Drakensang w 2021

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Voten, Apr 14, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
?

Grasz w DSO?

  1. Tak od 5 lat wzwyż.

  2. Tak.

  3. Nie.

Results are only viewable after voting.
  1. Voten

    Voten Forum Greenhorn

    Cześć tutaj Voten
    :)
    Grałem, kiedyś w Drakensanga i przestałem. Chciałbym opisać to dokładniej, ale nie mam teraz czasu, dlatego mam nadzieję, że wrócę tutaj i dokończę myśl zanim ten wątek uschnie i wyląduje w archiwum.

    Mam pytanie do forumowiczów, które od czasu do czasu zawraca mi głowę:

    Dlaczego (nadal) gracie w Drakensanga?

    i ew. dodatkowo pytanie: dlaczego nie gracie już?


    Pozdrawiam wszystkich tych, którzy może mnie dobrze wspominają, tych nie pamiętają i tych, którzy nigdy nie słyszeli.
     
  2. Gargamella

    Gargamella Someday Author

    Gram krótko, od 2 miesięcy, ale nie wiem ile wytrwam, bo gra zaczyna być monotonna. Jestem teraz na etapie Atlantydy i w kółko trzeba przechodzić te same mapy, żeby robić kolejne misje. Bossy dla nooba za trudne. Mam 44 lvl i radzę sobie z bossami słabszymi o 10 lvli. Z równorzędnymi, np. Dragan, padam na hita.

    Podobnie z eventami. Ten z Draganem nawet ciekawy, kilka map, tylko z zapełnianiem paska postępu kłopot. Dwa pierwsze zapełniłam, a potem nie zdobyłam ani jednej kruczej perły, bo Cadoc ani razu nie dał wejścia do Trupiego Grobu i nie spotkałam nigdy postaci z jednostki sił specjalnych. Nie udało mi się też zdobyć tajemniczego zwoju dla Lisa. Takie rzeczy też zniechęcają do gry.

    Teraz event z jajami. Nudny, bo w kółko jedna mapa. Misja od Phestosa - zabić Darana Psuja 15 razy. Wymiękłam po 5 razach i słabo mi się robi na myśl, że znowu miałabym chodzić po tej samej mapie jeszcze 10 razy.
     
  3. Adrian5798

    Adrian5798 Padavan

    Gram w to już od czasów, gdy wchodził region Atlantydy do gry. Gram głównie z sentymentu do samej gry, jak i ludzi, których się poznało w grze. Też na fakt, że dalej można mnie spotkać w grze, wpłynął fakt, iż nie mam postaci, na której miałbym problemy z samodzielną farmą.
    Pozdrawiam