Feedback Dolunay Etkinliği Hakkında Geri Bildirimleriniz ve Sorularınız

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Menekşe, Sep 21, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. Menekşe

  Menekşe Moderator Team Drakensang Online

  Merhaba arkadaşlar,

  Dolunay Etkinliği hakkında geri bildirimlerinizi, şikayet ve önerilerinizi, sorularınızı ve etkinliğe dair her şeyi bu konu altından yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla, iyi forumlar dileriz.
   
  Beta likes this.
 2. Sizeisha

  Sizeisha Forum Greenhorn

  Vangulf Pençesi tam olarak ne işe yarıyor? Görev itemi mi yoksa farklı bir işlevimi var ?
   
 3. Menekşe

  Menekşe Moderator Team Drakensang Online

  Merhaba @Sizeisha,

  Vargulf Pençesi, Parlak Gümüş Özü elde etmek için istenilen parçalardan biridir. Diğerleri ise; Gümüş Özü, Kurtboğan ve Gümüş Çakıllar'dır. Bu 4 parçayı da istenilen miktarda toplayıp NPC Jon Sunlair'de bulunan tekrarlanabilir göreve verdiğiniz zaman, karşılığında ödül olarak 999x Parlak Gümüş Özü alıyorsunuz.

  Saygılarımla.
   
  Beta likes this.
 4. RookieAnqeL

  RookieAnqeL Someday Author

  öncelikle iyi geceler ben vargulf u çağırıp kesmeme rağmen boss haritasına geçemiyorum bunun nedeni nedir acaba? birde en az 50 kere kestim haritayı kostüm atmadı bu kadar zor mu kostüm drobu yoksa başka bir sorun mu var?
   
 5. Menekşe

  Menekşe Moderator Team Drakensang Online

  Merhaba @RookieAnqeL,

  Kanlı Ay haritasına geçiş yapabilmeniz için, dolunay etkinliğinden önce haritaya girip görev dizisini başlatmmalısınız. Başladığınız görev birkaç dolunay etkinliği boyunca sürecektir bu süre zarfında da 2. haritaya erişiminiz olmayacaktır. Kostümün düşmemesi hakkında ise tamamen sizin şansınızla alakalı bir durumdur. Şansınız bol olsun.

  Sevgilerimle, iyi günler dilerim.
   
  Beta likes this.
 6. aBDuLHaMiTHaN

  aBDuLHaMiTHaN Forum Pro

  Uzun zamandır yani uzundan kastım en az 6-7 aydır ilk map Vargulf bossdan sıfır eşsiz. Varsa herhangi bir eşsiz alan yazsın lütfen drobu tamamen kapalı
   
  Hystericall and Menekşe like this.
 7. Laviηia

  Laviηia Regular

  @aBDuLHaMiTHaN

  Vargulf'tan değilde mapteki mini bosslardan düşüyor sanırım eşsiz itemler. Dediğin gibi bana da Vargulf'tan hiç eşsiz düşmedi ama mini bosslardan düşürdüm 2 adet.
   
  aBDuLHaMiTHaN and Menekşe like this.
 8. emrehancer28

  emrehancer28 Forum Greenhorn

  Saat öğlen 2 den akşam gece 1-2 ye kadar varholm etkinliğindeydim bir günümü sırf ona ayırdım sarı değerde kanlı oyma silahı düşürebileyim diye andermentle öz aldım ama elde var sıfır gerçekten rezalet bir drop oranı 3 adet silah düşürdüm 3 tanesininde değerleri rezaletti madem bir etkinlik yapıyorsunuz oyuncularınızıda düşünün etkinlik paltosunu alacağım fakat 4 günlük şey 27 TL madem drop oranınız bu kadar kötü etkinlik paltolarını düşürün fiyat olarak gerçekten kafayı yedim dün kaç 11 saat bir silahı düşürmek için uğraştım biraz insaf ya.
   
 9. aBDuLHaMiTHaN

  aBDuLHaMiTHaN Forum Pro

  donanım geliştirici ile şansını dene derim
   
  Menekşe likes this.
 10. Menekşe

  Menekşe Moderator Team Drakensang Online

  Merhaba @emrehancer28,

  Nesnenin değerlerinin düşük veya yüksek olması sizin şansınıza bağlı bir durumdur. Ayrıca sayın @aBDuLHaMiTHaN'ın da belirttiği gibi Donanım Geliştiricisi kullanarak silahlarınızda daha yüksek değer yakalama şansınızın olduğunu biliyorsunuzdur. Şansınızın daim olması dileklerimle.

  Sevgilerimle, iyi günler dilerim.
   
  Beta and aBDuLHaMiTHaN like this.
 11. Kin

  Kin Forum Apprentice

  Bloodmageden hiz rünü düşürebilen var mi hangi zorlukta düşüyor?
   
 12. Menekşe

  Menekşe Moderator Team Drakensang Online

  Merhaba @Kin,

  Herhangi bir zorlukta düşürme ihtimaliniz bulunmaktadır. Ancak durum şans meselesidir.

  Sevgilerimle, iyi akşamlar dilerim.
   
 13. alevbüyüsü

  alevbüyüsü Forum Apprentice

  iyi günler ben oyuna yeni başladım dolunay etkinliğini bana anltabilecek var mı ne işe yarıyor ne kasmamı sağlıyor etkinlikten önce ne yapmam lazım
   
 14. Menekşe

  Menekşe Moderator Team Drakensang Online

  Merhaba @alevbüyüsü,

  Dolunay etkinliği ile 2 adet hız rünü alabilirsiniz. Bu rünleri etkinlik ilerleme çubuğunda da görebilirsiniz. Yeniay etkinliğine nazaran bir miktar kolay olması sebebiyle çok rahat grup bulabilir ve hızlı bir şekilde etkinliği tamamlayabilirsiniz. Etkinlikten önce gümüş özü biriktirmeli ve 2. haritaya geçebilmek için görev dizisini başlatmanız gerekmektedir.

  Sevgilerimle, iyi günler dilerim.
   

Share This Page