Drakensang - Začátky

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by odinson69, Oct 6, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. odinson69

odinson69 Forum Greenhorn

Zdravím Vás, přátelé!

Po několika letech jsem začal hrát tuto hru, bohužel za nový účet kvůli ztrátě přihlašovacích údajů, a nevěřím svým očím...

Vše je tak moc jednoduchý, levely jdou rychle, monstra jsou slabá, arény nekomentuji (p2w), vše máte ihned, přesněji jízdní zvíře, mazlíka, legendy, uniqy...

Dříve jsem to hrál ještě za dob Sargon Eventu, myslím cca. 2013...? A bylo to prostě o něčem jiném, vše co jste získali, jste si museli zasloužit x hodinami hraní... trošku mě to v tom zklamalo. Hra mě strašně moc bavila.

Třeba se to zdá jen mě, chtěl bych slyšet váš názor na to, jak se hra po ty léta změnila, zda k lepšímu či horšímu.

Děkuju moc za přidání příspěvku do této témy! ;)

2. jackoneill1976

jackoneill1976 Forum Veteran

ono te to prejde.. mas vsechno hned :D

prave ze tocis vse do nemoty... a odmena nikde.. nepotrebne veci ti haze random vidlema..ale fakt dobre veci ti padnou 2x do roka..

zkus treba vyfarmit heroldovou kuzi ... :)

o tom ze vsechno musis ponkovat(a potrebujes mrte jader vseho druhu) radsi ani nerikam.. nez k tomu prijdes je tady CE a muzes predelat vse co jsi stihnul do ty doby :D.... takze radim ti dodelat zakladni veci,questy na ponk,varholm 2nd map atd... krumpacovat a kosit buriny + schovavat platiny... cekat na 24.11 (+ tyden/dva...dle serveru BP)

Stepphano likes this.
  3. odinson69

odinson69 Forum Greenhorn

Jako myslím to, když se podívám na dobu co byla dřív a na dobu co je teď ohledně mazlíků a zvířat. Třeba blbýho koně jsi měl až po dovednosti za prastarý znalosti. :( Teď má koně každej začátečník, co vstoupí do grimfordu řekněme. Mazlíci padaj z beden nebo z bossů. :eek:
    Nebo třeba co mě teď opravdu štve jsou pvp zápasy, hraji cca 4 dny na novém účtu, jsem level 35, čekatel a proti mě nastoupí vlajkonoš, a to je co zápas, to von. :D
    Nevím jak to dělají, nic jim neubírám... chytnout boj o pevnost je jako vyhrát v loterii, 3v3 je koukám zrušený, nebo?...
    Prostě si říkám, nevím zda to hraní do budoucna má nějaký smysl, dřív mě to bavilo, teď už to není jako za starých časů když byl ještě patch 150... :(

Stepphano likes this.

Share This Page