Discussion DYSKUSJA: Aktualizacja 223

Discussion in 'Sekcja Polska' started by VenusIT, Oct 9, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. VenusIT

  VenusIT Commander of the Forum

  Bohaterowie Dracanii!

  Jutro wprowadzona zostanie zapowiadana aktualizacja!​

  [​IMG]

  Harmonogram: 10.10.2019
  08:30 - Rozpoczęcie odliczania
  09:00 - Przestój serwerów
  ~ 10:30 - Planowane zakończenie prac


  Więcej szczegółów na temat zawartości łatki znajdziecie tutaj.

  W tym wątku zachęcamy do dyskusji na temat zmian oraz do zgłaszania ewentualnych błędów.

  Pozdrawiamy,
  Wasza ekipa DSO
   
  Last edited by moderator: Oct 10, 2019
  MRDarak31 likes this.
 2. Majkelix

  Majkelix Junior Expert

  Oho, tanki nie będą już robić samą tarczą i kryta, i bloku jednocześnie na pvp. Trochę jednak za późno, biorąc pod uwagę chociażby taki płaszcz Herolda... :rolleyes:
   
  Last edited: Oct 10, 2019
 3. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Franek, Twój post usuwam jako OT.

  Nie mamy obowiązku zamieszczania polskich wersji ogłoszeń czy opisów aktualizacji. To, że jednak pojawia się polski przekład, jest rezultatem poświęcenia mojego czasu na tłumaczenie i nie wynika z moich obowiązków jako moderatora. Jednocześnie zdaję sobie sprawę z tego, iż nie wszyscy polscy gracze są biegli w języku angielskim, choć w przekładzie opisów wystarczy translator Google - osiąga on dość dobre rezultaty w tłumaczeniu EN -> PL. Jako że staram się tłumaczyć opisy jak najszybciej, proszę o powstrzymanie się od tego typu przytyków.
   
  MrBark, VenusIT, kamil200010 and 6 others like this.
 4. Sandofdesert

  Sandofdesert Advanced

  Dziękujemy Tyche za tłumaczenie wynikające z nadprogramowej pracy :)
   
  VenusIT, MRDarak31 and Akatriel like this.
 5. Uwa

  Uwa Forum Apprentice

  Witam, skórki - chociaż to tylko kosmetyczne zmiany - to całkiem fajna sprawa - zwłaszcza dla tych, którzy lubią się przebierać. Set z Mortisa, no nie wiem - zobaczymy w praktyce. Stary dobry Sargon - będzie w sam raz dla moich nubkowartych i raczkujących postaci ;) pozdrawiam.
   
  Akatriel likes this.
 6. wojtekwjk

  wojtekwjk Regular

  Aktualka bezużyteczna jeśli chodzi o poprawę i polepszenie gry.Za tydzień hype na zmiane wyglądu minie i wszyscy o tym zapomną.Zwłaszcza że cała ta zabawa za mroczne i to podwójnie,za zmiane skórek i ich zastosowanie.Pamiętam jak tą modyfikacje obiecywał w 2015 Greg i Dracaty.Zajęło im to 4 lata.Powinni podkulić ogon,dać to jako bajer za złoto,do i tak już upadającej gry a nie próbować wysysać mroczne z ostatnich graczy jacy pozostali.Nowa oferta gnoba bezużyteczna.Set z mortisa przyda się na bosy.
   
  Zuzia likes this.
 7. Akatriel

  Akatriel Padavan

  Dlaczego teraz nawet barwniki są dostępne tylko za mm? Coraz większe dziadostwo robi się z tej gry.
   
  Zuzia, MrBark and kerad19711 like this.
 8. MRDarak31

  MRDarak31 Padavan

  Dobry żart.
  Łatwo można obliczyć ile dso zarabia ze swoich wszystkich ofert dla graczy i niestety tu cię rozczaruje, ale wystarczy im by opłacić pensję dla wszystkich pracowników biorących udział w projekcie, a spory % z gry nadal idzie do skarbu firmy.

  Także na "upadającą grę" jeszcze sobię poczekacie.

  I dlaczego niby opcja skinów miałaby być za darmo? Czy ty zdajesz sobie sprawę co ty w ogóle piszesz?
  Wiesz jak wielki % zysku generuję system skórek w przeróżnych tytułach? To jest najlepszy możliwy sposób wydojenie kasy z graczy, jednocześnie nie niszcząc sytemu free2play. Aż tak mało grasz, że nie masz czym opłacić taki "drogi luksus"? Bo mroczne monety lecą wszystkim bardzo dobrze, *****
   
  Last edited by moderator: Oct 10, 2019
  Kairroq likes this.
 9. kamil200010

  kamil200010 Forum Greenhorn

  ta aktualizacja to kpina chodź że trzeba odblokować wszystkie skiny (lub kupić oczywiście...) to jeszcze nie da się ich założyć za darmo trzeba zapłacić mrocznymi monetami, a to nie wszystko rekompensata za łzy stwórczyni które i tak rzadko dropiły była po prostu śmieszna.
   
  Last edited: Oct 10, 2019
  Zuzia and vortex0811 like this.
 10. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  No tak, bo tego, że zrobili wersję 64-bit to już nikt nie zauważył. A szkoda ... bo może to być przełom i znacząco poprawić działanie oraz stabilność klienta. Na razie to testuję.

  Rekompensata śmieszna? No bodaj by Cię ... Przecież one do niczego nie były potrzebne (Łzy, w sensie) i tylko zajmowały miejsce. Od momentu jak je wprowadzili, włączyłem może z 5-6 efektów. A cenę i tak dali lepszą niż miałoby się je sprzedać.
  Co do efektu broni, to będzie działać tak samo jak działa teraz i jak działało wcześniej. Zmienia się tylko sposób jego uzyskania/odblokowania. Cena jego nałożenia to 999 mm (choć nie wiem, czy jest ona stała i niezależna od rodzaju broni).
  Osobom które twierdzą, że drop MM jest mizerny chciałbym przypomnieć, że za darmo (tylko za zalogowanie się) otrzymujemy dziennie 200 MM. Jeśli ma się Premium/Deluxe to kolejne 100/200. Za same tylko logowania, w 5 dni można "zarobić" na włączenie skina na broni. Fakt mogłyby lecieć tak, jak leciały kiedyś, ale szczerze mówiąc przestało mi to przeszkadzać.
  Kolejna rzecz, skinów tylko do kupienia jest może z 10%. Pozostałe da się odblokować samą tylko grą i farmą. Jakby faktycznie chcieli na tym tylko zarobić, to wszystkie skini byłyby tylko do kupienia za mm. Ledwo trochę pograłem w tej aktualizacji, a już mam prawie 18% odblokowane. Narzekanie więc na to, że trzeba skini odblokować uważam za bezpodstawne.

  A co się tyczy nietechnicznej części aktualizacji, to nie grzeje mnie, ani nie ziębi. Ot tylko bajery wizualne. Zastanawia mnie tylko to, dlaczego dla tych wizualnych spraw poświęcili tak dużo zasobów.
   
 11. Dемои

  Dемои Forum Inhabitant

  *****

  A co do aktualki, fanie, że wciągu tygodnia zepsuli amulet mortisa na który czekałem od zapowiedzi aktualki. Zamiast 5,4% many/sec jest 5pkt many hahahhaah fajnie się bawią. Set mortisa jeszcze bardziej useless niż wcześniej jak go pokazywali
   
  Last edited by moderator: Oct 10, 2019
  Zuzia and wiedzmin like this.
 12. Dемои

  Dемои Forum Inhabitant

  *****


  Coś mnie ominęło? Od kiedy set mechaniczny leci znów w myrdosh?
  [​IMG]
   
  Last edited by moderator: Oct 10, 2019
 13. BA_Oldman

  BA_Oldman Guest

  Dемои
  Fragment Twojego postu usuwam jako OT (2 posty).

  wojtekwjk
  vortex0811
  MRDarak31
  Wasze posty usuwam jako OT. MRDarak31 - w innym poście również wykasowano fragment OT.

  Moi drodzy forumowicze, ten temat nie służy do teorii spiskowych, losowości. Tu rozmawiamy o konkretnej aktualizacji.
   
  Last edited by moderator: Oct 10, 2019
  TL_Tyche likes this.
 14. cep2

  cep2 Junior Expert

  jak dla mnie łuk , set z morta to syf ale , zawsze jest cos robic zeby go miec i wywalic next aktulka dno , komu oni robia takie aktulki , nie wiem moze nowym playrersom których nie ma , tak zepsuli pvp do dna że rezydenci stazyści v oraz old players uciekają z tej gry bo nie ma sensu tu grać , ja gra nadal dinozaur przy piwku po robocie bo nie dam się wciągnoć w żadną inną grę online , Firma dała ciała na całej fali swoimi aktualkami , a wystarczy zrobic 1 rzecz pvp przywrócić z 40 45 lev all dozwolone bez pot i ess z mała zmianą skili do niektórych klas i znowu będzie $$$ --to trzyma ludzi na tej grze a nie zmniesznie all mleka z bigosem , jęsli bp se to uświadomi zrozumię co pisze ---to samo zrobili z dark orbit ( taka fajna gra ,a tak ją popsuli ).
   
  Zuzia likes this.
 15. Dемои

  Dемои Forum Inhabitant

  Darkorbit :D
  Tamta gra upadła po wprowadzeniu Surgeona, Drakensang po aktualce 214 bądź nawet wcześniej. Draken idzie w tą samą stronę co DO, skórki za kasę, niedługo pewnie wprowadzą sety za kasę które będą biły q7/krwawą na głowę aż w końcu gra pójdzie w odstawkę
   
 16. Pinguine

  Pinguine Forum Greenhorn

  Aktualka jak to aktulka nie ma się czym podniecać chcieli coś zrobić to zrobili. Jednak przelicznik łez na golda troszkę kulawo wyszło już powinni dać mm za łzy co przynajmniej z mniejszym bólem zaakceptowano by zmianę skórek za mm. I druga sprawa łzy mogły być wykorzystane w inny sposób np. wprowadziliby 4 żywioły i w zależności jaki set się używa można by było podrasowywac umiejętności z dzrzewka wiedzy o dodatkowe procenty. Q7 żywioł ognia, arachna trucizna, sigi lód itd itp. Dało by to o wiele większe pole do popisu zarówno dl BP jak i graczy.... A nie tylko wygląd skórki peciki i inne pierdolki. Łzy leciały z bosow nie tak łatwo było je zdobyć. Pomyslunku trochę brakuje. Jakieś smaczki a nie tylko nowe piksele co nic nie wnoszą.
   
  Zuzia likes this.
 17. leszekgo

  leszekgo Forum Apprentice

  mnie intryguje set q6 bo kolega wydropił i przyrost dmg jest naprawde imponujacy ale na razie technicznie probujemy rozwikłac sprawe tych 250 % hp zabieranych bo przy zalozeniu ze robimy heł i amulet pod hp na platynach jest to 100 % pet + dopalenie tak na razie jakies 50 %, lekarstwo 24 %, runy z zimowego na razie 12 % procent i tak myslimy skad jeszcze mozna wyciagnac procentowo reszte i jak to jest liczone bo nadal brak przeszło 60 % hp moze jakies podpowiedzi gram łukiem dziekuje za jakies sugestie.
   
 18. ΣMiwel

  ΣMiwel Forum Ambassador

  Ale nic się nie zmieniło, od początku jak dali to na testowy to było ilościowo wraz ze wzrostem przy glifowaniu.

  Trochę starych uni zaktualizowanych znowu leci po tej aktualizacji.
   
 19. Martom

  Martom Forum Greenhorn

  Mam pytanie, jeśli nie tutaj to z góry przepraszam, jednak po aktualce nie jestem w stanie zalogować się na gierkę, freezuje się i klient przestaje działać, pomoc techniczna już zawiadomiona , ale to nie wiadomo kiedy odpowiedzą i mam pytanko czy to jakiś problem który dotycy większej ilości graczy czy to tylko u mnie
   
 20. Kairroq

  Kairroq Forum Apprentice

  Dzieci wszystko za darmo byscie chcieli. Jak powiedzial darak, skiny to idealna dojarka do kasy, wystarczy spojrzec na lola, csa, czy fornita i nie ma w tym nic zlego, firma musi jakos zarabiac a skiny nie zmieniaja rozgrywki. To tylko element wizualny.

  Bardzo dobry dodatek BP zrobilo w postaci skinow. Duzy plus.

  Dzieki setowi z mortisa, z esa i buffami mozna miec 140k dmg :) Faktycznie syfowy set :D

  To ze set zabiera duzo hp to bez roznicy dla klas dystansowych bo ich zadaniem jest zadawanie dmg a nie go przyjmowanie, od tego jest tank.

  1-2 tanki i 3-4 osoby do dmg i mapki bedzie sie robic w chwile tak samo jak bossy.

  Aktualizacja wzorowa, dawno takiej dobrej nie bylo.
   
  Last edited: Oct 11, 2019
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page