic vic neziska. A dobreho pocitu....Vlastne by me zajimalo co bude s achievementama typu ,,Zabij Herolda na pekle 5/6/7,, a podobne. Me to sice moc uz netrapi ale asi bych, pokud bude do budoucna zalezet na bodech uspechu a progresovych list podle nich, doporucil tem co to jeste nemaji se to pokusit ziskat. Je tam opravdu hodne bodiku za vsechny bosse mezisveta :)

20. elithyacz

elithyacz Forum Baron

Sice to není žádný velký mazec ale jen pro info padá to.

Share This Page