deleted character/smazaná postava

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by UraGeX919, May 27, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. UraGeX919

UraGeX919 Forum Greenhorn

zdravím, už několikrát jsem psal na podoporu ohledně mého smazaného účtu a byl jsem pořád odmítnut i když to bylo omylem, že jsem to vymazal, první support ticket psal můj bratr, jelikož se mi snažil pomoct, ale ty další už jsem psal já a pořád mi nevěří, že to je opravdové, utratil jsem tam už i docela dost peněz, takže tímhle bych chtěl napsat, že bud se mi vrátí postava a nebo nějaká finanční částka zpátky, a jestli se mi nedostane ani jedno, tak tahle hra jde do háje a hlavně tahle česká podpora, která nám má pomáhat a otočí se k nám zády, takže přeji hezký den a naviděnou, Wallgexx

2. Radec

Radec Board Administrator Team Drakensang Online

Prvýkrát písal užívateľ z prihláseného účtu, že sa mu niekto hackol na jeho účet a zmazal postavy, druhýkrát písal užívateľ z prihláseného účtu, že predtým písal tiket jeho brat ktorý si príbeh vymyslel a v skutočnosti sú všetky jeho postavy vymazané iba omylom:rolleyes:.

Rovnako ako si tvoj brat vymyslel hacknutie ako hovoríš, si si druhý tiket vymyslel ty sám a čakáš, že ti niekto uverí príbeh s bratom a omylom zmazanými všetkými postavami. Asi ťa neprekvapí, že podobné výmysly s bratrancami a sesternicami žijúcimi v iných štátoch a podobné nezmysly sú veľmi časté a našťastie veľmi čitateľné.

Za svojím rozhodnutím si naďalej stojím a je plne v súlade s VOP. Vlákno zamykám

Divine likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page