Discussion Diskusia k novoročnej súťaži

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Radec, Jan 12, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Limetka

Limetka Junior Expert

Také se připojuji ke gratulaci vítězům. Děkuji @Radec za přípravu super adrenalinové soutěže a snahu nás zabavit v těchto chmurných časech. :)

Za mě určitě více takových soutěží s pěknými odměnami! :p

2. DeepaCZ

DeepaCZ Forum Greenhorn

Gratuluju vítězům a děkuji za soutěž byla to sranda.

3. jackoneill1976

jackoneill1976 Forum Veteran

Taky díky..i když jsem půlku otázek "prosvihl" kvůli práci... :)

4. Kryton2x4b.523p

Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

Gratulka vítězům a všem zúčastněným. Nakonec jsem neměl čas se zúčastnit ani jednoho kola, bohužel. Ale příjemné zpestření při procitání otázek i odpovědi:) A respekt hledačům. Nenašel bych ani jedno místo:-D

5. Robocop

Robocop Forum Connoisseur

tiez sa pripajam grat. vitazom.

6. chevasitos

chevasitos Forum Master

děkuji za připsání výhry, bude se to hodit na poodemikání úspěchů na klenoty, jen jedna maličkost nedostal jsem jen 5k temných za hledací soutěž , ale to neva, hlavní je ten prach , bude další podobná soutěž třeba na velikonoce ?

7. Radec

Radec Padavan

Prepošlem to vedeniu aby to skontrolovali.

Čo sa súťaží týka, nikdy nevieme povedať kedy bude ďalšia a ani aké budú ceny. Všetko treba vždy pripraviť a hlavne mať dobrý nápad, aby bola súťaž v niečom originálna a aby prilákala čo možno najviac hráčov. Keď toto všetko klapne, bude súťaž opäť :)

8. blackassam

blackassam Forum Expert

Dodatečně také gratulace vítězům ;):)

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page