Discussion DYSKUSJA: AKTUALIZACJA 247

Discussion in 'Sekcja Polska' started by VenusIT, Feb 17, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. VenusIT

    VenusIT Commander of the Forum

    Dzielni Bohaterowie!

    Nadchodzi Aktualizacja 247.

    [​IMG]

    Harmonogram: 18.02.2021
    08:30 - Rozpoczęcie odliczania
    09:00 - Przestój serwerów
    ~10:00 - Planowane zakończenie prac

    Wszystkie szczegóły dotyczące nowości znajdziecie tutaj.

    Do dyskusji oraz zgłaszania ewentualnych problemów zachęcamy w tym temacie.

    Serdecznie pozdrawiamy,
    Wasza ekipa DSO
     
  2. KulawyMao

    KulawyMao Exceptional Talent

    to jakis zart? pomine wczesniejsze tiery, bo za bardzo sie nie roznia
    45 zlota = bp wie ile teraz jest warty rozowy/legendarny itemek? minijackpot, ktory jest wiele mniej warty od zwyklego standardowego itemka? gg
    300 glifow potegi? a czasem roz nie daje 2k+? to samo co wyzej

    czasami mam wrazenie, ze w bp pracuja ludzie (*****).

    ps. i po to bp usuwalo tierowane kostki, zeby po 3 miesiacach wprowadzac je spowrotem? nie ma to jak jawnie okradac graczy z zasobow
     
    Last edited by moderator: Feb 18, 2021
  3. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Nie do nas należy decyzja jakie i w jakiej kolejności błędy zostaną naprawione. Nie do nas też należy decydowanie, czy dany błąd ma się znaleźć na liście znanych problemów. Nasz rola kończy się na wysłaniu zgłoszenia. Reszta leży już w gestii producenta.
    Opis aktualizacji został wrzucony po angielsku, gdyż jego tłumaczenie "chwilę" trwa. Jeżeli ten czas jest dla Ciebie zbyt długi, to zapraszam do pomocy. Na pewno zostanie to docenione.


    KulawyMao - z Twojego postu usunąłem mało kulturalne określenie.
     
  4. RafalinhoCK

    RafalinhoCK Advanced

    Kiedy Będzie zwiększony drop wiedzy ? Nawet z dziennych wiedza jest do zdobycia raz w tygodniu tylko i to w małych ilościach .
    Kiedy będzie możliwość zdobywania drogi zagłady nie mówię tu o sześcianach bo z tego co pisze to tylko z sześcianów legendarnych i nadzwyczajnych w marnej ilości 1 sztuki leci a na niższych sześcianach już nie ma takiej możliwości .
     
    Manfi86 likes this.
  5. Manfi86

    Manfi86 Advanced

    Serio? Do 20 wiedzy ? Gdyby było od ... do iluś tam w zależności od poziomu sześcianu, to bym zrozumiał. W ogóle nie rozumiem w jakim celu usunięto poziomy sześcianów, a po chwili znowu one powróciły ? Czekam na info od graczy jak z poziomem dropu wiedzy w 247, bo to co jest teraz, to jakaś nędza.

    Jak może wyglądać poprawka na poziomie bolesnym i dręczącym, która ułatwi grę na wyższych poziomach ?

    Nie wiem jaki będzie droprate, ale to należy akurat pochwalić. Jak ktoś gra solo to do szybkiej farmy będzie w sam raz.

    Odnoszę jakieś dziwne wrażenie, że ta aktualizacja ma na celu "napchać" graczy kamieniami i runami. Potem przyjdzie 248 dająca craft a jak się gracze "dopasą" to wszystko zostanie skręcone i tak w koło .. Najpierw coś dadzą jest okres "mniam mniam mniam" potem zabiorą i tak cały czas.

    Skoro będzie mini-quest u Tabona, to jaki problem dać mini-quest na wiedzę np. ?

    Jeżeli w 248 zostanie wprowadzona możliwość craftu wyjątkowych przedmiotów, to śmiem twierdzić, że ich drop zostanie skręcony. Oczywiście do wycraftowania będzie potrzeba "tonę czegoś" co będzie się zbierało w sposób uciążliwy i długi.
    Takie mam przypuszczenia.. Ale zawsze będzie furtka za MM .. nie może być inaczej ..
     
    Last edited: Feb 18, 2021
  6. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    FatBoySlim - Twój post kasuję jako OT.

    Nie mamy obowiązku tłumaczyć żadnych ogłoszeń, poradników czy opisów aktualizacji. Wielokrotnie już o tym wspominaliśmy, że robimy to bezinteresownie, o ile znajdziemy na to dodatkowy czas.
     
  7. Invicta

    Invicta Forum Apprentice

    Z magiem w grupie na kuli ognia nie da się grać , jest jeszcze gorzej niż z wulkanem u ryca na początku , po co grzebać przy efektach jak było dobrze?
     
  8. $upitek

    $upitek Forum Greenhorn

    Na pustyni zniknęły darmowe skrzynki.
     
  9. krzy40

    krzy40 Someday Author

    Dlaczego zniknęły wszystkie skrzynie na mapkach ? Pół godziny ganiania po Pustyni i ani jednej skrzynki :(
     
  10. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    To ostatecznie wszystkie czy tylko te darmowe? I czy tylko na Pustyni? Czy wybijacie przeciwników w pobliżu?
     
  11. MethaneBlaster

    MethaneBlaster Forum Apprentice

    Ta aktualizacja mało zmienia jeśli chodzi o mnie. Gdzie jest poprawa dropu wiedzy? Gdzie jest nerf na hp bossów? Bez tego nie da się grać.

    Jednak opis następnej aktualizacji mnie zainteresował:

    "wersja 248 będzie zawierała kilka poprawek do poziomów bolesnego i dręczącego, by ułatwić graczom z niskimi poziomami grę na wyższych poziomach trudności. Jednocześnie poprawimy też dostępność run - będą możliwe do zdobycia na poziomie bolesnym."

    Czy wiecie może co dokładnie mają na myśli poprzez te "kilka poprawek"?
     
  12. Manfi86

    Manfi86 Advanced

    Czy, to prawda, że z sześcianów lecą itemki na max 100 lvl ?
    Jeśli tak, to w moim przypadku mając 77 lvl trzymanie ich i zbieranie jest bez sensu.
    Już teraz część z mojego wyposażenia ma 120 lvl, więc otwarte itemki powędrują na przetop lub sprzedaż.
    Gdyby poziom itemów osiągał 140 lvl, gormadzenie sześcianów miałoby jakiś sens, żeby zrobić upgrade.

    W obecnej sytuacji poza śmieszną ilością wiedzy jaka leci otwieranie ich z nadzieją na dobry przedmiot mija się z celem.
     
  13. krzy40

    krzy40 Someday Author

    Wszystkie ! Mobki wyczyszczone a skrzynek brak :( :( :(
     
  14. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Stos wiedzy, jaki może polecieć z sześcianów jest zwiększany przez runa poszukiwacza mądrości. Prawdopodobnie też bonus mentora ma na niego wpływ - nie mam jak tego sprawdzić. Licząc maksymalny stos i legendarne runy, to z sześcianu można uzyskać nawet 50 wiedzy.
    Co do dropu wiedzy, dzisiaj udało mi się zdobyć ok. 900 z samego dropu z przeciwników. Troszkę poleciało jeszcze z dziennych zadań i sześcianów.


    Drop wiedzy ciągle obserwują i możliwe, że będą go dostosowywać. O zmianach w HP bossów nic nie wiadomo.
    Te kilka poprawek, dotyczy głównie obniżenia i dostosowania poziomu gry na niższych poziomach trudności. Do czasu pojawienia się tego na TS, szczegóły nie będą znane.


    Przedmioty z sześcianów zawsze skalują się do poziomu postaci, więc to prawda, że mogą osiągnąć maksymalnie poziom 100.

    Dostaliśmy informację, że skrzynki na Wielkiej pustyni zostały usunięte intencjonalnie.
    Nie jest to pozytywna informacja, więc proszę o kulturalne wyrażanie opinii na jej temat.
     
  15. krzy40

    krzy40 Someday Author

    Proponuję intencjonalnie usunąć z mapek wszystkie moby i bossy. Zostawić jednego ukrytego przed graczami i niech sobie ganiają po mapkach. Boss stawałby się widoczny po zakupienu mm za gotówkę. Gratulacje dla twórców za intencjonalne myślenie
     
  16. Barakun91

    Barakun91 Forum Greenhorn

    Witam,jestem w Kingshill i nie wyświetlają mi się żadne questy związane z eventem Sargona.Żadnych "!" ani "?"

    https://ibb.co/8PVGsSY
     
  17. Geraldinio

    Geraldinio Advanced

    uff całe szczęście że utrudnili usuwając skrzynie za wytrychy z pustyni, bo było za łatwo :) Ja się załapałem na "buga" i obłowiłem, wydając ponad 10k wytrychów. Teraz mam prawie wszystkie itemy na 140 lvl i już nie padam na bolesnym bossie po 3 hitach. Biję go co prawda 15 minut, ale to już drobiazg. Twórcy zapewne liczyli, że po 9 latach mojej gry zresetują wszystko co osiągnąłem i będę padał na normalu jak noob, ale złamałem system i skończę za to pewnie z banem. Może to i dobrze, nie będzie mnie więcej kusiło, żeby logować się do gry, która tak haniebnie oszukała wieloletnich graczy. :(
     
    Last edited: Feb 19, 2021
    MrBark and Majkelix like this.
  18. Dekso

    Dekso Someday Author

    Ta słynna aktualizacja, co przewaliła grę w (*****), to powinien być przykład na uczelniach, jak szybko się upada.
     
    Last edited by moderator: Feb 20, 2021
  19. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Dekso - z Twojego postu usunąłem wulgarne słówko.
     
  20. glaniasty

    glaniasty Forum Greenhorn

    kiedy zostanie naprawiona kali
     
Thread Status:
Not open for further replies.