Discussion DYSKUSJA: Aktualizacja 246

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Tyche, Feb 1, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. BA_Tyche

  BA_Tyche Board Administrator Team Drakensang Online

  Drodzy Bohaterowie!

  Jutro, 2 lutego, zostanie wprowadzona wersja o numerze 246. Zawiera ona w większości poprawki błędów oraz kilka zmian. W kolejnej aktualizacji nadal będziemy skupiać się nad poprawą błędów oraz poprawą w zdobywaniu łupów. Z dokładną zawartością wersji 246 można się zapoznać tutaj.

  Harmonogram: 02.02.2021
  08:30 - Rozpoczęcie odliczania
  09:00 - Przestój serwerów
  ~10:00 - Planowane zakończenie przestoju

  Do dyskusji na temat bieżących problemów zapraszamy w tym wątku.
   
 2. -kiler5-

  -kiler5- Someday Author

  osobiście nie wierze cuda ,i w ta aktulką
   
  gargamel2902, bonarxPL and BKGREG like this.
 3. KulawyMao

  KulawyMao Forum Expert

  I nie masz w co wierzyć, latka poprawia parę błędów i wprowadza kolejne nerfy postaci, bo za łatwo jest.
   
  bonarxPL and BKGREG like this.
 4. Dominico

  Dominico Forum Baron

  Śmiem się nie zgodzić w tej kwestii, otóż osiągnięcia polegające na pokonaniu bossów w międzyświęcie można jak najbardziej zdobyć, poza tymi związanymi Mortisem oczywiście.

  Osobiście podczas ostatniej akcji specjalnej DTU na poziomie bezlitosnym zdobywałem osiągnięcia V rangi, natomiast na tym samym poziomie trudności w międzyświęcie można je zdobyć na randze VI. :)

  A wiadomo może co z efektami grupowymi i runami?
  Widziałem gdzieś, chyba na Discordzie listę znanych problemów, ale nie mogę aktualnie znaleźć... :(
   
 5. MRDarak31

  MRDarak31 Advanced

  Kula ognia już nie robi robi brrr?


  Co do aktualki, miałem wrażenie że drop kamieni zostanie znerfiony, a same kamienie będą dropić wyższe, tylko że rzadziej.
  Jak się okazuje, drop jest obiektywnie lepszy
   
 6. Dемои

  Dемои Forum Inhabitant

  Jak zwykle mag musi być znerwiony a tarcza kolców tanka jest przecież taka zbalansowana :rolleyes:
  Serio aż muszą psuć magowi skille które pomagają innym klasom? Mag najwyższe szkody podstawowe ze wszystkich klas a znów będzie bił najmniej bo co aktualkę będą mu psuć skille. Czekam na naprawienie tarczy kolców tanka na pvp oraz zmniejszenie zasięgu gniewu smoka bo to jest grubo przesadzone skille.
  Tank z końca mapy na arenie 1v1 może mnie bić wybuchem a ja jego nawet nie sięgam/nie widzę o_O
   
 7. MRDarak31

  MRDarak31 Advanced

  Hmm, cIEkaWe dLaCzegO  vs

   
 8. Dемои

  Dемои Forum Inhabitant

  I co ja mam tu zobaczyc? 6mln z lodowego na krycie? To jest nic przy dobrym buildzie i onyksach trapezach 3 poziomu. Tank takie szkody robi normalnie ale tego to nie widzisz :rolleyes:
   
 9. Manfi86

  Manfi86 Advanced

  Koledzy niech tam sobie idą w miliony dps a ja zapytam jak z wiedzą ? Zejdźmy może do przyziemia i przeciętnego gracza non-payment, który kisi się w miejscu z powodu zbyt niskiego poziomu wiedzy.

  Poprawiło się coś tak realnie ?
   
 10. smiechunhs

  smiechunhs Someday Author

  za takie jaja jakie sie dzieja to powinni dac chociaz premke do jesego... a tak to koniec gierki ;] elo zycze upadku gierki na ament ;] za taki syf jaki robia z ta gra
   
  gargamel2902 likes this.
 11. Dominico

  Dominico Forum Baron

  Ulepszałem i zgubiłem 5 kamieni szlachetnych i zachodziłem w głowę, czy przypadkiem nie przemieliłem, czy nawet nie sprzedałem... o_O
  W końcu znalazłem, zostały na stole warsztatowym! :p

  No i ciekawe są unikaty premium:

  każdy ma 3 zaklęcia a broń dla krasia ma 1, słownie jedną bazową statystykę :D
   
  Last edited: Feb 2, 2021
 12. Dемои

  Dемои Forum Inhabitant

  Problemu przy wczytywaniu map też nie naprawili, nadal trzeba rozłączać internet żeby mapa się wgrała.
  Do tego zepsuli magowi natarcie, które dawało na ułamek sekundy odpornosc przed obrażeniami a teraz te leczenie jest bezużyteczne gdy mobki odrazu namierzają cie w trakcie natarcia. To musieli magowi zepsuć a cofanie postaci po natarciu nadal jest... :mad:
   
 13. MethaneBlaster

  MethaneBlaster Forum Apprentice

  Jest drobnostka którą fajnie, że naprawili - rycerz z pierścienia. Nie zrobili nic z najbardziej przeszkadzającymi mi w grze błędami - dropem wiedzy, złym naliczaniem obrażeń, stopniem trudności i błędami kluczowych umiejek mojego krasnala. Jeszcze bardzo daleka droga, zanim będę skory do ponownego wydania $$ w tej grze.
   
  Last edited: Feb 2, 2021
  MrBark likes this.
 14. piątunio44

  piątunio44 Junior Expert

  umknęło mi, za co rekompensata w postaci mm?
   
 15. BA_Tyche

  BA_Tyche Board Administrator Team Drakensang Online

  Spokojnie, nam też. :)

  EDIT: Popełniłam matematykę i znalazłam prawdopodobną przyczynę dzisiejszej rozrzutności BP. Otóż istnieje możliwość wykupu rozszerzenia paska skrótów klawiszowych i kosztuje ono 5.000 mrocznych. Przed CE również tyle kosztowało, tyle że w tej cenie było 7 klawiszy, a obecnie jest 5. Oznacza to, że "brakujące" 2 klawisze warte są 1429 mrocznych (w przybliżeniu do całości). Gracze zatem otrzymali rekompensatę za "utracone" klawisze w wykupionych rozszerzeniach (nawet jeżeli nie zostały faktycznie wykupione, a np. otrzymane jako nagroda w evencie). Osobiście posiadam 4 dodatkowe rozszerzenia i otrzymałam 5714 mrocznych - czyli czterokrotność 1429 :)

  Ale żeby nie było, w świecie Dracanii musi istnieć równowaga - dla zachowania balansu niektórym poznikały kostiumy królika :p
   
  Last edited: Feb 2, 2021
  BA_Bastet likes this.
 16. KulawyMao

  KulawyMao Forum Expert

  Mag może zadawać i miliard DMG i co z tego jak to inni szybciej i efektywniej farmia?
  Dla twojej informacji to od dawna nie gram, a tylko sporadycznie wejdę do dso (*****)
  Ps. Oddaj magowi skille, bo postacie używające 1 przycisku do grania były w latach 90, a mamy 2021
   
  Last edited by moderator: Feb 3, 2021
 17. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  KulawyMao - z Twojego postu usunąłem fragment, będący prywatną wycieczką.
   
 18. Burzex

  Burzex Forum Apprentice

  I co teraz z tym faktem? Miałem kostium i nie mam. Nie korzystałem, nawet bym nie zauważył gdyby nie Twoja wiadomość ale no.. Oddadzą je, czy jak chce go znów mieć to mogę go zakupić za "jedyne" 5999 mrocznych?
   
 19. Invicta

  Invicta Forum Apprentice

  Czy są jakieś plany dla zwiększenia atrakcyjności gry dla graczy średnich i tych którzy zaczynają dopiero przygodę? Jak do tej pory od wprowadzenia aktualizacji 245 , pózniejszych hotfixów i aktualizacji 246 gra jest grywalna tylko dla starszych "wykoksowanych"graczy , którzy bez problemów chodzą teraz od zagłady wzwyż .Dla osób o średniej sile i tych początkujących do tej pory był brak mozliwości rozwoju(bardzo słaby brak dropu wiedzy, brak mozliwości dropu run(nawet tych z eventu po poziom normalny dla nich to jak kiedyś fatal).Wprowadzane są "poprawki" ale tych najbardziej oczekiwanych nadal nie ma.Starzy gracze nie będą sponsorowali tej gry bo oni już wszystko mają a nawet premuim delux to teraz żadna atrakcja bo w sumie nic nie daje ,nowy i średni gracz został "olany" więc też zapewne nie będzie dokładał się do sponsorowania(nowi szybko odejdą a średniacy co najwyżej będą zaglądać sporadycznie licząc że coś się zmieniło).Także proszę MOD-ów o zapytanie czy coś w tej materii jest planowane(np. drop run od poziomu śmiertelnego , zwiekszenie stosu dropu wiedzy i częstotliwości jej wypadania ,zmniejszenie hp bossów).
   
 20. wojtekwjk

  wojtekwjk Regular

  No przecież CE było zwiększeniem "atrakcyjności" całej gry xDDD. Nie wiem czy ta na wpół martwa gra przeżyje kolejne takie "zwiększenie atrakcyjności".

  Raczej starzy gracze wszystko mieli*. Wraz z mrocznym dziadostwem wszystko zostało im (nam) odebrane. Kamienie, runy, platyny które tak pieczołowicie zbieraliśmy i ulepszaliśmy przez ostatnie 2 lata zostały cofnięte i straciły jakąkolwiek wartość. Jedyną przewagą jest 200 lvl wiedzy. Można powiedzieć że starzy gracze maja niewiele lepiej od tych którzy dopiero zaczęli grać. Naprawdę niewiele.
   
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page