Craft drahokamů

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Petros4, Jul 19, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Petros4

Petros4 Forum Greenhorn

Ahoj muze my nekdo vysvetlit kde najdu plány na craft drahokamu napr. na posvatny onyx?

2. elithyacz

elithyacz Forum Great Master

3. Petros4

Petros4 Forum Greenhorn

dik za odpoved ale zjistil jsem ze to mam asi cele bugle protoze my to ukazuje ze ukol mam hotovy jen nejde odevzdat a tím padem nemuzu pokracovat v pokroku

4. elithyacz

elithyacz Forum Great Master

Resetni ho a uvidíš.

5. Petros4

Petros4 Forum Greenhorn

Tak jsem to resetnul a už my nechce dat ukol a pri tom abych dostal ten plan tak musim udelat od pohromy k ohromeni 3/9 v tabore odporu ale uš my nechce dat ukol to bude asi na podporu :)

6. Twenkyes

Twenkyes Someday Author

Skus napisat co od teba chce uloha ktora nejde odovzdat, nieje to nahodou ukazanie drahokamu ? Inak casto sa nestava ze sa to proste same bugne . Skusil by som obehat vsetky lokacie kde od pohromy quest npc ponukaju a uvidis se sa zaobides aj bes podpory

7. Petros4

Petros4 Forum Greenhorn

Ja ten ukol resetl a zmizel a us mi zadny nechce dat a jen mi dou kopit planky na elixiry a na diamanty vubec nejsou v nabidce a nikde zadny ukol us na planky nemam proste sem se zasekl u 3/9 a dal us se nedostanu

8. couda22

couda22 Forum Great Master

A jaky mas level postavy?

9. Petros4

Petros4 Forum Greenhorn

55 lvl a pripadne my ze po tech zmenach se to jaksi cele buglo

10. jackoneill1976

jackoneill1976 Forum Mogul

Chyba bude nejspíš mezi židlí a klávesnicí...

11. Petros4

Petros4 Forum Greenhorn

I to je mozne :) ale fakt se nemuzu pohnut dal

Share This Page