Discussion Diskuzia k veľkonočnej suťaži

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Ares, Mar 24, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. couda22

couda22 Forum Commissioner

Ale rekl - pri lonskem velikonocnim eventu byl u nej (opakovatelny) ukol.

Gauthor likes this.
  2. anti.

anti. Regular

stejně je to přičmoudlý imigrant bez občanství :D

3. -Touchwood-

-Touchwood- Someday Author

A navic se nevejde do zadneho baraku, tedy je bezdomovec a to se nepocita. :D

anti. likes this.
  4. Gauthor

Gauthor Count Count

Hele je přihlouplej, bydlel v jeskyni a mluví jako trol. Ale z jeskyně se přestěhoval do Kinshillu a jestli spí pod širákem, nebo zalejzá do katakomb, popřípadě do stok pod městem jsem nezjišťoval. :D
    Každopádně ta otázka mi přišla zábavná a každej jsme se dopočítali k něčemu jinýmu.

5. anti.

anti. Regular

mě teda zábavná moc nepřišla... město jsem prošel asi desetkrát, počítat jsem to počítal asi 20x než jsem se prvně dvakrát po sobě trefil do stejného součtu... ale už teď vím, že jsem tam přehlédnul jednu rangerku naproti kováře, no prostě děs, horší už byla jen ta situace s první otázkou, kdy mi vypověděl na chvíli internet a já prošvihnul prvních pět bodů... klasicky jsem byl připraven vyhrát a klasicky semnou vesmír vy...

6. -Touchwood-

-Touchwood- Someday Author

Dnes jich tam mam 28 asi nejaka (i)migrace. :D Chci videt obcanky vsech 33 obyvatel! :D Jinak vam to neverim. :D:D:p

7. Gauthor

Gauthor Count Count

Já krále počítal, Phestose taky a vyšlo mi 33. :D Asi jsem teda někoho přehlídnul.

8. Uber_Soldat

Uber_Soldat Junior Expert

este by ste mohli odomknut tu sutaz, lebo sa neda odpovedat

9. Alodar

Alodar Active Author

Súťaž je odomknutá :) kolega na to trošku pozabudol.

Tiež sme po Kingshile nabehali kilometre kým sme sa zhodli na správnom počte :D Ale dokopy ich je tam 33 bez phestosa a kráľa harolda.

10. Gauthor

Gauthor Count Count

Tak já ti sepíšu všechny, co jsem našel. :)

1. mistr Wilmer
    2.Petyax
    3.Matilda Keen
    4.Ernest Remin
    5.Abd-Al-Karim
    6.Zumpe
    7.Emilia
    8.Edmund
    9.Zahir
    10. Grizmek
    11.Corynn
    12.drvoštěp Arlie
    13.kancléř Rhett Aylwin
    14.vyslankyně Runa Freygard
    15.kapitán Gregory Windbold
    16.Robert Rampagne
    17.Tharim
    18.slečna Rosalinda
    19.Benjamin
    20.starý Randel
    21.otec Fidelis
    22.Matthew Allthings
    23.Garnet
    24.Arva Valetia
    25.Wiley
    26.Vivian
    27.Levander
    28.Gnob
    29.Malyssa
    30.Matrona
    31. Thabo

Je možný, že někoho prostě nevidím. A pak tu máme další podezřelé. (to už jsou spekulace):

32. princ Aldred - jak jsem psal, jeho úkoly začínají v Kingu, tak ho tam někdo může mít
    33.Ruthina Flint - jestli se nemýlím, stála vedle Aldreda

A pak ještě větší spekulace:

Vojačka Bailee - stojí před Kingem a nikdo jí nikdy neviděl odejít ze stráže domů. Ale na druhou stranu kdoví kde spí, když jsou údržby serverů.:D:D:D

Krále a Phestose tedy nepočítám. ;)

P.S. Zapomněl jsem na královnu. Momentálně se někde toulá, ale ona se vrátí. :D

Last edited: Apr 14, 2020
    -Touchwood- likes this.
  11. Tauron

Tauron Advanced

Tak pokud si zítra vzpomenu, zkusíme to s kolegou znovu projít co jsme i chodili a napsat si jména a udělat kontrolu. Pokud bych se spletl, vše bych napravil. Snad ale nenastal omyl :rolleyes::D

Edit: Ano, koukl jsem na to a s kolegou jsme započítali i Ruthinu Flint i Prince Aldreda (stojí hned vedle vstupu do Katakomb)

12. Tauron

Tauron Advanced

Omlouváme se za zdržení s výsledky, aktuálně jsou ohledně pár věcí nejasnosti.

13. Borošar

Borošar Forum Connoisseur

Nevím co máte za nejasnosti, protože výsledky byly dle pravidel naprosto jasné a nechápu, proč je nedodržujete.

(5) Celkové vyhodnotenie súťaže je nasledovné:
    • Vyšší súčet počtu bodov v súťaži rozhoduje
    • Ak sa nerozhodlo, viac súťažných dní, v ktorých hráč získal aspoň bod, rozhoduje (Gauthor se umístil v rámci pěti dní, já a Uber ,,pouze" v rámci 4 dních. Vítězem je tedy Gauthor)
    • Ak sa nerozhodlo, vyšší počet prvých miest rozhoduje (Máme stejně)
    • Ak sa nerozhodlo, vyšší počet druhých miest rozhoduje (Máme stejně)
    • Ak sa nerozhodlo, vyšší počet tretích miest rozhoduje (Máme stejně)
    • Ak sa nerozhodlo, vyšší počet štvrtých miest rozhoduje (Máme stejně)
    • Ak sa nerozhodlo, nižšie ID postavy rozhoduje (Nižší mám já, tudíž jsem se umístila na druhém místě a Uber na třetím - navíc získal bod i ve chvíli, kdy odpověděl na soutěžní otázku špatně, tudíž by měl mít bodů 11.)

Azachiel_de_Morgen likes this.
  14. Gauthor

Gauthor Count Count

Ano. Pravidla byla jasná a možnosti remízy byly ošetřeny dobře. Až mě ta propracovanost překvapila. Rozstřelová otázka je tudíž zbytečná. Navíc i když vypadá spravedlivě, tak za účasti tří lidí spravedlivá není.
    Pokud totiž třetí odpovídající dá svůj tip hodnotou mezi první dva, nemůže v žádném případě skončit poslední.
    Nebo jiný případ. Pokud dám o bod víc než Uber_Soldat a Boro o bod míň než on, tak on prostě nemůže vyhrát. Leda by se trefil na bod přesně a by bylo fakt hodně divný.
    Takže ten kdo odpoví první je v nevýhodě a ten kdo odpoví poslední, je na tom nejlíp.
    Ale to nic nemění na tom, že jsem vyhrál. :)

15. ciribaj

ciribaj Forum Apprentice

Když jsem psal , že se podvádí už ve druhým kole tak právě Gauthor se ozval koho tím myslím (potrefená husa se vždycky ozve ) . když jsem na forum koukal odpoledne tak měl odpověď hned nad Borošar samozřejmě špatně a při další návštěvě fora večer měl odpověď změněnou s jiným časem a se správnou odpovědí. pokud pravidla neplatí pro každého stejně je zbytečný nějaký soutěže vůbec iniciovat .
    Pravildo :(8) Editovať a mazať príspevok je zakázané.

Uber_Soldat and Dukynka like this.
  16. Gauthor

Gauthor Count Count

Můžu tě uklidnit. Žádnej příspěvek jsem nemazal, ani neměnil. Ostatně moderátoři by to viděli a jistě potvrdí, že nelžu. Musel jsi se splést.
    Konkrétně toho druhýho kola jsem se původně ani nezúčastňoval, protože už tam byly 4 odpovědi. A ty vypadaly na první pohled správně. Nebyl jsem u PC a i kdybych byl, asi bych to místo neběžel najít. Když ale později lidi začali psát o Údolí hromů, sednul jsem k PC a šel to místo najít. Našel jsem a napsal správnou odpověď.
    Musíš si bejt sakra jistej, když chceš někoho obvinit z podvodu. Ne jen tak něco plácnout a někoho bezdůvodně obvinit.

17. Uber_Soldat

Uber_Soldat Junior Expert

Mne osobne pride scestne urcovat poradie na zaklade ID cisla, to ako kto si skor zalozi postavu tak ten ma vacsiu vyhodu? Tak to je jasna diskriminacia, to ako keby tam bolo, ze rozhoduje hodnota bojoveho potencialu, styl - silnejsi vyhrava. Otazka ohladom obyvatelov Kingshillu bola celkom nejasna, aj podla odpovedi prvych 2 hracov co sa zapojili do sutaze. Do buducna by som uvital otazky na ktore bude jednoznacna odpoved. Chybala aj otazka ohladom nejakeho miesta na mape, kde by sa dalo vyhnut "taktizovaniu" , ale bolo by to o rychlosti a nie o sutazi v paroch...

18. ciribaj

ciribaj Forum Apprentice

Napsal jsem jen to co jsem viděl , odpoledne špatná odpověď a večer správná . A moderátoři ? Ti radši napíšou , že žádnou změnu neviděli , aby měli klid .

19. Gauthor

Gauthor Count Count

Nevím kdo jsi a nevím o co se snažíš. Prostě jsi se přehlídnul. Žádnou svojí odpověď jsem neměnil, žádná špatná neexistuje. Nemám to zapotřebí, nikdy bych to neudělal.

20. anti.

anti. Regular

nejnižší ID mám já, hoďte mi těch 10k tm na účet a držte... pleny, stejně jsem jediný kdo si to zaslouží :D Gauth může být druhý a zbytek mě nezajímá :D

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page