Discussion DYSKUSJA: Aktualizacja 252

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Orion, Aug 31, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Ennika

  Ennika Advanced

  Nie było? Myślałam, że naprawią błąd działania szerszeni u strażnika lasu. Błąd pojawił się po aktualizacji.
   
 2. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Ja tam w ogłoszeniu nie widzę słowa "hotfix", a "przerwa techniczna". To dwie zupełnie inne rzeczy. I tak, był przestój serwerów, ale krótszy o godzinę niż deklarowano.
   
  BA_Orion likes this.
 3. Soulshade2

  Soulshade2 Someday Author

  Gdzie leci ta nowa broń na jakiej arenie bądź z jakiego bosa ??
   
 4. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Broń leci ze skrzyni na Drakanijskiej arenie wyzwań.
   
 5. ludwik10

  ludwik10 Forum Apprentice

  Jak zdobyć ostatni pasek postępu? Czy na arenie lecą skrzynie z ostatnim paskiem postępu?
   
 6. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Postęp do ostatniego paska zdobywa się głównie na Drakanijskiej arenie wyzwań. Jest też szansza, że na zwykłej arenie wypadnie skrzynka z postęp do właśnie tego paska.
   
 7. Trade_Gator

  Trade_Gator Someday Author

  Jeżeli na arenie Jubileuszowej pojawia się Dżin to ludzie giną od niewidzialnych kul. Czy BP o tym wie czy ludzie to zgłaszają ? Czy w ogóle cos z tym zrobia bo jest to mega denerwujące jak giniesz od nie wiadomo czegoś !
   
 8. Lunari

  Lunari Forum Apprentice

  ja mam pytanie dlaczego moje kupony na arenę eventową są szare tylko te okrągły jest aktywny ja się używa tych z danych terenów ?
   
 9. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Dopytam się, jak sprawa wygląda. Przede wszystkim, czy faktycznie jest tu jakiś błąd oraz czy były podobne zgłoszenia.

  Domyślam się, że chodzi Ci o żetony na arenę. Aktywne są zawsze te na arenę ogólną oraz na te areny "ragionalne", których paski już odblokowałaś. Dla przykładu, jeżeli jesteś na pasku z Atlantydy, to aktywne będą żetony: ogólny oraz duryjski, krajów północy i atlatydzki. Pozostałe pozostaną nieaktywne.
  Identycznie sprawa ma się ze skrzynkami z fantami. Całościowo jest to forma zabezpieczenia przed zdobywaniem postępu, który nie będzie mógł się zaliczyć do pasków.
   
 10. midlock707

  midlock707 Forum Greenhorn

  witam mam pytanie .Dlaczego nie mogłem podnieść Naramienników besti które wypadły ze złotej piniaty w Hiraii,próbowałem na wszelkie sposoby i niestety nic , i teraz przepadły :(((
   
 11. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Naramienników nie można otrzymać z piniaty. Z niej otrzymuje się tylko skórkę z efektem. Zapoznaj się z pierwszym akapitem tego postu.
   
 12. Soulshade2

  Soulshade2 Someday Author

  gdzie znajdę żetony na ostatni pasek drakanijske wyzwanie ??
   
 13. lurk18

  lurk18 Forum Greenhorn

  gdzie znajdę żetony na ostatni pasek drakanijske wyzwanie ?? Nie ma żetonów . Grasz zwykłą arene Jubileuszową i na koniec areny masz dwa wyjścia z niej jedno jest do miasta drugie na te ostatnie wyzwanie . Żeby wejśc na te wyzwanie drakanijskie trzeba miec wejściówkę naładowany znak męstwa, można go kupić u Phestosa w kingshill
   
 14. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Udało się dowiedzieć, że błąd jest znany i zgłoszony. Niestety nie ma informacji o jego potencjalnej naprawie.
   
  Trade_Gator likes this.
 15. End08

  End08 Forum Apprentice

  w ofercie u phstosa nie mam takich wejsciowek a pasek mam napelniony z kupionych 18 skrzynek z fantami , na ogolnej polecialo raz 12 , na 200 wejsc ,nie chce sie grac bo wszyscy porobili a ja kisze sie na bezproduktywnej arenie,
  czy musze jednak na ogolnej arenie wyfarmic reszte postepu na ostatnim pasku?[/QUOTE]
   
 16. KulawyMao

  KulawyMao Exceptional Talent

  pewnie dlatego ich nie masz, gdyz, poniewaz, bo, pojawiaja sie one w sklepie dopiero po zrobieniu misji na zebranie 50smiecia z bossow
   
 17. Soulshade2

  Soulshade2 Someday Author

  Czy jest jakaś opcja dostać żetony na arenę wyzwanie drakanijskie wszystkie u phestosa wykupiłem i już nie ma innej opcji aby je zdobyć jak mam wyfarmić sobie ekwipunek jeżeli nie ma dostępnych wejść ?? Przecież to jest śmieszne .
   
 18. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Nie mogłeś wykupić wszystkich naładowanych znaków u Phestosa, gdyż oferta zakupu za 5k mrocznych jest nieograniczona ilościowo. Jeżeli więc wszystkie pozostałe opcje wykorzystałeś, to została Ci tylko ta jedna. Ekwipunek można wyfarmić na dowolnej mapie. A jeśli mówimy o tej "szczególnej" broni, to cóż, taki już urok, że nie każdy będzie w stanie ją zdobyć.
   
 19. Martom

  Martom Forum Greenhorn

  Czy jeżeli otrzymało się już złotą piniatę ze zwykłych piniat od danego npc (np kamyki) to jest możliwośc otrzymania drugiej złotej piniaty z tej samej piniaty?
   
 20. Aikid

  Aikid Forum Apprentice

  Witam
  wyskoczyły mi " naramienniki wściekłej bestii" i nie mogę ich podnieść.
   
Thread Status:
Not open for further replies.