Discussion Diskuzia ku akciám

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Ares, Oct 4, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Ares

    Ares Advanced

    Diskutovať tu môžte o hocičom na tému eventov :)
     
  2. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    Budu první, kdo toto vlákno poskvrní nějakou zprávou. K právě probíhajícímu eventu Zamořené Kingshillské stoky máme i minivýzvy jméněm Běsnící červi. Není dne, kdy by mi nedošel dotaz na čas/místo/mapu nadcházejících minivýzev. Pravdou je, že mi těch dotazů dochází tolik, že jsem udělal speciální příspěvek s rozpisem časů a mapami výskytu jednotlivých červů. :)
    http://dso-almanach.cz/mapy-s-cervy-zamorene-kingshillske-stoky/
     
  3. Květ1nka

    Květ1nka Someday Author

    Děkuji moderátorům za odpověď ohledně dropu petů v diskuzním koutku. Budu teda věřit tomu, že šance na drop peta tu je. I když se prý má ještě upravovat ( ale nepochopil jsem kdy, v poho ). A teď mě zajímá ještě jedna věc. Při vstupu do stok za 24 klíčů a peklo 4, platím vstup v podobě pekelných cest. Ale pokud přecházím na druhou mapu, s bossem, platím pekelné cesty znovu. Jedno zabití bosse na peklo 4 mě stojí tedy 280 pekelných cest. Tohle vidím na hře poprvé. Je to záměr BP? A jestli ano, proč? Děkuji
     
  4. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    No takze na dnesnim streamu nam Jessie ukazal, ze Morblik byl zabit cca 110 tisic krat. To bych tu sanci chtel teda videt, kdyz ten pet nikomu nepadl. Je tedy jasne, ze absolutne nema vyznam se o toho peta snazit.
     
  5. Ammerling

    Ammerling Forum Apprentice

    Ať píšeš česky nebo eng, nový pet prostě padne jen několika šťastným z tisíců, potkana jsme taky naháněli nadvakrát, bude příště. Ale lišta eventu je dobrá - runy, jádra a drakeny, až na tu časovou náročnost pěkné.
     
  6. Stóné

    Stóné Someday Author

    Odpověď BP je jasným důkazem, jak má event spoustu chyb, a v žádném případě to nedokážou přiznat.
     
  7. Zabijak30000

    Zabijak30000 Forum Greenhorn

    Ak sa smiem opýtať krysí kráľ sa už nedá dropnúť ?
     
  8. Zrusto

    Zrusto Forum Greenhorn

    Dlouho jsem přemýšlel, zda se vůbec mám logovat na toto fórum. Bohužel tento probíhající event mě až nasral, že se budu chovat slušně.

    Jako nezalogovaný jsem zahlédl předtím v diskuzním koutku info o tom, že drop petů je, dle BP, správný.
    Rád bych se zeptal, zda se jedná skutečně o všechny pety nebo jen o krysího židáckého krále a oko, které padlo asi jen jednomu z CZ/SK, který to veřejně napsal na fórum nebo i o "fajnovou krysu"( aktuálně se pořádně krotím, protože zrovna tento pet, respektive ne pet mě totálně vytočil) a ideálně i % šanci na drop. Náhodný drop si strčte někam(klidně to přetlumočte doslovně BP).

    Fajnová krysa, jako monstrum, z kterého (NE)padá pet, jsem měl za aktuální dobu hraní snad 40x, drop peta na bodu mrazu a ještě níž..
    Krysácký král padá, já jako monstrum jsem zabil max 5x a pet pochopitelně nikde.
    Mrhabolik zabit zatím tak 20x, peta už od něj ani nečekám..

    Co se týče dropu na konkrétně fajnovou krysu, co by peta. Tak já si z mého pohledu, dovolím tvrdit, že je i větší šance na drop klenotu z bedny za 200 spešl klíčů v poraz neporazitelném eventu, než drop této krysy.

    Toto by snad měl být konec mé frustrace, co by (NE) dropu petů.

    Velké + dávám tomuto eventu v tom, že ve Stokách pod hradem(za ventily), lze i na normalu(respektive na nejnižší obtížnosti) dropnout až broušené kameny. Což slabým hráčům opravdu hodně pomůže do startu.. tedy, pokud je neodradí ignorace BP na neopravu dropu petů.

    Takže i když, event ještě neskončil, rád bych bodově ohodnotil.

    Pěkných, které si BP zaslouží z mého pohledu je 0/10. To velké +, které jsem zmínil nahoře, jen zabránilo, aby výsledek byl v záporu.


    Uff.. dokázal jsem to a zdržel se vulgárních výrazů, které členové gildy občas vidí v gild. chatu co by moji reakci..
     
    jackoneill1976 likes this.
  9. Skuska55

    Skuska55 Advanced

    Aj keď môj názor BP ani trochu nezaujíma podelím sa o moje postrehy.

    Nechcem aby to vyznelo ako sťažovanie:

    1.Chýbajú informácie o evente - ako to hrať efektívne. Pokiaľ som prišiel ako spraviť čo najvyšší postup na tých eventových lištách, je už tesne pred koncom eventu.
    Tie bonusy čo sú na konci postupovej lišty sa dajú použiť aj na inej mape. Mapa kde sú červy a mapa kde je Mhorblik, dá sa to kombinovať. Hráči mohli ušetriť zopár kľúčov, keď o tom vedeli. Keď sa im rozpadla skupina na mape s červom, mohli ísť k Mhorlblikovi alebo opačne. Prípadne nakúpiť esenciu a zo začiatku točiť iba červov aby bol postup v evente čo najrýchlejší. Tie časti ventilov dropovali celkom dobre.

    - aj keď sa nedá pre slabších hráčov dokončiť event, dá sa nafarmiť napr. Drakenové jádra, drahokamy, kľúče na amfóry.
    Keď z Karabosy získam ako slabší hráč napr. 8 Drakenových jadier za event, tu sa môžem doslova nabaliť. ( Snáď BP neupraví drop smerom dole po prečítaní môjho príspevku)

    Mohlo byť nejaké info koľko asi bude treba kľúčov, esencie pre hráča čo má 10K, 20K, 30K,......70K DMG

    2. Nedostatok esencie, kľúčov. Príliš drsné podmienky čo sa týka spotreba kľúčov, mohlo to byť nejako odstupňované podľa obtiažnosti. Na najľahšej obtiažnosti 2 kľúče až po 24 kľúčov na vstup na inferno 4. Nebolo kde počas eventu farmiť dostatočné množstvo kľúčov. Pred začiatkom eventu si každy nestihol nafarmiť dostatočné množstvo. Esencie sa dali riešiť nákupom plášťa, no nie každému takáto možnosť vyhovuje.
    Nie každý môže farmiť 10 hod denne a nájsť mapu kde je zaujímavý drop kľúčov sa nepodarí každému. 2 dropnuté kľúče za mapu je málo.

    3.Príliš vysoká časová náročnosť na minievent. Stačilo napr. 5 minieventov ( 48 hod trvanie) - kde by boli 10násobne vyššie odmeny. Teoreticky by to mohol dokončiť každý a nebola by taká nespokojnosť hráčov.

    4. Prestrelená obtiažnosť bossa červa. Na najnižšej obtiažnosti ma zabil, ( 130 000 života som mal) Nemal by dávať také silné rány. Bol som aj na inf 4, tam to dokážem pochopiť. Tam to má byť pekelne ťažké

    5. Drop petov, rún je príliš nízky -skoro nulový
     
  10. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Jinak event na pohodu i bez buffu přes červy kteří jsou sice silní ale nemusí se být všichni stačí jen ten hlavní který má pokaždé "utíkací mod" jinak.
    Krysí král který šel mimochodem dropnout před patchem celkem v pohodě posléze již nulově je peckový pet (tedy pro toho kdo ho má) z hrudek eventových padají drakeny a drakenové jádra ve velkém.
    Klíče bych osobně nejraději farmil po celý rok bo sbírat jen během eventu po pár kouscích je fakt pěkný oprus.
    V přispůsobení když mám 2h zbran tak si nemohu prohlédnout i 1h a knihy atd. mě docela mrzí. Musím do inventáře a přehodit věci.
    Koukal jsem že není plně vše přeloženo do cz: týká se to barev i vzhledu.
    [​IMG]
     
    Last edited: Oct 13, 2019
  11. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    Rád bych Vás upozornil na nového průvodce pro event Poraz neporazitelné, který vyšel jako součást almanachu. Průvodce, respektive jeho obsah, bude v následujících dnech ještě upravován. :)

    Přeji příjemné počtení!
     
  12. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Poraz neporazitelné :
    Bossové map 1 ti starší : Heredur Meda Arachna Medusa jsou těžší než ti nově přidaní :Mag Asar Kary Nefertari.
    Boss map 2 na pohodu
    Boss map 3 vyvolávaný na pohodu.
    jen mě děsí že na wiki Traki otevřel opět 4x bednu za 200 klíčů a runa nikde takže bych to otvírání nechal až na pozdější fázi eventu kdy ti rychlíci to vyzkoušejí a spláčou nad výdělkem a nebo budou mile překvapeni.
     
  13. Twenkyes

    Twenkyes Junior Expert

    Minulý event mi nepadla ani jedna bábika na peta, padá to tento event?
     
  14. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Prvni 3 listy delane na tryznivou obtiznost - padlo odhadem 5 az 7 babik.
    Kdyz to tocis jen na Inf3 a jeste k tomu potrujes, tak se nediv, ze jsi nedrop ani jednu babiku.
     
  15. JEKAJE

    JEKAJE Junior Expert

    A nemělo by to náhodou být čím větší obtížnost tím lepší drop?
     
  16. Twenkyes

    Twenkyes Junior Expert

    OK couda diky za info, ono ja si myslím že mi to nepadlo skorej preto ze som chodil fatal/inf1 a spravil som jeden a pol lišty. Uvidíme pochybujem ze teraz toho spravím viac ale za bábiku krvavého mága by som bol rád .
     
  17. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Je to celkem opruz. Ted jsem to pocital a zaplnit prvni 3 listy na tryznive vychazi cca na 130 kol. 6 babik jsem tak drop, coz priblizne dela 20 az 25 kol na drop jedne babiky. Neco urcite dropnes, ale bude to chtit velke stesti, abys dropl zrovna babiku, kterou chces.
     
  18. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Já to jedu od začátku na p1 šance na bedny se 4lístky navíc je velká motivace. Loutka zatím žádná ale mám všechny takže je nepotřebuji jen jsem zvědavý na bednu za 200 klíčů a slavný drop těch nových run.
     
  19. anti.

    anti. Regular

    jsem před chvíli viděl videjko jednoho trpa, otevřel truhlu a klenot nikde, nečekaně samozřejmě :) a výše se píše, že někdo otevřel dokonce všechny čtyři truhly a nic, můj názor: NEOTVÍRAT TRUHLY, NEOTVÍRAT, dokud se to nenastaví nějak jinak, moderátoři říkali, že minule někomu padlo ale nikdo nikoho takového neviděl, Lochnesku taky vidělo mnoho lidí ale každý víme jak je to s touhle legendou :) ale když chce někdo plýtvat klíči, tak prosím, já si počkám na 800 klíčů až budu moci otevřít všechny 4 truhly, tehdy již bude určitě vysoká šance, že BP přenastavilo šanci na drop :) hezký zbytek víkendu
     
  20. -Touchwood-

    -Touchwood- Someday Author

    anti. - Než našetříš 800 klíčů tak ten event zase překopou. :D