Announcement Dark Legacy (İçerik Genişlemesi) İçin Hazırlık ve Bilgi

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Arthemis TR, Nov 3, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Arthemis TR

  Arthemis TR Team Leader Team Drakensang Online

  Sevgili Drakensang Online kahramanları,

  Dark Legacy'nin içerik genişlemesi bu ay bekleniyor ve sızdırılan bilgilerden ve tanıtımlardan da anlaşılacağı gibi, birçok yeni ve yenilenmiş özelliğe sahip büyük bir içerik genişlemesi olacaktır. Taze ve heyecan verici içerik sunmanın ve Saga' yı sürdürmenin yanı sıra, genişlemenin ana vizyonlarından biri sınıflar arasında dengenin sağlanmasıdır. Bu sadece beceriler ve yetenekler sisteminin ayarlanacağı değil, aynı zamanda ekipman ve tezgah işçiliğinin de bu değişikliklere uyarlanması anlamına gelir.

  Uzun lafın kısası: Ekipman yapımını ve iyileştirilmesini basitleştirmek için bazı teknik değişiklikler yapmak gerekiyordu. Bu değişiklikler, içerik genişlemeden önce bakir çekirdek kullanarak büyü aktarımı yapılmayan tüm eşsiz itemlerinin, içerik genişlemesi senkronize edildikten sonra üretim için kullanılamayacağını gerektiriyor.

  ŞİMDİ oyuncu için bu ne anlama geliyor? Bir oyuncunun Dark Legacy'de herhangi bir eşsiz itemi kullanmak istemesi durumunda, oyuncu içerik genişlemesi senkronize edilmeden önce bakir çekirdek kullanarak bu iteme büyü aktarmalıdır. Oyuncunun hangi büyüyü transfer edeceği önemli değil.

  Özet: Büyü aktarılan her eşsiz item, Dark Legacy'deki tezgahta kullanılabilir.

  İtemlerin Kaldılması (Silinmesi) ve geri ödemeler

  Güç Oymaları artık eşyaların seviyesini yükseltmek için kullanılmayacak. Daha yüksek seviyeli itemlerin canavar ganimeti ile kazanılması gerekir. Bu nedenle, item seviyesini yükseltmek için kullanılan yatırılmış tüm Güç Oymaları itemlerden kaldırılacak ve iade edilecek. Güç Oymaları tezgahta kullanılacaktır.

  Cevherler, Rünler ve Mücevherler yeniden işlendiğinden, slotlara takılı olan tüm Cevherler, Rünler ve Mücevherler kaldırılacak ve oyuncuların envanterine yerleştirilecek. Envanter dolu ise itemler taşma envanterine geçer. Ayrıca, satın alınan her ilave slot için yatırılan Andermant geri ödenecektir.

  Eski eşsiz itemler (aşağıdaki ipucuyla işaretlenmiştir) eritilecek ve Güç Oymaları değeri iade edilecek.

  [​IMG]
  Dark Legacy'nin senkronizasyonu sırasında tüm kaldırma ve geri ödeme işlemleri özel program aracılığıyla otomatik olarak uygulanacak.​

  Kullanışlı bilgi

  Discord sunucumuzda bir Soru-Cevap dosyası mevcut, bu bağlantıyı kullanarak özel discord sunucumuza katılabilirsiniz: https: //discord.com/invite/ygUpFdG

  Discord hesabınızın bir posta ile doğrulandığından emin olun, # welcome-hero'da sınıfınızı ve sunucu rolünüzü seçin ve DUYURU kategorisindeki # dark-legacy ve # dark-legacy-faq kanalında yer alan bilgileri görün!

  Discord'u kullanmak istemiyorsanız, burada içerik genişlemesi ile ilgili herhangi bir soru sormaktan çekinmeyin. Forum ekipleri ile birlikte sorularınızı toplamak, okumak ve cevaplamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

  Geri bildiriminizi bekliyoruz!

  Drakensang Online Ekibiniz
   
  Menekşe, 4NormaL and buzmavi501 like this.
 2. Arthemis TR

  Arthemis TR Team Leader Team Drakensang Online

  Sevgili Dracania kahramanları,

  İçerik genişlemesinin 1 hafta süre ile ertelenmesine karar verilmiştir. Genişlemenin oyuna senkronize edilmesinin yeni tarihi 1 Aralık 2020' dir!

  Senkronizasyonun ertelenmesinin başlıca nedeni test için yeterli zamanın olmaması ve oyun dengesi gibi önemli özelliklerin henüz tamamlanmamış olmasıdır.

  Drakensang Online Ekibiniz
   
  Menekşe likes this.
 3. Arthemis TR

  Arthemis TR Team Leader Team Drakensang Online

  Menekşe likes this.
 4. Arthemis TR

  Arthemis TR Team Leader Team Drakensang Online

  Sevgili Dracania Kahramanları,

  Fazla miktarda açık hata ve test edilmemiş özellik nedeniyle, İçerik Genişletmeyi bir kez daha ertelemek zorundayız!

  Senkronizasyon için yeni planlanan tarih 3 Aralık 2020 Perşembe günüdür.

  Bu erteleme bize en azından en kritik sorunları çözme ve herkesin hakkettiği Noel Tatili öncesi İçerik Genişletmeyi oyuna dahil etme imkanı sunmaktadır.

  İkinci gecikmeden dolayı çok üzgün olduğumuzu belirtir, sabrınız, test desteğiniz ve sadakatiniz için hepinize teşekkür ederiz.

  Drakensang Online Takımınız
   
  Menekşe likes this.
 5. Arthemis TR

  Arthemis TR Team Leader Team Drakensang Online

  Sevgili Dracania Kahramanları,

  Zaman geldi! Drakensang tarihinin en kapsamlı içerik genişletmesi olan Karanlık Miras çok yakında!

  Karanlık Miras İçerik Genişletmesi senkronizasyonu için planlanan zaman tablosu:

  Perşembe, 3 Aralık 2020

  Saat 09:30 geri sayımın başlaması (30 dakika)
  Saat 10:00 sürümün sunuculara uygulanması
  Saat ~17:00 sunucuların tekrar erişime açılması
   
  Menekşe likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page