CHLUBÍRNA

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by blackassam, Dec 3, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. elithyacz

elithyacz Forum Baron

Tak toto jsem neviděl snad 2 roky +/-

micuna13 and jackoneill1976 like this.
  2. chevasitos

chevasitos Forum Master

jak se sem dává ten obrázek poradíš

3. elithyacz

elithyacz Forum Baron

Jasnačka já postuji obrázek na tyto web stránku:
    1- dám prtsc na pc se hrou otevřu si
    https://ctrlv.cz
    kde si obrázek obrazovky (prtSc) můžeš oříznout a vybrat jen tu část co se ti líbí a kterou se chceš pochlubit. Pak si to uložím do pc.

2- si otevřu
    https://postimages.org/
    kde pak zkopíruji přímý odkaz

a pak sem na forum kliknu na ikonku img se ti zde otevře okénko kam zkopíruji přímý odkaz který mi postimage vytvoří.

Last edited: Oct 5, 2020
  4. blackassam

blackassam Forum Expert

Tak tohle je naprostá klasika, poslední střípky k dokonalosti dokončené až před zavedením CE...že by ironie osudu nebo nějaká náhodička, dnes hned dva prsteny...a co jsem se celý rok naklepal do ponku.o_O:D

micuna13, anti., elithyacz and 2 others like this.
  5. jackoneill1976

jackoneill1976 Forum Veteran

To s HP je nádhera...mám o něco slabší 4xplatinu... Krit dmg je taky pěkný..bohužel já jako war to nemůžu nosit... Ale krásný..to fakt.

blackassam likes this.
  6. blackassam

blackassam Forum Expert

No uvidíme pak co a jak až po expanzi. Pokud zavládne přenášecí anarchie tak to už bude stejně asi šrot, při představě 2 očarka na crit DMG z 2Hand, případně pak HPčka ze štítu to totálně zabijou :D..... Bohužel se svým štěstím ve hře dokončuji build vždycky tak těsně, až před expanzí jak tak koukám...:(:rolleyes:, ale hold sem si nemohl pomoc nedodělané věci mě vždycky dost dráždí:cool::D.

7. elithyacz

elithyacz Forum Baron

Také tam ta jedna 0 mohla být vždyť je to vlastně nic :) 25ková bedínka.

micuna13 likes this.
  8. elithyacz

elithyacz Forum Baron

V této temné tobě každý bodík je dobrý :)

9. MisterNoob

MisterNoob Advanced

Nenahneval by som sa mať toto každý deň :)

elithyacz and Kryton2x4b.523p like this.
  10. elithyacz

elithyacz Forum Baron

Tady někdo ví, že nemám premium.

MisterNoob likes this.
  11. chevasitos

chevasitos Forum Master

12. jackoneill1976

To z který **** si sehnal tolik kamenů aby se to to odemklo? Myslím 10 modrých..fialek...? Ale pěkný..To jo..Grt.

13. chevasitos

chevasitos Forum Master

na sigim za klíče, 3 dvanáctihodinovky a bylo :D teď když už to padá i z kostek tak není problém vlazným tempem 100k prachu udělat

14. Bloodborne

Bloodborne Active Author

džeky.. ja bych ti chtel poslat pisen :_) .. ne ,jsi aktivni na foru davas rady a bla bla bla ... nez to smazou ... snad se ti pisen bude libit :_)

ano ano stare vid ,,,,,,,,,, to jako ted bude mlatit war jak za starych casu ? wara ,kdyz jsem hral jsem nepotreboval ,ale toto je co ?

uz to NECHAM AZ PTM JSEM SE PODIVAL,ZE JEDE NA NORMAL
    UZ TO NECHAM TAK,ALE pardon za num ! ale co hravali dobre ,tak to nahrali na youtube a co hrali jeste lip si to nechali pro sebe :)

Last edited: Feb 24, 2021
  15. jackoneill1976

nemyslim prach..ale moznost zvedat jewel na lego. ja to mam zamknuty ..potrebuji udelat 10x modrou..a 10x fialovou aby se odemklo lego..coz by problem podle me ani nebyl kdybych mel moznost dropnout 10 modrych nekde :D

16. chevasitos

chevasitos Forum Master

no já si schoval 10 klenotu na zelených, když ty runy některý měnili na klenoty , když jsem vyděl , že je to zamčený no čekal jsem dost dlouho a když teď dal issuper drop šutrů už mě to bylo jedno dál čekat nehodlám a podle mě ani recept nikdy nebude, nikdy si žádnej na modrej nevylepšil po patchy jen si je měl ty piramidy to je vše a zbytek přeměnily asi hold si tim bude každej muset projít :D no já to dělal ze zelených tak těch 80k prachu se mě vrátilo no 3 sem musel udělat extra, co sem pak rozdrtil zbytek už byly klasický klenoty co nosím no je to hodne prachu a vy to budete muset dělat z obič :D to bude trocha víc

17. Robocop

Robocop Forum Connoisseur

včera na q8 na mape
    u meduzy
    a dnes u arachny

18. chevasitos

chevasitos Forum Master

a pak že je to nehratelný ta hra padá to nádherně jen člověk musí hrát, každej den mám radost jak někde zesílím , kdysi to trvalo 2 měsíce že bylo vydět , že se pohl stat :D já drop nefotím ale padl mě už i jeden brilantní sice na bloky ale 3,2k prachu doma :D a po 2000 portech arachna mam i ten amulet dnes ho budu testovat -110% sem zvědav jestli jestli pujdou po spátku ty npc od kud přišly :D

19. jackoneill1976

Fakt je to vydět? :)

20. chevasitos

chevasitos Forum Master

Share This Page