Discussion Diskusia k novoročnej súťaži

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Radec, Jan 12, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Radec

Radec Board Administrator Team Drakensang Online

2. ргцт

ргцт Active Author

nevím co si o tom mám myslet, tak jen napíši že odměny nestojí ani za řeč

3. Radec

Tak to ťa určite poteším správou, že účasť je dobrovoľná:)

-Touchwood- and micuna13 like this.
  4. jackoneill1976

jackoneill1976 Forum Duke

temne a delux si nechte.. beru 250k prachu :)

MisterNoob likes this.
  5. Geredis

Geredis Padavan

"Ak je ID postavy totožné, rozhoduje nižšie ID serveru". Pravděpodobně se tím myslí nižší ID postavy namísto serveru, že? :)

6. MisterNoob

MisterNoob Junior Expert

Ak zmeníte tie temné na runový prach, tak hrám tiež :D A deluxe ozaj môže celkom von, odkedy mi skončilo premko, tak odpadli nervy zo "štedrej" nádielky z kociek, to je asi jediné pozitívum premka od patchu. Teraz už beriem premko ako nutné zlo na pushované resety denných, preto mne to ako výhra vôbec nepripadá :)

Ale no zas cení sa, že konečne aspoň nejaká fórum súťaž.

7. -Touchwood-

-Touchwood- Someday Author

Je to fajn.

8. Radec

Najprv nižšie ID a keby sa náhodou vyskytla situácia, že aj ID je totožné (čo nenastane, ale keby náhodou) tak rozhodne server. Pri hráčoch na rozdielnom serveri môžu byť dvaja s rovnakým ID.

9. Kryton2x4b.523p

Kryton2x4b.523p Padavan

Ta soutěž je jen pro ty, kteří sedí u hry celé dny nebo i pro nás pracující? Hádám, že vyhraje ten,kdo odpoví jako první správně:)

10. Robocop

Robocop Active Author

Kryton2x4b.523p
    čo je už len toto za blbu otazku??? ty hadam poznas sutaz kde vyhrava posladny od konca? je logicke ze vyhra ten najlepsi a najrychlejsi a za dalsie aj v predchadzajucich rokoch boli take otazky ktore nevyzadovali byt na hre. je to sice roky dozadu a asi si to nepametas.

Last edited: Jan 14, 2021
  11. Kryton2x4b.523p

Kryton2x4b.523p Padavan

Dík za odpověď. Já jsem se neptal jestli vyhrává ten nejrychlejší,ale jestli musím celý den sedět u hry:) Máš pravdu, že si ty soutěže nepamatuju,proto se ptám.

12. Gauthor

Gauthor Count Count

U většiny otázek tu bude pět správnejch odpovědí do tří minut od zadání. Takže u toho dřepět musíš. Akorát u tipovacích otázek máš dost času na odpověď.

13. Kryton2x4b.523p

Kryton2x4b.523p Padavan

Asi jsme se špatně pochopili. Já proti té soutěži nic nemám,naopak. Jen si fakt nepamatuju,jak to probíhá. Jen jsem chtěl vědět,jestli mám i nějakou šanci uspět, když tu hra zapnu tak na hodinu až dvě večer. Ale i tak jsem na ty otázky zvědavý a zajímá mě,jestli to budu vědět i z hlavy:-D

14. Kryton2x4b.523p

Kryton2x4b.523p Padavan

Tak přes půl hodinky tam je první soutěžní otázka a odpověď ještě žádná. Když to vydrží ještě tak šest sedm hodin,tak se můžu zúčastnit hledání:-DDD

Inu likes this.
  15. Radec

I pro pracující.:) 3 otázky budú tipovacie, niektorá bude možno večer, pri niektorej aj čas, kedy bude otázka zverejnená:)

16. Kryton2x4b.523p

Kryton2x4b.523p Padavan

Super, děkuji. Snad to není jen kvůli mě:-DDD

17. Kryton2x4b.523p

Kryton2x4b.523p Padavan

Že by to nemohl nikdo najít? To se mi nezdá. Nebo všichni čekají,kdo to sem dá jako první?:-DDD

18. Robocop

Robocop Active Author

zahadny obrazok priznam sa hadam nieje s neakeho neprebiehacieho eventu. este mam par map v zalohe ale tento krat to vidim biedne.. inak som vedel s fleku reagovat na taketo obrazky alebo to bude tym ze som dlho nehral. lebo tam vidim špuntofky tak neviem...

Last edited: Jan 14, 2021
  19. Kryton2x4b.523p

Kryton2x4b.523p Padavan

Přiznávám, že podle toho obrázku jsem úplně mimo. Vůbec nemám tušení,kde by to mohlo být:-D

20. Radec

Ak do 17:30 nepribudne odpoveď, pošlem do vlákna nápovedu. Jedná sa však o normálnu mapku na ktorú môžete kedykoľvek vstúpiť:)

Robocop likes this.

Share This Page