Discussion DYSKUSJA: Aktualizacja 229

Discussion in 'Sekcja Polska' started by VenusIT, Mar 3, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. VenusIT

    VenusIT Commander of the Forum

    Drodzy Bohaterowie!

    Nadchodzi Aktualizacja 229!

    [​IMG]

    Harmonogram: 04.03.2019
    08:30 - Rozpoczęcie odliczania
    09:00 - Przestój serwerów
    ~10:00 - Planowane zakończenie prac
    Więcej szczegółów dotyczących zmian znajdziecie tutaj.
    W tym wątku zapraszamy do dyskusji oraz prosimy o zgłaszanie ewentualnych problemów.

    Pozdrawiamy,
    Wasza ekipa DSO
     
    Akatriel likes this.
  2. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    Faktycznie esski potaniały porządnie :D 50 mrocznych mniej za 1k czerwonej i 4 srebra za 1k szarej :D Co ja zrobię tą zaoszczędzoną kasą? :D
     
  3. Akatriel

    Akatriel Padavan

    Nowa aktualka, nowe błędy. :D
    Postać zawiesza się przy próbie wejścia na mapkę i pomaga tylko teleport do miasta. Akurat latam po rudę do Gór Kryształowych i wchodzę tam z Doliny Gromu. Chcąc wejść za zagładę III postać zamarza w miejscu i nie można się ruszyć. Błąd występuje praktycznie co drugie wejście. Wczoraj też tam biegałem i nie było żadnych problemów.
     
  4. Luxfire

    Luxfire Someday Author

    Ten błąd występuje tam już bardzo długo. Nie wiązałbym tego z aktualką Kilka miesięcy temu miałem go w porywach tak co 5te wejście. Działo się to jak inny gracz stał na teleporcie. Można zgadywać czy dzieje przy jednoczesnej próbie przejścia przez kilku graczy naraz, a może wystarczy afkowanie przez kogoś innego z otwartym oknem wejścia bez wciskania "start"
    Przy zawieszeniu pomaga mapa i teleport do Doliny Gromu.
     
    Akatriel likes this.
  5. wojtekwjk

    wojtekwjk Regular

    To samo (już od dawien dawna) jest w wiecznym gaju,jak się respi mapę od strony Beracha.Po wejściu na mapę postać zapada się częściowo w ziemię i nie można zrobić kompletnie nic.
     
  6. Athlanthos

    Athlanthos Forum Apprentice

    Coś wiadomo o co chodzi? Wywaliło mnie z gry a kiedy próbuje wrócić wyskakuje coś takiego[​IMG]
     
    Elégedetlenkedő and BKGREG like this.
  7. MRDarak31

    MRDarak31 Padavan

    Komunikaty logowania pokazują się w momencie, kiedy gracze po prostu przechodzą przez mapę
     
  8. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    smiechunhs, BlackBlond, vortex0811, Jasiu111, Daniel.zkl, dzetli5555 - Wasze posty zostały usunięte.

    Jak widać w komunikacie w poście
    Athlanthos, w przypadku wystąpienia błędu 46 należy odczekać i spróbować się zalogować później. Z informacji, które pojawiły się na discordzie (kanał #grimmag) wynika, że przerwa trwała dosłownie kilkanaście minut. Bez paniki ;)

    Przekazane dalej :)
     
  9. -Roxtor-

    -Roxtor- Forum Greenhorn

    Na wielkiej sali dalej zwraca perły,bo byłem sprawdzić.Nie rozumiem tego była aktualka i nie naprawili tego...to co mam nie chodzić nie wiadomo ile czasu? a pozniej mnie zbanuja bo napisza ze bugowałem..
     
  10. Athlanthos

    Athlanthos Forum Apprentice

    Z tego co zauważyłem ten błąd występuje tylko na jednym poziomie trudności (przynajmniej u mnie) Kiedy zmieniłem poziom przestało zwracać perły i można było bić normalnie więc może to jest metoda żeby nie nadziać się na tego buga.
     
  11. -Roxtor-

    -Roxtor- Forum Greenhorn

    Chce chodzić na wyższy,nie niższy bo mnie to nie zadowala..maja wgle zamiar zrobić coś z tym przed końcem eventu?
     
  12. INEZ

    INEZ Forum Apprentice

    Czy ktos wie , dlaczego rano mozna bylo kupic nosorozca a teraz juz nie ma tej oferty? nie widze czasu odliczajacego do konca oferty .....ktos moze pomoc w tej kwestii? Bede wdzieczna.
     
  13. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    Jeżeli chodzi Ci o nosorożca-peta, to oferta była dostępna do 10:00 (od północy). Kolejna będzie między 18:00, a 20:00. Jeżeli natomiast miałaś na myśli nosorożca-wierchowca, to jego oferta powinna być dostępna między 16 a 18 i między 22 a 23:59. Jej pojawienie się w innym momencie tłumaczyłbym błędem i koniecznością zgłoszenia tego do PT.
     
  14. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Jolenka - Twój post zawierał nieprawidłowe linki do grafik. Dodatkowo, skontaktowałaś się już z PT, a zatem nie ma sensu powielać zgłoszenia na forum. Post usuwam.
     
  15. INEZ

    INEZ Forum Apprentice

    Gdzie znalazles te rozpiske? ja nie moge zadnej znalezc.
     
  16. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Na przykład tu.
     
  17. INEZ

    INEZ Forum Apprentice

    Dziekuje :D
     
  18. BA_Oldman

    BA_Oldman Guest

    Jolenka
    Twój post usuwam jako OT.
     
  19. wojtekwjk

    wojtekwjk Regular

    Pomysł z czasowymi ofertami u Emili w czasie dnia premium jest całkowicie zbyteczny i bezsensowny.Mimo że ja jestem osobą która ma dostęp do drakensanga praktycznie o każdej porze dnia i nocy to w pełni rozumiem osoby sfrustrowane tym faktem.Nie wiem jaki cel ma taka postać rzeczy,zwłaszcza że tych ofert wcale nie ma tak dużo a np oferta u takiego Thabona liczy sobie po 7-8 zakładek.Oni chcą w ten sposób jakoś uatrakcyjnić dzień premium ? przyciągnąć graczy na dłużej do swojej gry (jednocześnie odpychają ich na 10 innych sposobów ) zmuszając ich do czekania ? W dodatku czasowa zmiana ofert powoduje różne błędy co było widoczne podczas grudniowego dnia premium oraz tego wczorajszego.Znacznie prościej byłoby dać wszystko naraz i mieć spokój.Ale jak już słyszałem wielokrotnie BigPoint lubi karać graczy za to że grają w jego gry,a teraz wziął się nawet za karanie graczy premium :)
     
    BKGREG likes this.
  20. Valkirn

    Valkirn Forum Apprentice

Thread Status:
Not open for further replies.