Discussion Diskuzia k veľkonočnej suťaži

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Ares, Mar 24, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ares

Ares Advanced

2. Dukynka

Dukynka Forum Apprentice

Mohl bych se zeptat, z jakého důvodu dnes neproběhla velikonoční soutěž?

3. Gauthor

Gauthor Count Count

Protože to byla Aresova akce a ten jako moderátor skončil. ;)

Tak to beru na sebe já.

Otázka: Co dostaneme jako odměnu za soutěž, když to Ares zabalil?

Odpověď: Tááákhle velkej prd. :D:D:D https://prntscr.com/rwei18

Dukynka likes this.
  4. Dukynka

Dukynka Forum Apprentice

V popise bylo psáno, že se TÝM rozhodl pro soutěž. Není to nic hroznýho, ale mohli byste dát o tom vědět dopředu :)

5. Přesně tak, Ares to publikoval, neznamená to, že to byla jen jeho akce a tým modů (byť o jednoho méně) tu snad funguje dál ne?
    Potřebuji doplnit zásoby temných, jader... tak šup šup, sem s otázkou.................. :D

Dukynka likes this.
  6. anti.

anti. Regular

ty nic nepotřebuješ, já potřebuji :eek::confused:

7. Ale ale, ty jeden nepřejícníku...........to není od tebe hezké..:(...:D:D

8. Dukynka

Dukynka Forum Apprentice

Takže 3 moderátoři nejsou schopni po dobu 5 dní věnovat alespoň jeden z nich 30 minut denně fóru a nejsou schopni uspořádat soutěž, kterou sami vyhlásí. Jsem zvědavej, jestli teď budou dělat mrtvý brouky. Klasika. :D

9. anti.

anti. Regular

Ospravedlňujeme sa ale dátum sútaže posunieme na 11.4 - 15.4 2020

huráááá můžeme jít chlastááát :rolleyes:

10. Alodar

Alodar Active Author

Sútaž bude len ju musíme posunúť, zajtra začne a prepáčte že sme nedali vedieť skôr úprimne som si neuvedomil na aký dátum to Ares napísal.

Dukynka likes this.
  11. Zenitsu-chan

Zenitsu-chan Forum Greenhorn

Dobrý deň chcel by som sa opýtať prečo nemôžem zničiť obrovské vajíčko v dungeone Katakomby?Vajíčko je level 16 a ja som level 25 na každý môj útok je imunné.Ďakujem za odpoveď

12. Alodar

Alodar Active Author

@Zenitsu-chan Potrebuješ špecialnu eventovú essenciu dá sa nafarmiť z monštier alebo kúpiť v obchode.

13. vkillerx

vkillerx Forum Pro

Alodar neviem či sa to zdá len mne ale kvôli tomuto "
    (2) Súťažiaci na otázku môže odpovedať, pričom k odpovedi pripojí aj svoj herný nick, názov serveru a ID postavy
    (3) Herný nick, názov serveru a ID postavy uvedené v podpise nebudú uznané"
    si nie som úplne istý akou formou posielať odpovede, prosím mohli by ste mi to objasniť ? :p

14. Alodar

Alodar Active Author

Do súťažnej témy napíšeš príspevok s odpoveďou, na dnešnú úlohu treba pridať fotku a pod ňu len napíšeš meno, server a ID. To je celé :)

15. Dukynka

Dukynka Forum Apprentice

Hra nejde načíst, forum tak za 2 minuty, všechno jsem zkoušel, v mém připojení problém není. Co se děje?

16. ciribaj

ciribaj Forum Apprentice

Jen do druhého kola to vydrželo , aby se nepodvádělo ... .

17. Gauthor

Gauthor Count Count

Koho tím myslíš?

18. anti.

anti. Regular

přemejšlet jestli je král svým občanem :D :D jsem zapomněl, že Miloš není naším občanem :D svým občanem? Phestos se pochopitelně počítat nemůže, protože on je z lesa? nwm kde bydlí šotci :O spíš by mě zajímalo kde jste nabrali 30+, jste mluvili i s koni a holuby na střeše :D :D

Killer je těžké se kouknout jak to tam všichni píšou a podle toho to udělat taky? xD

19. Gauthor

Gauthor Count Count

Proč by Phestos nemohl bydlet v Kingshillu? Ty rasisto. Upíráš šotkům právo na dům? :D
    Prostě jsem počítal všechny postavy, co maj jméno a těch je určitě 30+. Včetně obchodníků, protože i ti někdy zadávají úkoly.
    A to jsem třeba ještě nepočítal prince Aldreda. Ten je sice momentálně na bojové misi v Táboře odporu, ale jako syn krále má rozhodně trvalé bydliště v Kingshillu. Navíc jeho úkolová řada v Kingu začíná a hráči na nižších levelech ho ve městě 100% mají. ;)

20. anti.

anti. Regular

Phestos nemůže být občanem je to svobodná kouzelná bytost stejně jako Gnob, který přijížděl do hlavního města jednou za pár měsíců se svým vozíkem kvůli obchodování ale žil ve své jeskyni, kterou my staří mazáci nejednou navštívili, takže i když je ve městě tak myslím, že je tam bude na vízum a rozhovor jsem s ním taky nikdy nevedl, ostatně pochybuji, že mluví česky, jestli vůbec někdy něco řekl a král je snad ze své podstaty občanem :O

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page