Discussion Diskuzia k veľkonočnej suťaži

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Ares, Mar 24, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Borošar

Borošar Forum Connoisseur

Kdybys nedostal bod za otázku, kterou jsi zodpověděl špatně, asi by mi to bylo jedno... sama jsem se minulý rok takových bodů zřekla, protože to není fér.

2. Ciribaj, ten den, kdy se měla hádat lokace "Údolí hromů" jsem se bavil nad tím, jak další papouškují špatnou odpověď... Dlouho, než jsem tam vložil svoji odpověď tam nikdo nic nenapsal, protože 4 hráči přede mnou tam měli již své odpovědi..byť špatné, a to další odradilo vložit další odpověď (nebo to považovali již za zbytečné)... Vím, že jsem svoji odpověď vkládal hned za Borošar a ještě jsem se divil, že to Gauthor nestihl.. nebo ji dal jako gentleman přednost, kdo ví.. Takže nevím co jsi viděl, ale musel ses pomýlit, Gauthor žádný příspěvek nemohl vymazat.

Jinak, výherci jsou jasní.. na co taková komedie okolo ???
    Výhercům gratuluji !

Gauthor likes this.
  3. Gauthor

Gauthor Count Count

Kdybys neodpověděl ty, možná bys nevyprovokoval druhý kolo odpovědí (tentokrát spávnejch) a mohlo kolo bez jediné správné odpovědi. :)

4. Alodar

Alodar Active Author

Pri zadávaní rozstrelovej otázky sme akosi pozabudli na pravidlá, načo nás Borošar správne upozornila a ako Gauthor správne podotkol, nebolo by to fér. Tým pádom je tá otázka bezpredmetná. Moc tu nebudem rozpisovať prečo sa tak stalo, ale vedzte, že toho máme teraz dosť veľa, nestíhame a riešili sme to narýchlo...

Čo sa týka tvrdení o podvádzaní, nie sú správne. Gauthor počas súťaže nepodvádzal.

Takže na základe, pravidiel pri rovnakom počte bodov sú víťazi nasledovní:

1.miesto: Gauthor
    2.miesto: Borošar
    3.miesto: Uber_soldat

Gratulujem :):):)

Nebula and Gauthor like this.
  5. Gauthor

Gauthor Count Count

Děkujeme za soutěž, byla fajn. :)

6. anti.

anti. Regular

děs a hrůza, raději bych ty tm daroval na děti než těmhle lidem :D Azachiel mě tentokráte velice zklamal :(

7. @anti. , tak víš co, čas od času je taky dobré něco nechat ostatním :). .. dávám si teď od DSO krátký oddych. Měl si šanci... :D

8. anti.

anti. Regular

šanci jsem měl a při první otázce semnou vyj* net :D a u druhé jsem si říkal, že tam rovnou rubnu Stalgard, i když jsem tušil, že to nebude správně ale komu se to chtělo běhat :D a k tomu nechat něco ostatním, poslechni si na yt Nikomu nic od Haadese abys věděl jak to cítím já :D

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page