Discussion Diskusia k prezentáciam cechov

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Alodar, Sep 13, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. @Steve25 No, jsem zvědav, kolik lidí ti napíše, když do svého nicku volíš takové klikyháky.

Steve25 likes this.
  2. Gauthor

Gauthor Count Count

Prosím o vymazání gildy Nesnesitelní ze seznamu. Gilda se ruší.
    Díky.

3. Tauron

Tauron Advanced

@Gauthor , rozumím. Gildu jsem smazal ze seznamu.

Gauthor likes this.
  4. Toshiba7744

Toshiba7744 Forum Greenhorn

Zdravim Hladam si novu Gildu ktora je aktivna a pouziva neaky komunikacny kanal ako je TS , Discord atd som Mag Lv 100
    Server: Grimmag
    Nick : Logimag kludne ma kontaktujte Dakujem

5. Sidheagh

Sidheagh Forum Greenhorn

Ahojte všichni, hledám guildu na poho hraní. Čarodějka Sidheagh, lvl 32 Grimmag EU. Díky za pozvání.

6. Ew0lt

Ew0lt Forum Greenhorn

Zdravím, hledám gildu, která by mi pomohla dostat se rychle na lvl 100. Mág lvl 62, nick: Ewolt, server: Heredur

7. Geredis

Geredis Forum Inhabitant

Gilda Atlantští LORDI nabírá do svých řad. Jste starší osmnácti let? Používáte TeamSpeak3? Hledáte partu přátel, se kterou byste mohli sdílet herní zážitky? Pak mohou být Atlantští LORDI tou pravou volbou pro vás. Více informací naleznete v tomto příspěvku.

8. c3laskonCz

c3laskonCz Forum Greenhorn

Ahoj Hledam gildu nick Gimllicze war lvl55 dmg 34K po novem patchu dark legaci se ve hře moc nevyznam a sem uplně ztraceny TS neni problem věk 30

9. Agrysiscz

Agrysiscz Forum Greenhorn

Ahoj hledám gildu ranger lv 56 nick ve hře Agry1cz

10. Last edited by moderator: Aug 21, 2021
  11. Divine

Divine Moderator Team Drakensang Online

Last edited: Aug 22, 2021
  12. Radec likes this.

Share This Page