Discussion DYSKUSJA: Aktualizacja 239

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Aug 3, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Aktualizacja 239

  Bohaterowie Dracanii!

  Aktualizacja zawiera ostateczne poprawki do nadchodzącej Akcji Jubileuszowej a także kilka drobnych usprawnień i poprawę drobnych błędów.

  DSO życzy wszystkich udanej 9 rocznicy!

  Cieszmy się Jubileuszem!​

  rel239 banner.jpg

  Szczegóły dotyczące zmian znajdziecie tutaj.
  W tym wątku zapraszamy do dyskusji oraz zgłaszania ewentualnych problemów.​


  Pozdrawiamy,
  Wasza ekipa DSO
   
 2. wojtekwjk

  wojtekwjk Regular

  >Niektóre elementy wyposażenia postaci wyświetlane w Menu wyboru postaci zostały zastąpione nowymi, jeszcze niedostępnymi w grze.

  Czyli jeżeli mam na sobie jakiś item A, to w menu zamiast itemu A na swojej postaci zobaczę item B, którego nawet nie ma jeszcze w grze, mimo że to dalej będzie item A, tak ? Powinni jakąś nagrodę dać temu kto da radę wymyślić coś głupszego.
   
 3. Majkelix

  Majkelix Junior Expert

  Z tego co zrozumiałem chodzi o menu wyboru postaci przy tworzeniu nowej, która będzie ubrana w elementy wyposażenia możliwe do zdobycia, gdy wejdzie nowe rozszerzenie treści.
   
 4. Soulshade2

  Soulshade2 Forum Apprentice

  Aktualizacja aktualizacją lepiej zapytajcie bp kiedy naprawią drop odłamków sfery teraz to nie można połowy eventów zrobić w grze ponieważ brakuje nam odłamków to nie jest raczej normalne . Waluta która jest potrzebna prawie do każdego eventu prawie nie leci z map śmiech na sali czekamy na sensowne nowiny a nie zmiany graficzne nikogo to raczej nie interesuje .
   
  MrBark likes this.
 5. Charon

  Charon Someday Author

  Jeśli zabrakło ci sfer to uzbieraj na następny raz, kiedy ten event znów się pojawi. Nie można mieć wszystkiego odrazu
   
 6. leszekgo

  leszekgo Forum Apprentice

  Cześć chyba się przedmówcy coś pomyliło bo kolejny ewent jubileuszowy dopiero za rok czyli ma czekać rok ciekawe spostrzeżenie , pamiętam czasy kiedy ze sferami nie wiadomo co było robić bo zalegały nawet nie zbierało sie ich nieraz teraz to najbardziej deficytowa waluta a farmienie sfer 24/24 h to lekka przesada niech chociaż wrócą do poziomy dropienia sfer z przed okrojeniem dropu a nie jakieś pseudo dopalenia tyle w temacie zycze miłej gry.
   
  MrBark and przemas1010 like this.
 7. -Akashaa-

  -Akashaa- Forum Greenhorn

  To bardziej chodzi o to, że kiedyś drop odłamków sfer był większy mimo ich mniejszego zapotrzebowania, teraz zapotrzebowanie jest znacznie wyższe. Event za eventem a nawet kilka równocześnie, w których są one potrzebne i nie ma czasu nawet na uzupełnienie ich zapasu.
   
 8. Celesteherb

  Celesteherb Forum Greenhorn

  [​IMG]

  No to niezła aktualizacja xD co nie, pasek poleciał w kosmos
   
 9. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Elpolako91, Valkirn - Wasze posty kasuję jako OT.

  Start Święta Jubileuszu Dracanii został opóźniony o 3 godziny, zmiana powinna być naniesiona również w oknie gry. Prawdopodobnie otworzyłeś okno w trakcie naniesienia zmian, stąd taki widok ;)
   
  Celesteherb likes this.
 10. kreconyplkrecony

  kreconyplkrecony Forum Greenhorn

  straciłem ozdobe broni z kamieniami po aktualizacji? dlaczego...
   
 11. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Skontaktuj się proszę z Pomocą Techniczną. Pamiętaj, by być zalogowanym poprzez stronę https://www.drakensang.com/pl
   
 12. Majkelix

  Majkelix Junior Expert

  Osobiście tego problemu co kolega nie doświadczyłem, ale wchodzę po aktualizacji, a na chacie bractwa gorąca dyskusja, bo połowie ludzi poznikały itemy założone na postać/z plecaka/ze skrytki z włożonymi kamieniami i runami, więc problem jest na szerszą skalę. Co robić w tej sytuacji? Bo PT chce screeny tych itemów, których siłą rzeczy nie ma, no bo kto to robi. Nikt się przecież nie spodziewa, że następnego dnia zniknie i trzeba będzie mieć dowód, że się coś miało.
   
 13. BKGREG

  BKGREG Forum Apprentice

  Ja takze tego doswiadczam...nie tylko w wyposazeniu ale rowniez mialem druga ozdobe broni w ekwipunku ..czyli 2 przedmioty mi zniknely z kamieniami i runami wlacznie.
   
 14. Majkelix

  Majkelix Junior Expert

  Przejrzałem zgłoszenia z obcojęzycznych forów i porównałem z tym, kto zgłosił problem u mnie w bractwie i wzór się sprawdza - itemy poznikały tylko parowym mechanikusom, a konkretnie same legendarne ozdoby i bronie ze złotymi/platynowmi zaklęciami i włożonymi kamieniami/runami. Serwer Grimmag. Piszcie dokładnie co i z jakiej klasy postaci zniknęło to będzie można szybciej zlokalizować źródło problemu ;d
   
  Last edited: Aug 4, 2020
 15. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Spokojnie, problem został już przekazany wyżej.
   
  MRDarak31 and Majkelix like this.
 16. Wenusjanka

  Wenusjanka Forum Greenhorn

  No to miejmy nadzieje, iż odzyskamy nasze itemy/kamyki/runy/platynki itd .... pozdrawiam (wcale nie zdenerwowana Wenusjanka) :/
   
  MrBark likes this.
 17. WhiciaQ

  WhiciaQ User

  Valkirn
  Post kasuję jako OT.
  Byłoby wręcz niedorzeczne, gdybyście nie odzyskali tego co utraciliście - zważywszy, że jest to tak istotna rzecz jak element ekwipunku. Na razie czekamy na ruch Twórców.
   
 18. dforko

  dforko Forum Apprentice

  Faktycznie, mój mechanikus jest raczej średniaką, na pewno nie miał samych nie wiadomo jak wysokich bonów ale poznikały też u mnie ozdoby broni.
   
 19. Soulshade2

  Soulshade2 Forum Apprentice

  Charon nie wiem jak ty ale ja nie mam czasu aby siedzieć w grze 24/24 i dropić sfery większość z nas prowadzi dorosłe życie a drop który aktualnie jest w grze to kpina grając 2 3 h dziennie nie ma opcji aby nazbierać 4200 sfer na inf 3 aby zrobić niezwyciężonych do tego po 2 eventy miesięcznie dodatkowo czyli karrabosa i vargulf także nie filozofuj i jak nie masz nic mądrego do powiedzenie w temacie nie wypowiadaj się w porządku.
   
  MrBark likes this.
 20. KulawyMao

  KulawyMao Exceptional Talent

  co za 'geniusz' wymyslil sobie aktualke w ostatni dzien evka? ^;-
   
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page