"Duria? Mamy problem..." czyli Moderatorzy proszą o pomoc

Discussion in 'Sekcja Polska' started by VenusIT, Oct 9, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. VenusIT

    VenusIT Commander of the Forum

    Drodzy Forumowicze!

    drakensang_teaser_780x468.jpeg

    Zdarzają się sytuacje, w których nie jesteśmy w stanie błyskawicznie zweryfikować jakiegoś problemu lub zjawiska w grze, ponieważ mogą one dotyczyć konkretnego serwera, danej klasy, określonego poziomu postaci, przedmiotu lub na przykład misji, której nie mamy możliwości wykonać ponownie.

    Aby przyspieszyć weryfikację takich sytuacji, usprawnić eliminację pojawiających się problemów lub potwierdzić rozwiązane już błędy, postanowiliśmy stworzyć wątek, w którym Wasza pomoc będzie absolutnie nieoceniona.

    W przypadku wystąpienia zjawisk opisanych powyżej, w tym właśnie wątku, zwrócimy się do Was z prośbą o pomoc w zweryfikowaniu sprawy. Liczymy na Wasze zaangażowanie i chęć współpracy. Prosimy również o unikanie spamu i zadawania pytań, dla których istnieją na Forum odpowiednie tematy i wątki dyskusyjne.

    Pozostawmy ten temat przydatnym narzędziem służącym do sprawnego i konkretnego przepływu informacji.

    Z góry dziękujemy za każdą odpowiedź zwrotną!


    W kontakcie,
    Wasza ekipa DSO
     
    =Riven=, Dominico, BA_Bastet and 3 others like this.
  2. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Drakanijscy bohaterowie!

    W wątku dyskusyjnym o aktualizacji 243 pojawiły się skargi graczy na długość ładowania map.

    Prosimy Was o odpowiedź czy także spotykacie się z tym błędem?

    Test/próba musi liczyć średni czas minimum 20 wejść na mapę/y, w grupie oraz solo

    Podajcie proszę serwer, liczbę osób, rodzaj i poziom mapy. Prosimy wziąć pod uwagę np fakt, że rozpoczął się event i mapa/hub Kingshill oraz Blakborg mogą mieć wyższe czasy ładowania niż Wielka Pustynia, Ashraja czy Kolebka Śmierci

    Pomożecie?
     
  3. MRDarak31

    MRDarak31 Padavan

    Tak, spotkałem się z problemem i jestem wielce zdziwiony, że w ogóle padło pytanie tego typu.
    Odwiedzane przeze mnie lokację to q1, q5, Wielka Pustynia - wszystko inf3, oraz arena pvp (każdy rodzaj). Cała rozgrywka toczy się na serwerze Heredur.

    Niezależnie czy jestem w grupie czy nie, ładowanie na mapę jest takie samo.
    Zaznaczę też, że gracze nie mają osobnego, przypisanego do siebie czasu ładowania.

    Całą grupę ładuje wspólnie tak samo, więc jeśli gracza ma załadować w minute, a minęło 30 sekund, to niezależnie kto dalej przejdzie przez drzwi będzie musiał razem z nim odczekać resztę tego czasu.

    Dodam też, że problem dotyczy każdej mapy - po prostu każdej, nie tylko moich ulubionych. Podobnie jak jest 20 osób aktywnych w moim bractwie, tak każdy ma ten sam problem
     
    BKGREG likes this.