Feedback Dolunay Etkinliği Hakkında Geri Bildirimleriniz ve Sorularınız

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Menekşe, Sep 21, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Menekşe

Menekşe Moderator Team Drakensang Online

Merhaba arkadaşlar,

Dolunay Etkinliği hakkında geri bildirimlerinizi, şikayet ve önerilerinizi, sorularınızı ve etkinliğe dair her şeyi bu konu altından yapabilirsiniz.

Saygılarımızla, iyi forumlar dileriz.

Beta likes this.
  2. Sizeisha

Sizeisha Forum Greenhorn

Vangulf Pençesi tam olarak ne işe yarıyor? Görev itemi mi yoksa farklı bir işlevimi var ?

3. Menekşe

Merhaba @Sizeisha,

Vargulf Pençesi, Parlak Gümüş Özü elde etmek için istenilen parçalardan biridir. Diğerleri ise; Gümüş Özü, Kurtboğan ve Gümüş Çakıllar'dır. Bu 4 parçayı da istenilen miktarda toplayıp NPC Jon Sunlair'de bulunan tekrarlanabilir göreve verdiğiniz zaman, karşılığında ödül olarak 999x Parlak Gümüş Özü alıyorsunuz.

Saygılarımla.

Beta likes this.
  4. RookieAnqeL

RookieAnqeL Someday Author

öncelikle iyi geceler ben vargulf u çağırıp kesmeme rağmen boss haritasına geçemiyorum bunun nedeni nedir acaba? birde en az 50 kere kestim haritayı kostüm atmadı bu kadar zor mu kostüm drobu yoksa başka bir sorun mu var?

5. Menekşe

Merhaba @RookieAnqeL,

Kanlı Ay haritasına geçiş yapabilmeniz için, dolunay etkinliğinden önce haritaya girip görev dizisini başlatmmalısınız. Başladığınız görev birkaç dolunay etkinliği boyunca sürecektir bu süre zarfında da 2. haritaya erişiminiz olmayacaktır. Kostümün düşmemesi hakkında ise tamamen sizin şansınızla alakalı bir durumdur. Şansınız bol olsun.

Sevgilerimle, iyi günler dilerim.

Beta likes this.
  6. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Forum Pro

Uzun zamandır yani uzundan kastım en az 6-7 aydır ilk map Vargulf bossdan sıfır eşsiz. Varsa herhangi bir eşsiz alan yazsın lütfen drobu tamamen kapalı

Hystericall and Menekşe like this.
  7. Laviηia

Laviηia Regular

@aBDuLHaMiTHaN

Vargulf'tan değilde mapteki mini bosslardan düşüyor sanırım eşsiz itemler. Dediğin gibi bana da Vargulf'tan hiç eşsiz düşmedi ama mini bosslardan düşürdüm 2 adet.

aBDuLHaMiTHaN and Menekşe like this.
  8. emrehancer28

emrehancer28 Forum Greenhorn

Saat öğlen 2 den akşam gece 1-2 ye kadar varholm etkinliğindeydim bir günümü sırf ona ayırdım sarı değerde kanlı oyma silahı düşürebileyim diye andermentle öz aldım ama elde var sıfır gerçekten rezalet bir drop oranı 3 adet silah düşürdüm 3 tanesininde değerleri rezaletti madem bir etkinlik yapıyorsunuz oyuncularınızıda düşünün etkinlik paltosunu alacağım fakat 4 günlük şey 27 TL madem drop oranınız bu kadar kötü etkinlik paltolarını düşürün fiyat olarak gerçekten kafayı yedim dün kaç 11 saat bir silahı düşürmek için uğraştım biraz insaf ya.

9. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Forum Pro

donanım geliştirici ile şansını dene derim

Menekşe likes this.
  10. Menekşe

Merhaba @emrehancer28,

Nesnenin değerlerinin düşük veya yüksek olması sizin şansınıza bağlı bir durumdur. Ayrıca sayın @aBDuLHaMiTHaN'ın da belirttiği gibi Donanım Geliştiricisi kullanarak silahlarınızda daha yüksek değer yakalama şansınızın olduğunu biliyorsunuzdur. Şansınızın daim olması dileklerimle.

Beta and aBDuLHaMiTHaN like this.
  11. Kin

Kin Forum Apprentice

Bloodmageden hiz rünü düşürebilen var mi hangi zorlukta düşüyor?

12. Menekşe

Merhaba @Kin,

Herhangi bir zorlukta düşürme ihtimaliniz bulunmaktadır. Ancak durum şans meselesidir.

Sevgilerimle, iyi akşamlar dilerim.

13. alevbüyüsü

alevbüyüsü Forum Apprentice

iyi günler ben oyuna yeni başladım dolunay etkinliğini bana anltabilecek var mı ne işe yarıyor ne kasmamı sağlıyor etkinlikten önce ne yapmam lazım

14. Menekşe

Merhaba @alevbüyüsü,

Dolunay etkinliği ile 2 adet hız rünü alabilirsiniz. Bu rünleri etkinlik ilerleme çubuğunda da görebilirsiniz. Yeniay etkinliğine nazaran bir miktar kolay olması sebebiyle çok rahat grup bulabilir ve hızlı bir şekilde etkinliği tamamlayabilirsiniz. Etkinlikten önce gümüş özü biriktirmeli ve 2. haritaya geçebilmek için görev dizisini başlatmanız gerekmektedir.

Share This Page