Feedback Dracania Yıldönümü Festivali etkinlik geri bildirimleri

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Beta, Aug 31, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba,

Dracania Yıldönümü Festivali etkinliği ile ilgili geri bildirimlerinizi, soru, sorun, görüş ve önerileriniz bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

İyi oyunlar dilerim.

2. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

dakika 1 gol 1 yerden omuzluğu tıkladığım halde alamıyorum

3. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba aBDuLHaMiTHaN,

Resimde göstermiş olduğunuz nesne yalnızca görünüm eğer daha önceki festival etkinliklerinde bu nesneyi aldıysanız yerden alamamanız bu neden ile normaldir. Bu bilgiyi merkez ekibimize de teyit ettirdik. Dolasıyla, herhangi bir hata bulunmamaktadır. Sorunu nesneye daha önce sahip olmadığınız halde yaşadıysanız bunu da bizimle paylaşırsanız seviniriz.

İyi oyunlar dilerim.

enesx1234 likes this.
  4. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

görünümse problem yok. ama eşsizse satılırdı güzel altın :)

Beta likes this.
  5. hidrolik

hidrolik Forum Greenhorn

Altın pinyata açmak istiyorum acaba belli bir şehirdeki pinyata şunları atıyor gibi bir sabitlik var mı yoksa hangi şehirdekini açarsak açalım şansına ne düştüyse mi

6. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

Tamamen şans

7. [kofin]

[kofin] Junior Expert

47 tur 145 level kangölü kestim o silah düşmedi. Bu nasıl bir drop sistemi anlam veremiyorum. İlk girişte düşüren oldu. Hadi biz ilk girişte almayalım. Ama 47 tur ya. Phestostan alınacak giriş kalmayacak ama yinede düşmüyor.

8. dereta2

dereta2 Forum Apprentice

Bu etkinliği yaparken delüxüm olmasına rağmen hiç gizemli küp düşmüyor. delüx canavar kestikçe gizemli küp düşecek vaadiyle alınıyor. ya gizemli küp düşmeli yada etkinlik sonuna kadar herkesin delüxü dondurulsun. kaç gündür sadece bu etkinliğe uğraşıyorum. delüxün süresi boşu boşuna gitti. kazıklanmış gibi hissediyorum açıkça söleyeyim. daha önceki yıllarda yıl dönümü etkinliğinde gizemli küp düştüğünü çok iyi hatırlıyorum. lütfen merkez ekibe bu haksızlığı bildirirseniz sevinirim.

aBDuLHaMiTHaN likes this.
  9. berkekayra01

berkekayra01 Forum Greenhorn

Bu meydan okuma arenasında çift elli silahın çok yüksek bir hasarı var. Kapı girişte 13 k yazıyor. Düşürenler de 23k çıkıyor

10. xxxcrixxx

xxxcrixxx Forum Greenhorn

drakanya meydan okuması mapında bosu kesip kutuyu açmama rağmen giriş atmadı, tekrar bu haritaya girmek için 5k andermat mı vermem gerekiyor?

11. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

Bugdur o ya da görüntü hatasıdır düzeltirler. O kadar hasar olması imkansız
    Ne girişi anlamadım. Gizli oda gibi olan yeri kast ediyorsan, altınla alınabiliyor kingsilde

Last edited: Sep 3, 2021
  12. Nothanks!

Nothanks! Someday Author

Kış ortasi mapinda acilan ödül sandiklardan konsantre kış ortasi rünü atma ihtimali varmi? Yada bu eventte 2 den fazla kis ortası rünü elde etme şansımız var mi?

13. xxxcrixxx

ekran görüntüsü alıp paylaşabilir misiniz? altınla nerede satılıyormuş drakanya meydan okuması mapına giriş, gizli oda gibi olan yer

14. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

Wolfyank likes this.
  15. xxxcrixxx

teşekkürler

aBDuLHaMiTHaN likes this.
  16. Eylül

Eylül Forum Apprentice

Altın pinyata sopasını nereden temin edebiliriz eskiden ilerlemeden geliyordu 15k drakene 3 adet aldım daha başka alamadım
    açıklamasında kentteki diğer normal pinyatalar ilk vuruşta 1x düşer gibi bir ibare var bütün normal pinyataları açtım ama gelen birşey olmadı
    arenaya bölgesel olarak girdiğimizde (duria, atlantis vb.) sandıklar hakikat kristali atmıyor

17. gameako3

gameako3 Padavan

Yanlış çeviri olmuş. Şöyle doğrusu her pinyata sadece 1 tane altın pinyata verebilir. Yani sürekli denemen lazım ancak birinde altın pinyata bulunca artık onu açmana gerek yok.

18. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

mücevherciden 2 altın pinyata aldım

19. kxt26012

kxt26012 Forum Apprentice

Drakanya meydan okuması map ına giriş bende çıkmıyor satış ekranında!!!

20. Sargon

Sargon Forum Greenhorn

50 boss nişanı toplama görevini teslim ettikten sonra girişler satışa sunuluyor

Wolfyank and Alßatros like this.
Thread Status:
Not open for further replies.