Discussion DYSKUSJA: Aktualizacja 241

Discussion in 'Sekcja Polska' started by VenusIT, Aug 26, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. VenusIT

    VenusIT Commander of the Forum

    Drodzy Bohaterowie!

    Jutro rano wprowadzimy do gry kolejną Aktualizację zawierającą poprawki błędów oraz Dzień Premium.

    Harmonogram: 27.08.2020
    08:30 - Rozpoczęcie odliczania
    09:00 - Przestój serwerów
    ~09:45 - Planowane zakończenie przestoju
    (poza serwerami Tegan i Agathon, na których z powodu konserwacji
    bazy danych przestój zakończy się około 10:30)

    Nowości:
    • Aktualizacja 241 zawiera zaktualizowane przedmioty oferty Dnia Premium zaplanowanego na dzień 29 sierpnia
    Poprawki błędów:
    • Przedmioty zwiększające ilość Punktów doświadczenia w ramach oferty dnia proponowane były postaciom na poziomie 55. Zostało to naprawione
    • Postacie Parowych Mechanikusów nie były w stanie otrzymać efektu dla jubileuszowych naramienników. Naprawiliśmy ten błąd i Gracze, których dotykał problem otrzymają skórkę za pośrednictwem odpowiedniego powiadomienia po wprowadzeniu aktualizacji
    • Brakowało niektórych tekstów lub miały nieprawidłowe tłumaczenie w języku rumuńskim. Zostało to naprawione.

    Miejscem do dyskusji na temat Aktualizacji oraz do zgłaszania ewentualnych problemów jest ten wątek.


    Pozdrawiamy,
    Wasza ekipa DSO
     
  2. Vinith

    Vinith Forum Greenhorn

    Zniknęła skrzynia, która dawała nagrody po osiągnięciu konkretnego lvla, coś wiadomo w tym temacie?
     
  3. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Witaj,
    wysłaliśmy zapytanie, gdyż mamy kilka sygnałów w tej sprawie. Mam nadzieję, że jutro będziemy już wiedzieć coś więcej.
    Przepraszamy za niedogodności!
     
  4. rocmanigor

    rocmanigor Forum Apprentice

    Witam, czy jubileuszowa peleryna zwieksza nam takze drop poszczegolnych skrzyn? Tzn jezeli z inf4 normalnie dostaje 8 skrzyn to po zakupie bede dostawal 12? Dziekuje za odpowiedz
     
  5. RafalinhoCK

    RafalinhoCK Advanced

    Mi zniknęła skrzynia ze skrytki która była na 60 lvl która leżała od lat sobie w depozycie , zwróci ją ktoś ?
     
  6. WhiciaQ

    WhiciaQ User

    W przewodniku masz opis peleryny.

    Dwa posty wyżej - BA napisała, że czekamy na info w tej sprawie.
     
  7. rocmanigor

    rocmanigor Forum Apprentice

    Jest to ten sam opis co w grze, ktory nie daje jednoznaczej odpowiedzi, pytanie czy skrzynie traktujemy jako fanty.
     
  8. Teufel

    Teufel Forum Apprentice

    Nie
     
  9. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    Przeczytaj opis peleryny, nazwy przedmiotów i zastanów się chwilę. Jest napisane, że peleryna zwiększa o 50% wielkość stosu jubileuszowych fantów. To, co dostajesz z dużej skrzyni, to skrzynie z jubileuszowymi fantami. Dopiero w tych skrzyniach znajdują się jubileuszowe fanty, czyli postęp. Wniosek z tego taki, że peleryna zwiększa stos postępu i w związku z tym, dostaniesz 45 zamiast 30 z każdej jednej skrzyni z fantami.
     
  10. Teufel

    Teufel Forum Apprentice

    Napisałem mu ze nie to po co na siłę trzecia odpowiedź. Dostał link do przewodnika co oznacza że więcej niż jest w opisie peleryny opcji nie ma. Nie ma potrzeby na siłę wciskać się w każdy post i się popisywać xd
     
  11. PatrykWalencik

    PatrykWalencik Forum Apprentice

  12. WhiciaQ

    WhiciaQ User

  13. Dемои

    Dемои Forum Pro

    Błąd z umiejętnością tanka nadal nie naprawiona od miesiąca i wszyscy to wykorzystują. Pomimo używania innych skilli na buffie z Fanatyzmu bonus nie znika. Ile razy jeszcze trzeba to zgłaszać?
    [​IMG]
     
  14. WhiciaQ

    WhiciaQ User

    Zgłosimy to.
     
  15. dziugus

    dziugus Forum Greenhorn

    mam problem z wykupieniem pakietu premium za pomoca paysafe card oraz my psc niemoge dokonac zadnej tranzakcji nwm czy to tylko moj problem poprostu nienabija mi kodow a niemoge rowniez wejsc na my psc zeby dokonac zakupu...
     
  16. wojtekwjk

    wojtekwjk Regular

    Problemami z płatnoścami zajmuje się tylko i wyłącznie pomoc techniczna. Nikt na forum nic ci z tym nie zrobi.
     
    BA_Bastet likes this.
  17. Charon

    Charon Someday Author

    Zaraz, zaraz ale po co to zmieniać ? Przecież tank aktualnie jest najsłabszą klasą, więc po co go jeszcze dodatkowo osłabiać ?
     
  18. KulawyMao

    KulawyMao Exceptional Talent

    zalezy co uznawac za najgorsza klase
    na pve moze sobie to miec
    na pvp tank jest obecnie najlepsza klasa, glownie dzieki temu bugowi, przez ktorego nie jestes w stanie od niego uciec, bo ma perma wiekszy speed biegu, do tego szybciej bije.
     
  19. Charon

    Charon Someday Author

    A kto dzisiaj robi pvp ? BP mówiąc łagodnie, tak ZEPSUŁO (naprawdę mnie kusiło aby użyć innego słowa) arene, że większość graczy tam wgl nie zagląda i ja z tego miejsca kłaniam się BP za to, że są na tyle zdolni iż potrafili zniszczyć coś tak pięknego, jak stare PvP za czasów 40-45lv.

    Miej też na uwadze kulawy że wojek musi ganiać za innymi, dlatego dla balansu musi mieć ten movent speed z skilli
     
    Last edited: Sep 16, 2020
Thread Status:
Not open for further replies.