Discussion DYSKUSJA: Aktualizacja 235

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Tyche, Jun 8, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. BA_Tyche

  BA_Tyche Board Administrator Team Drakensang Online

  Bohaterowie Dracanii,

  rel235 banner.jpg

  Dragan oraz jego armia Czarnych Rycerzy doszli do siebie po ostatniej porażce i planują okrutną zemstę wraz z aktualizacją 235. Na szczęście wersja ta zawiera parę ulepszeń oraz naprawia błędy, dzięki czemu Wasze zwycięstwo nad Draganem będzie możliwe.

  Życzymy udanej zabawy i widzimy się w Zamku Kruczykrzyk!

  Szczegóły dotyczące zmian znajdziecie tutaj.

  W tym wątku zapraszamy do dyskusji oraz zgłaszania ewentualnych problemów.
  Pozdrawiamy,
  Wasza ekipa DSO
   
  Last edited: Jun 9, 2020
 2. Dемои

  Dемои Regular

  Zmniejszono dmg i prędkość rzucania meteorami na placu czarnych rycerzy?
  Bo na ostatnim evencie to była przesada jak ostatni rycek walił meteorami na oślep
   
 3. DowalonyMag

  DowalonyMag Forum Greenhorn

  powinni trochę zmienić ten event bo jedna kopiuj wklej to tak średnio . dla osób już grajacyhc jakiś czas to było by miłe zaskoczenie :)
   
 4. smiechunhs

  smiechunhs Forum Apprentice

  aaa tam dobrze jest ja robiłem ten event pierwszy raz jak był w marcu i tylko czekam na niego bo spoko nagrody a misje nie trudne i przyjemnie sie robi ale no next mogą już zmienić :)
   
 5. Dемои

  Dемои Regular

  Można będzie zdobyć amulet dragana na inf4? Czy to tylko jednorazowa akcja i teraz trzeba będzie chodzić wyższe-cięższe poziomy?
   
 6. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Amulet będzie możliwym dropem z Doświadczonego generała Czarnych Rycerzy, po pokonaniu wszystkich przeciwników na mapie. Tak więc możesz chodzić do oporu i próbować zdobyć lepszą wersję, na dowolnej mapie.

  Osobiście uważam, że przesadzasz - event draganowy jest chyba najlepszym w grze, ostatnie zmiany są świetne (poprzednia edycja), teraz dodano poziomy map i doszlifowano wersję. Akcja nie pojawia się często więc nie rozumiem znudzenia. ;)

  Nic mi nie wiadomo, aby ten element gry uległ zmianie. Rycerz aktywuje pioruny, kiedy jesteśmy bliżej środka - na obrzeżach mapy mamy spokój ;)
   
 7. RafalinhoCK

  RafalinhoCK Someday Author

  Niech mi ktoś powie gdzie to filtrowanie anizotropowe bo jakoś nie widzę poprawy obrazu filtrów w grze . Ustawiłem na 16x i jakoś poprawy nie widzę , to jest już wbudowane w grze ? Wiadomo ze 16 razy filtrowanie powinno być dosyć widoczne .
  Druga sprawa fajnie że jest zmniejszone ilość chrustu wróżek .
   
 8. SMOD_WhiciaQ

  SMOD_WhiciaQ S-Moderator Team Drakensang Online

  wojtekwjk
  Brak związku z tematem - post usuwam.
   
 9. SMOD_WhiciaQ

  SMOD_WhiciaQ S-Moderator Team Drakensang Online

  Witam, posty związane z banerem - usuwam. wojtekwjk i nie, nie robię sobie jaj. Co ma wspólnego baner z aktualizacją, że mielibyśmy tutaj o tym dyskutować?. Baner jest w oknie startowym gry a nie na forum. Nie widzę sensu i pozwolenia w regulaminie forum, aby dyskutować o tym co się dzieje na świecie - na łamach forum.
  Rozumiem doskonale oburzenie bo sama mam swoje zdanie i nie uważam, aby dobrym posunięciem było mieszanie życia realnego z grą i poniekąd narzucanie swoich politycznych poglądów, ale pamiętajmy, że to wciąż tylko baner - nie musimy go czytać - wszystkie informacje na temat aktualizacji są na forum.
  Nie zamierzam również bronić ani potępiać BP - bo to ich gra - rządzą sobie jak chcą.
  Dopóki nie zajdzie taka potrzeba, odgórny nakaz a może Oficjalnie Ogłoszenie w sprawie tego banera i oburzenia Graczy - posty w tym zakresie będą usuwane jako OT. Zapytam dziewczyn, czy BP ze względu na oburzenie Graczy - ma zamiar się odnieść do swojej decyzji.
  Do tego momentu bardzo proszę o uszanowanie regulaminu forum i pisaniu postów na temat.
   
  Majkelix likes this.
 10. SMOD_WhiciaQ

  SMOD_WhiciaQ S-Moderator Team Drakensang Online

  Kochani, posty dotyczące eventu z Draganem - zostały przeniesione do tego wątku. Bardzo proszę pisać posty w odpowiednich miejscach.
   
 11. Dominico

  Dominico Forum Baron

  [​IMG]
  Dzień dobry! :)
  Chciałem to tu tylko zostawić, być może było ich więcej, ale nie przyglądałem się aż tak dokładnie.
  Miłego dzionka! ;)
   
 12. BA_Tyche

  BA_Tyche Board Administrator Team Drakensang Online

  Ale może by tak coś więcej...? Gdzie, kiedy, na jakim poziomie (chodź można się domyślić, że inf5, aczkolwiek na inf4 też lecą przedmioty tieru 8.)?
   
 13. Dominico

  Dominico Forum Baron

  Może rzeczywiście podałem za mało informacji... :oops:
  Wczoraj, na poziomie INF 5, eventowe mapki, Stanowisko Wykopalisk i/lub Mystras Nocą, najprawdopodobniej z amfor, bo z mobków nie lecą zielone itemki poziomu 1. (słownie pierwszego) ;)
   
 14. BA_Tyche

  BA_Tyche Board Administrator Team Drakensang Online

  Raczej celowałabym w Wykopaliska i nie w amforę, a w węgiel ;) dzięki za informacje, przekazane dalej.
   
 15. Daniel.zkl

  Daniel.zkl Forum Greenhorn

  gra totalnie przygotowana do nadchodzacych dni wolnych jeszcze o 1.30 rano brak lagow a po hotfixie bach 30k ms co mape czy wchodze czy wychodze z mapy pliki czyszczone wszystko zrobione ale nic nie pomaga i jeszcze uciety drop grpowych run to nie event Dragan ale Lagan
   
 16. Kornelwsk

  Kornelwsk Someday Author

  Witajcie mam pytanie czy ktoś posiada jakąś tabelkę, albo informację co do towarzyszy jakie mają statystyki po ulepszeniach wzrostnikami..?? I drugie pytanie obecnie jaki pet jest najszybszy jeśli chodzi o prędkość biegania ile jego wartość wynosi?
   
 17. lesnikowatosc

  lesnikowatosc Forum Greenhorn  Czarna harpia jest najszybsza I daje 13.5% z tego co pamietam
   
 18. Jasiu111

  Jasiu111 Padavan

  Tabelka jest tu. Warto jednak zaznaczyć, że przyrost wartości bonusu towarzysza jest zawsze stały, więc bardzo łatwo można sobie stosowną wartość wyliczyć.
  Od prawie 3 miesięcy jest to nieaktualne. W chwili obecnej "najszybszym" towarzyszem jest Żwawe tajemnicze pisklę, które można zdobyć w trakcie eventu wiosennego. Bonus na poziomie legendarnym wynosi 16,5%.

  PS. Harpia jednak daje 15,5% bonusu :)
   
  BA_Tyche, Kornelwsk and BA_Bastet like this.
 19. Kornelwsk

  Kornelwsk Someday Author

  Dzięki, ta tabelka fajna ale przydała by się jej jakaś aktualizacja, bo połowę tych rzeczy w poszczególnych kategoriach nie ma, a tych piskląt to już wcale ;)
   
 20. Vey_

  Vey_ Forum Apprentice

  Witajcie.
  Bug dotyczący syngerii setu mechanicznego z q8 nadal nienaprawiony (mag). Czy jest to celowe działanie by nie był on zbyt OP w niektórych sytuacjach? Ktoś z BP odniósł się do tej kwestii? Czyli:

  a) - zapomnieliśmy o tym,
  a) - wiemy i kiedyś naprawimy.
  b) - aa ee yyy mleko sojowe yyy owocowy zespół eee dynamiczny wtorek yyy ( mamy ważniejsze rzeczy na głowie, nie naprawimy).

  ?
   
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page