Discussion DYSKUSJA: Aktualizacja 252

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Orion, Aug 31, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Bohaterowie Dracani!

    Zbliża się aktualizacja o numerze 252.

    Harmonogram: wtorek, 31 sierpnia
    08:30 - Rozpoczęcie odliczania
    09:00 - Przestój serwerów
    ~10:00 - Planowane zakończenie prac

    Więcej informacji na temat aktualizacji znajdziecie tutaj.​

    Do dyskusji, wyrażania opinii oraz zgłaszanie ewentualnych błędów zachęcamy w tym temacie.

    Serdecznie pozdrawiamy,
    Wasza ekipa DSO
     
  2. KulawyMao

    KulawyMao Exceptional Talent

    [​IMG]

    polecialy mi naramy....i nie moge ich podniesc...i co teraz?
     
  3. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Zgodnie z nazwą, to tylko efekt Płonącej bestii dla naramienników. Sprawdź, może skórka została odblokowana mimo to. Jeżeli nie będzie, to zgłoś się proszę do Pomocy technicznej.
     
    BA_Bastet likes this.
  4. Totentamten

    Totentamten Junior Expert

    Ktoś może po krótce opisać jak najlepiej robić ten event? Mam jeszcze z poprzednich lat jakieś skrzynki itp, gdzie chodzić, na czym się skupić? Co kupować, kryształy prawdy, pałki do piniat... Widziałem poradnik z zeszłego roku, tak jest opisane wszystko i nic. Mam tutaj na myśli praktyczne podejście.
     
  5. KulawyMao

    KulawyMao Exceptional Talent

    praktyczne podejscie jest proste
    masz w grze opisane co masz robic = nauka czytania ze zrozumieniem = idziesz i klepiesz.
     
  6. bandziu2014

    bandziu2014 Forum Apprentice

    Czy otwierając kuferki podczas tych okropnych lagów, po przeniesieniu na inna mapę lub cokolwiek innego otrzymaliście nagrody z progresu? Bo u mnie jest ten problem że progres jest zrobiony a nagród nie ma.
     
  7. LipeeK

    LipeeK Forum Greenhorn

    siemka ktoś też ma problemy na serwerze Grimmag z dołączeniem do gry?
     
  8. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Pojawiły się nowe informacje odnośnie efektu naramienników - Płonąca bestia. Otrzymaną skórkę można podnieść z podłogi TYLKO w przypadku, gdy nie ma się odblokowanego tego skina. Jeżeli skórkę już posiadamy, to podniesienie nie będzie możliwe. I, co najważniejsze, brak możliwości podniesienia nie jest błędem.


    Serwer Grimmag jest obecnie w fazie problemów z lagami i dostępnością. Trzeba czekać, odpowiednie osoby są świadome tych problemów.
     
  9. ryszard1951

    ryszard1951 Forum Greenhorn

    mam pytanie. Mam dwie postacie, maga i łucznika. Chce wejść na łucznika a wyskakuje komunikat ze ta postać jest w użyciu kod błędu 23 i muszę użyć innego klienta? to jakiś błąd czy nie można grac już dwoma postaciami na jednym koncie?
     
  10. MRDarak31

    MRDarak31 Padavan

    To jest normalne?
    [​IMG]

    broń przy wejściu do drzwi ma max 14k szkód
     
    Last edited: Aug 31, 2021
  11. KulawyMao

    KulawyMao Exceptional Talent


    calkiem latwe to wyzwanie, to trzeba bylo troche utrudnic? rip klasy dystansowe
     
  12. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Jak rozumiem, skok nie działał?
     
  13. KulawyMao

    KulawyMao Exceptional Talent

    skok nie dziala, wyjsc nie mozesz = czekasz na smierc
    po paru razach jak sie podnioslem odblokowalem sie, jak boss na mnie stanal i przesunelo mnie w bok
     
    Last edited: Sep 1, 2021
  14. ZabijMnieGlino

    ZabijMnieGlino Padavan

    Skąd złote piniaty, u gnoba za drakeny i.... ?
     
  15. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Nie u Gnoba, a u Grimy ;) pozostałe złote pałki można zdobyć z normalnych piniat (jedna złota pałka na piniatę).

    I te wartości w oknie powinny być prawidłowe. Uprzedzając pytanie - nie, nie wiemy kiedy zostanie to zmienione, jeżeli w ogóle.
     
    Last edited: Sep 1, 2021
  16. KulawyMao

    KulawyMao Exceptional Talent

    z areny tej normalnej leci cale 0 kp i cale 0 palek....no moze raz na ruski rok cos tam leci

    ktos mi powie jaki sens jest biegania tego przez MIESIAC? caly event robi sie w 2h(potem tylko wyzwanie 4 bossow), to po jakiego grzyba ta smieszna arena jest tyle czasu, jak nic z niej nie ma?
     
  17. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    świetą prawde piszesz -nic tam nie leci 0 kostek ,0 pałek do złtych pinat, 0 kamieni na pył tyle co z paska , jak paleci to jedna na kilkast wejść ,troszke zaniedbany ten event ,poprzedni ,,pokonaj niepokonanych ,, był dopieszczony ludzie farmili do ostatniej chwili ,a ten to jakiś nie wypał,_( tak powiem nie piszcie za dużo bo bedzie off top tyle ludzi pisze na tym forum )))
     
    Last edited: Sep 1, 2021
  18. Totentamten

    Totentamten Junior Expert

    Event ukończony szybko, może nawet za szybko biorąc pod uwagę, że postać mam raczej nie za mocną. Po ukończeniu uzbierało się 97 pałek do piniat, a to przełożyło się na 5 złotych pałek przez otwieranie zwykłych piniat w kingshill. Trochę szczęścia dopisało, ale komu nie dopisało, to chyba nie ma aż tak za czym płakać.

    Porażką jest ta mapa z trzema bosami i to jak ktoś "przemyślał" mechanikę tam. Jeżeli ktoś nie jest OP i nie zabija bossów w krótkiej chwili, to potrafią przywołać tyle innych zwykłych mobów, że gra staje nawet na przyzwoitym komputerze. Serwery też pewnie się przez to pocą.

    Liczba różnych skrzyneczek i żetonów które trzeba (można) upchać w banku/plecaku też miód malina... Już nawet bez trzymania skrzynek na przyszły rok, to chociaż żetony powinny trafić do zakładki z kluczami?

    Genialne nagrody dostajemy otwierając piniaty u NPC z wierzchowcami i tego na dywanie. Jak ktoś ma u nich wszystko wykupione to w zasadzie wyrzuca bądź wie ile pałek tylko żeby wylosować jedną złotą. Nagroda jak się zowie...

    Złote piniaty też nie powalają, doskonałe kamienie wydają się śmieszne w chwili obecnej, na 5 złotych piniat raz dostałem chyba 5 białych run. W sumie to najbardziej satysfakcjonuje otwarcie ich dla osiągnięcia, a jak ktoś takie posiada to już całkiem majstersztyk.

    Oczywiście nagrody z pasków postępu przynajmniej dla postaci pokroju tej mojej są całkiem przyjemne.

    No i teraz dylematy, co dalej:
    - sam rozlewu nie zrobię, pchać się do grup i robić arenę za uniwersalne tokeny dla skrzynek z postępem?
    - a może samemu biegać max bezlitosny... aby na pewno po co?
    - skrzynki z postępem chomikować na przyszły rok, czy otwierać w nadziei na pałki do piniat?
    - jak chomikować, to jak inaczej farmić pałki? Chciałbym otworzyć pozostałe dwie złote piniaty.
    - na arenę wyzwania próbować biegać po tą zbugowaną broń? Coś więcej można tam dostać ciekawego? Inne unikaty?
    - za kryształy prawdy kupiłem peta, resztę chyba już tylko wydawać na pałki właśnie?
    - farmi ktoś w ogóle kryształy prawdy biegając po jajkach na buffie? Tak biegałem chyba ze 3-4 lata temu, mam jeszcze buffy +10, ale czy to wydajna/sensowna forma?
     
  19. KulawyMao

    KulawyMao Exceptional Talent

    1 bron jest op, nawet jak ja znerfia do 13k, obecnie na q4 nawet na max kamieniach wkladajac 20 max cyrkonow nie mam 4,0 bez peta = na tej broni mam = zamieniam z 10k dmg na 4,0 i zmieniam peta na lepszego = jedynie dla tanka taka srednia, jakby ja znerfili
    2 wierzchowca nie kupujesz? wejsciowek na bossy? kupywanie tam palek to jak dla mnie bezsens
    3 biegalem, z buffem +10 na luzie wyfarmisz pozostala czesc, ktora Ci braknie na wykupienie wszystkiego ;d ja tam na pale skrzynki otwieralem pod koniec, bo juz mi sie tego biegac nie chcialo xd
     
  20. MRDarak31

    MRDarak31 Padavan

    Co z tym dzisiejszym hotfixem? Nie było żadnego przestoju serwerów, ani ładowania danych
     
Thread Status:
Not open for further replies.